Najlepszy zestaw głośnomówiący z multiuse – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Chcesz kupić zestaw głośnomówiący do samochodu, ale zastanawiasz się, który model wybrać? Zobacz urządzenia najchętniej polecane przez naszych klientów – wyszczególniliśmy tutaj zestawy głośnomówiące Bluetooth z funkcją multiuse, dzięki której możesz sparować głośnik z dwoma urządzeniami jednocześnie. Sprawdź!

zestaw głośnomówiący do samochodu

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. który zestaw głośnomówiący z multiuse do 200 zł kupić
 2. które zestawy głośnomówiące do 300 zł polecają nasi klienci
 3. czy warto kupić zestaw głośnomówiący z multiuse do 400 zł

Zestawy głośnomówiące Bluetooth z multiuse do 200 zł

Nasi klienci bardzo chętnie kupowali tańsze zestawy głośnomówiące do samochodów – spośród modeli z funkcją multiuse wyróżnili aż trzy modele, wystawiając im wysokie noty:

 • zestaw głośnomówiący bluetoothXblitz X600 Professional – zestaw głośnomówiący, który naszym klientom podobał się za niemal wszystko. Jako jego największe zalety wymieniali m.in. świetną jakość dźwięku, łatwą obsługę, również głosową i z wykorzystaniem asystenta Google, wytrzymałą baterię i bardzo dobry zasięg.
 • Motorola Sonic Rider – to zestaw głośnomówiący z bardzo dobrą baterią, który wymaga rzadkiego ładowania i sprawdza się w czasie długich podróży. Został doceniony za bardzo szybkie parowanie i przystępną cenę.
 • Jabra DRIVE – jeden z najpopularniejszych zestawów głośnomówiących do samochodu w naszej ofercie. Klienci wskazywali na łatwe, instynktowne użytkowanie, przystępną cenę czy też dobrą żywotność baterii. Można natknąć się także na kilka dłuższych opinii na temat tego modelu – przykładem jest recenzja od Joanny:

Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt firmy Jabra. Cena naprawdę przystępna, a jakość miło zaskakuje. Zestaw spisuje się znakomicie, tzn. łatwo zaprzyjaźnił się z telefonem HTC, słyszalność także bardzo dobra po obu stronach połączenia. Szybciutko montuje się przy osłonie przeciwsłonecznej. Duży przycisk odbioru połączenia także nie komplikuje czynności przy prowadzeniu autka. Reasumując – polecam.

CZY WIESZ, ŻE...

Zestawy głośnomówiące multiuse możesz łączyć nie tylko ze smartfonami, ale i innymi urządzeniami wyposażonymi w łączność Bluetooth.

 • 219 zł
 • 39,99 zł
 • 299 zł
 • 139,99 zł
 • 429 zł

Zestawy głośnomówiące do 300 zł – które są najlepsze?

Parrot Minikit Neo 2 HD Jeśli masz większy budżet na zakup zestawu głośnomówiącego do samochodu, możesz rozważyć wybór urządzenia Jabra Tour. Sprawnie łączy się z telefonem i wyróżnia się dobrą żywotnością baterii. Do tego obsługuje komendy głosowe, co pozwala na dzwonienie bez konieczności odrywania rąk od kierownicy, a wysoka czułość mikrofonu umożliwia prowadzenie rozmów bez podnoszenia tonu głosu. Zestaw głośnomówiący automatycznie łączy się z telefonem po wejściu do samochodu, a po wyjściu się rozłącza, więc nie trzeba o nim ciągle pamiętać.

Bardzo dobre recenzje można też przeczytać o zestawie głośnomówiącym do samochodu Parrot Minikit Neo 2 HD. Pochwały dotyczą świetnie działającej obsługi komend głosowych i dobrej jakości dźwięku, co jest wynikową sprawnej redukcji szumów. Dla niektórych ważne jest też to, że obsługa urządzenia jest bardzo prosta, nawet dla osób słabo zaznajomionych z nowinkami technologicznymi.

Które zestawy głośnomówiące Bluetooth do 400 zł warto kupić?

Numerem jeden wśród klientów jest zestaw głośnomówiący do samochodu Jabra FREEWAY. Bateria w urządzeniu wytrzymuje długo, nawet po dwóch latach intensywnego użytkowania, o czym przekonuje Krzysztof88. Tomash chwali go natomiast za czysty i wyraźny dźwięk po obu stronach rozmowy, a Artur chwali go za bardzo szybkie łączenie się z telefonem. Maxmerc zapewnia natomiast o wysokiej funkcjonalności opcji multiuse – zestaw głośnomówiący przysłuży się więc wszystkim osobom korzystającym na co dzień z dwóch smartfonów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcji multiuse, zajrzyj do naszego poradnika: Zestaw głośnomówiący z multiuse – kiedy warto go wybrać.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link