Najlepszy telewizor Philips 4K UHD – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Choć jeszcze niedawno rozważano, czy telewizory 4K w ogóle przyjmą się na rynku, dziś już wiadomo, że odpowiedź może być tylko twierdząca. To jednak nie koniec – zgodnie z prognozami WitsView* ich popularność w 2019 roku wzrośnie aż o połowę! Zastanawiasz się nad zakupem takiego modelu? Poszukaj go wśród telewizorów Phillipsa – zobacz, które polecają nasi klienci!

telewizor 4K

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. które małe telewizory 4K marki Phillips warto poznać
 2. które telewizory Phillipsa ze średniej wielkości ekranem mogą Cię zainteresować
 3. na jakie telewizory powyżej 60” warto zwrócić uwagę

Małe telewizory Phillipsa z ekranami 4K

telewizor Phillips z obrazem 4KNiewielki, maksymalnie 50-calowy telewizor nie tylko wszędzie się zmieści, lecz również nie obciąży domowego budżetu – w końcu im większy ekran, tym wyższa cena. Jeśli na dodatek będzie to model wykorzystujący technologię 4K, komfort oglądania będzie niezrównany, i to nawet na mniejszym urządzeniu.

Wśród modeli, które nasi klienci wybierają najczęściej, prym wiedzie telewizor Phillips Smart TV 50PUS7303/12. Do jego zalet, poza samą rozdzielczością 4K, można zaliczyć:

 • podświetlenie Ambilight – więcej informacji na jego temat znajdziesz w innym naszym artykule;
 • czujnik oświetlenia zewnętrznego, który dopasowuje jasność obrazu do warunków panujących w pomieszczeniu;
 • funkcję Micro Dimming Pro, dzięki której możesz się cieszyć perfekcyjną równowagą między bielą a czernią;
 • możliwość sterowania smartfonem, tabletem lub nawet… komendami głosowymi;
 • nagrywarkę na USB.

Zalety te znajdują też odzwierciedlenie w komentarzach naszych klientów.

Telewizory 4K od Phillipsa – propozycje do 60”

Dysponując średnim budżetem i niezbyt dużym pomieszczeniem, najlepiej postawić na telewizor 4K o przekątnej ekranu oscylującej wokół 55”. Dlaczego? Jest to wielkość, która doskonale sprawdzi się przy niewielkiej odległości od kanapy, zapewniając Ci przy tym komfort podczas oglądania – szczególnie jeśli zdecydujesz się na powieszenie urządzenia na uchwycie ściennym na wysokości Twojego wzroku.

Szukasz telewizora 4K o właśnie takiej przekątnej ekranu? Kierując się opiniami naszych klientów, możemy polecić Ci chociażby model Philips 55PUS6262/12, który został też wyposażony w dwustronne podświetlenie Ambilight oraz HDR Plus. Dzięki temu filmy będą Cię zachwycać głębokimi i nasyconymi barwami, jak również swoją dynamiką – szczególnie w szybkich scenach, np. pościgów w filmach akcji czy podczas transmisji meczów.

WARTO WIEDZIEĆ

Na czym polega funkcja skalowania obrazu do 4K? Urządzenie samoczynnie przekształca jakość filmu na taką rozdzielczość, niezależnie od tego, jak wygląda jego oryginał. Wszystko za sprawą unikalnej technologii Phillipsa, która pozwala na ulepszanie każdego piksela z osobna – wszystko dla jak najlepszego efektu końcowego.

Większe telewizory Phillipsa – które wybrali nasi klienci?

telewizor Philips 50PUS7303/12Nie sposób nie zgodzić się z tym, że im większy ekran telewizora, tym większy komfort oglądania. Wystarczy tylko podłączyć do niego solidny zestaw kina domowego i właściwie rozstawić głośniki, a będziesz się cieszyć wizją i fonią niemalże tak dobrą jak na sali kinowej. Decydując się na taki zestaw, najczęściej musisz jednak sięgnąć głębiej do portfela – większy ekran równa się bowiem wyższej cenie. Przyglądając się naszej ofercie telewizorów 4K od Phillipsa, wybraliśmy 3 modele, które znajdują się na całkiem przystępnym pułapie cenowym, a przy tym cieszą się uznaniem naszych klientów. Należą do nich:

 • Philips 65PUS6703/12 – 65 cali, aktywny HDR i Ambilight zapewniają obraz na najwyższym poziomie.
 • Philips 65PUS6262/12 – doskonałemu obrazowi towarzyszy tu również świetny dźwięk przestrzenny – a wszystko to dzięki zastosowaniu technologii Incredible Surround.
 • Philips 65PUS7303/12 – jedna z najciekawszych propozycji w cenie nieprzekraczającej 4000 zł. Smukła obudowa kryje w sobie trójstronne podświetlenie Ambilight, procesor P5 i aktywny HDR – dla dynamicznego obrazu i wiernie oddanych barw. Opinię tę potwierdzają też komentarze naszych klientów. Zobacz, co napisał o nim Paweł:

Jestem w pełni zadowolony z zakupu. Jakość obrazu 4K w połączeniu z Ambilight powala z nóg i myślę, że w tej kategorii cenowej pod tym względem nie ma sobie równych. Kolory, poziom czerni, kontrast na bardzo dobrym poziomie. Płynność mimo matrycy 60 Hz w porządku – bardzo rzadko przy szybkich scenach widoczne są rozmyte kontury, ale myślę, że nie jest to wina matrycy, a „upłynniacza” ruchu, ponieważ na innym TV Sony z matrycą 120 Hz ten efekt również występuje. System Android działa bardzo sprawnie i niezawodnie – raz na tydzień zdarzy się jakieś pojedyncze zacięcie na kilka sekund. Wszystkie aplikacje, jakie testowałem, działają jak powinny. Dźwięk akceptowalny, wiadomo, że to tylko małe głośniczki, więc polecam podłączenie soundbara albo kina domowego. Podsumowując – pod względem cena/jakość to najlepszy wybór.

Sprawdź także, czego jeszcze nie wiesz o telewizorach tej marki: Telewizory Philips - czym się charakteryzują?

* Źródło: https://press.trendforce.com/press/20190130-3209.html

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów