Co zyskujesz dzięki Microsoft Office 365 Home Box?

Autor: Grzegorz

Z Microsoft Office 365 Home Box już nie musisz martwić się o bezpieczeństwo dokumentów i najważniejszych plików. Najpopularniejsze aplikacje biurowe, jakimi są: Office, Excel, PowerPoint oraz Outlook, otrzymują integrację z OneDrive. To chmura, która zabezpiecza pliki przed wirusami i oferuje przestrzeń na przechowywanie kopii zapasowych.

ściana pełna kolorowych karteczek z notatkami

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. czym jest Microsoft Office 365 Home Box;
  2. co wchodzi w skład pełnego pakietu.

Czym jest Microsoft Office 365 Home Box?

Kobieta i mężczyzna pracujący w biurze

Oprogramownie Microsoft Office 365 Home Box to kompleksowe narzędzie do obsługi biura oraz porządkowania domowych dokumentów. Mnogość narzędzi oraz usług wchodzących w skład pakietu pozwala na tworzenie wyjątkowych projektów. Dzięki temu wyróżnisz się swoim niebanalnym CV, a na uczelni zaprezentujesz magnetyzującą prezentację multimedialną. W domu natomiast, dzięki ogromnej przestrzeni dyskowej w chmurze, zabezpieczysz najważniejsze pliki oraz zdjęcia.

Microsoft Office 365 Home Box jest ofertą subskrypcyjną, tzn. po jej wykupieniu otrzymujesz do niej dostęp na 365 dni. W tym czasie do Twojej dyspozycji są wszystkie narzędzia i usługi. Jeśli jesteś użytkownikiem wielu sprzętów oraz systemów, korzystasz ze smartfonu z Androidem, Macbooka i dodatkowo tabletu, to docenisz możliwość natychmiastowej, bezprzewodowej synchronizacji pomiędzy urządzeniami. Wszystko dzieje się automatycznie w trakcie Twojej pracy! Już nie musisz pamiętać o noszeniu pendrive’a czy zapisywaniu stanu plików, chmura zrobi to za Ciebie.

Skorzystaj z oferty na Microsoft Office 365 Home Box i podziel się korzyścią z innymi! Na jednej licencji może pracować aż sześciu użytkowników, z których każdy otrzymuje 1 TB własnej przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive zabezpieczonej hasłem.

Polecane oprogramowanie
  • 429 zł
  • 679 zł
  • 1 039 zł
  • 579 zł
  • 649 zł

Co wchodzi w skład pełnego pakietu?

Student robiący notatki

W skład pełnego pakietu Microsoft Office 365 Home Box wchodzą najpopularniejsze narzędzia oraz dodatkowe korzyści. Nieocenioną okazuje się jednoczesna współpraca w grupie w czasie rzeczywistym. To doskonała propozycja dla zespołów zajmujących się tworzeniem projektów.

Word

Najpopularniejszy program do edycji tekstów, czyli Word, jest jedną z elementarnych składowych pakietu Microsoft Office 365 Home Box. To potężne narzędzie do zaawansowanej edycji tekstu, w którym z zachowaniem priorytetu bezpieczeństwa napiszesz pracę magisterską lub sprawozdanie do zarządu. Dzięki bogatemu katalogowi szablonów możesz wyróżnić się swoim CV, stworzyć przyciągający uwagę list motywacyjny bądź skorzystać z kreatora kalendarza lub Menu.

Excel

Najbardziej zaawansowany kalkulator matematyczny na świecie w formie programu komputerowego. Excel daje pewność, że każde zestawienie liczbowe, baza danych lub cennik będzie proste i przejrzyste.

PowerPoint

PowerPoint jest programem do prezentacji multimedialnych, w którym jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia. To w nim powstają najlepsze prezentacje wyświetlane na eventach oraz konferencjach. W łatwy, okienkowy sposób stworzysz projekt, który porwie tłumy.

Outlook

Przez wielu uważany za najlepszy klient pocztowy dostępny na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne. Największą zaletą Outlooka jest zintegrowany kalendarz, który pozwala Ci na bieżąco dodawać do niego najnowsze wydarzenia i ustawiać przypomnienia o zaplanowanych spotkaniach.

OneDrive

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swoich plików i zdjęć? Zastanawiasz się, gdzie przechowywać kopie zapasowe najważniejszych dokumentów? Potrzebujesz dostępu do danych niezależnie, gdzie jesteś? Jeśli na powyższe pytania choć raz odpowiedziałeś “tak”, OneDrive jest czymś dla Ciebie. To przestrzeń dyskowa o pojemności 1 TB, w której możesz bezpiecznie zapisywać, edytować oraz dzielić się plikami z innymi. Jej olbrzymią zaletą jest współpraca z wszystkimi najpopularniejszymi systemami na rynku. Oficjalna aplikacja OneDrive dostępna jest także na urządzenia mobilne. O bezpieczeństwo Twoich plików dba zaawansowane oprogramowanie antywirusowe z funkcją wykrywania ransomware.

OneNote

Jeśli notatki to Twój świat, a na każdej wolnej kartce papieru rysujesz mapę myśli, aplikacja OneNote pozwoli Ci w wygodny sposób zarządzać swoimi zapiskami. Program ten jest przeznaczony do tworzenia notatek tekstowych z elementami dźwiękowymi, wykresami oraz obrazami. OneNote wspiera także pismo odręczne. Za pomocą rysika możesz tworzyć notatki jak na kartce papieru, korzystając z wielu wzorów stron oraz dostosowując grubość i rodzaj kreski. Dzięki rozbudowanemu systemowi organizacji notatek i możliwości tworzenia nowych, wirtualnych zeszytów jest to aplikacja idealna dla studenta. Natychmiastowa synchronizacja w chmurze pozwala na kontynuację notowania na drugim urządzeniu z wykorzystaniem innych narzędzi.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów