Nowości na PlayStation 4 – sprawdź gry w przedsprzedaży!

Autor: Sara

PlayStation 4 to topowa konsola do gier. Ma wielu fanów, głównie z powodu mnogości gier. Jeżeli chciałbyś wiedzieć, jakie są najnowsze gry dostępne w przedsprzedaży, to zapoznaj się z poniższym artykułem. Prezentujemy kilka najbardziej gorących tytułów, które spowodują, że będziesz chciał spędzać długie godziny w proponowanym przez te tytuły świecie.

Biomutant na PS4

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaka jest wizja survivalego horroru w Resident Evil 2,

- czy Just Cause 4 to jedna z lepszych gier akcji,

- jak dobrze się bawić z grą Biomutant,

- akie są inne premiery na PS4.

Jaka jest wizja survivalego horroru w Resident Evil 2?

Resident Evil 2 na PS4Resident Evil to gra, która była wydana w 1998 roku. Resident Evil 2 został całkowicie przebudowany i teraz w Twoich rękach jest jeszcze bardziej przerażająca historia. Toczysz szaloną walkę z wrogami, musisz rozwiązywać zagadki, aby zyskać dostęp do nowych obszarów. Twoim zadaniem jest badanie ciemnych i groźnych korytarzy, zbieranie i wykorzystywanie przedmiotów poukrywanych w różnych lokacjach. Dzięki wykorzystaniu opatentowanego przez Capcom silnika RE Engine gra posiada niesamowicie realistyczną oprawę graficzną w rozdzielczości 4K. Gra i realistyczne postacie zostały ożywione w realistyczny sposób – ich zgniłe ciała reagują natychmiastowo na otrzymane obrażenia, ukazując powstałe w wyniku postrzelenia rany. Nowością w grze jest kamera za ramieniem bohatera oraz szereg modyfikacji mechaniki rozgrywki w stosunku do pierwowzoru.
Warto, abyś kupił te grę w przedsprzedaży w naszym sklepie.

WARTO WIEDZIEĆ

Jeżeli podwójnie wciśniesz przycisk PS na padzie, to szybko powrócisz do ostatnio włączonej gry lub aplikacji. Natomiast za pomocą przycisku R3 możesz włączyć żyroskopową klawiaturę, sterowaną za pomocą wychyleń kontrolera.

Polecane gry playstation 4
  • 159 zł
  • 199 zł
  • 159 zł
  • 119 zł
  • 119 zł

Czy Just Cause 4 to jedna z lepszych gier akcji?

JJust Cause 4 na PS4eżeli szukasz nowości na PS4, to nie możesz przegapić gry Just Cause 4. Jej akcja rozgrywa się w fikcyjnym państwie Solis w Ameryce Południowej. Musisz tam stawić czoła paramilitarnej organizacji Black Hand, która przejęła kontrolę nad krajem. Nowa wersja po raz pierwszy udostępnia cztery różnorodne biomy, czyli rodzaje środowiska do eksploracji. Świat jest ogromny, więc twórcom udało się w nim umieścić region górski, trawiasto-leśny, pustynny oraz dżunglę. Co ważne, w każdym biomie doświadczysz innych doznań wizualnych, ale konieczne będzie też zastosowanie innego stylu rozgrywki. Gra jest niezwykle efektowna, pełna wybuchów i obrazów destrukcji z widokiem zza pleców postaci. Twórcy wyraźnie zwrócili uwagę na pogodę – warunki atmosferyczne zmieniają się i w różnych biomach natkniesz się na inne niebezpieczne zjawiska, np. tornada, które mogą przyczyniać się do destrukcji baz przeciwnika.
Wszystko to powoduje, że Just Cause 4 jest jedną z najlepszych gier akcji. Przeniesie Cię w świat niezwykle realny, chociaż jest to tylko fikcja luźno oparta na rzeczywistości.

Jak dobrze się bawić z grą Biomutant?

Premierą na PS4 jest Biomutant – gra akcji z otwartym światem. Akcja osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym klimaty science fiction zostały wzbogacone motywami kung-fu. Świat zamieszkują głównie człekokształtne zwierzęta i roboty. W grze możesz dość swobodnie działać. Jesteś w stanie swoimi działaniami wykreować ciekawą historię, a przygotowany przez autorów system tzw. kontekstowego bajarza dba o to, aby te wydarzenia zaprezentować w atrakcyjnej formie jako składną opowieść. Rozpoczynając zabawę, tworzysz własnego bohatera, a potem podczas rozwijania postaci musisz co chwilę dokonywać trudnych wyborów między ulepszeniami mechanicznymi a zapewniającymi supermoce. Oczywiście najwięcej czasu spędzasz na walce, mając do dyspozycji system potyczek – zręcznościowy i bardzo dynamiczny.
Biomutant to jedna z ciekawszych gier w przedsprzedaży w naszym sklepie.
Przeczytaj również artykuł Co jest lepsze do gier – komputer czy konsola.

CIEKAWOSTKA

Funkcja Share Play dostępna na PayStation 4 pozwala wirtualnie oddać kontroler w ręce innego właściciela PS4. Za pośrednictwem Internetu Twój znajomy zagra wtedy w grę uruchomioną na Twojej konsoli. Jeśli wybierzesz dwuosobowy tryb kooperacji albo rywalizacji, będziesz mógł grać z drugą osobą przy użyciu tylko jednej kopii gry.

Jakie są inne premiery na PS4?

Wśród premier dostępnych w przedsprzedaży warto. abyś zwrócił uwagę na takie tytuły jak:
  • Unravel Zestaw 1+2,
  • Dragons Dawn of New Riders,
  • Kingdom Hearts III,
  • Team Sonic Racing.
Są to nowe gry na PS4, które są skierowane do najmłodszych.
Wszystkie premiery na PS4 dostępne w przedsprzedaży dostępne są w naszym sklepie.
Przeczytaj Jak wybrać pady do komputera? 5 cennych wskazówek.
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów