Data publikacji: 2 lutego 2019
Autor: Ola
ARTYKUŁ - RECENZJA PRODUKTOWA

Najlepszy czajnik elektryczny - ranking modeli do 100 zł

Poleć znajomemu Drukuj

Czego pod żadnym pozorem nie może zabraknąć w nowoczesnej kuchni? Oczywiście funkcjonalnego czajnika. Chcesz wyposażyć swoją kuchnię w nowy czajnik elektryczny? Ranking z najczęściej wybieranymi modelami przez naszych klientów na pewno Ci w tym pomoże. Sprawdź, czy znajdziesz tu czajnik idealny do swojej kuchni!

Ranking czajników do 100 zł

LISTING PRODUKTÓW

Tefal LOFT KO250130

Zelmer ZCK1173X

Tefal Delfini KO150F30

DeLonghi Icona Elements KBOE 2001.W

Bosch TWK8611P

Tefal Express Control KI240D30

RAVEN EC012

Electrolux EEWA7700W

DeLonghi KBJ 2001.BK

RAVEN ECC001

Elegancki czajnik elektryczny Tefal LOFT KO250130

czajnik elektryczny Tefal LOFT KO250130Kuchnia w bieli? W takiej aranżacji zdecydowanie nie może zabraknąć eleganckiego, białego czajnika – takiego jak chociażby model Tefal LOFT KO250130, który rozpoczyna nasz ranking czajników elektrycznych. Co istotne, nietuzinkowa estetyka idzie tutaj w parze z wyjątkową funkcjonalnością. Produkt został bowiem wyposażony we wszystko, co powinien posiadać nowoczesny czajnik elektryczny – posiada więc obrotową podstawę, filtr przeciwwapienny oraz automatyczny wyłącznik. Z pewnością najbardziej docenisz tę ostatnią funkcję – teraz już nigdy nie przypalisz czajnika, zapominając o nim!

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: biały

Moc: 2400 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, podświetlany włącznik/wyłącznik

PLUSY

+ obrotowa podstawa

+ filtr antyosadowy

+ wskaźnik poziomu wody

+ elegancki, nowoczesny design

+ szybka praca

MINUSY

− dość głośna praca

OCENA PRODUKTU: 8/10

Wytrzymały czajnik elektryczny Zelmer ZCK1173X

czajnik elektryczny Zelmer ZCK1173XDobry czajnik, który nie zawiedzie Cię nawet po długim użytkowaniu? Model Zelmer ZCK1173X z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Urządzenie zostało bowiem wykonane z trwałej stali szlachetnej, co z kolei przekłada się na jego solidność i długą żywotność. Warto też wspomnieć, że wyposażono je w cały szereg przydatnych i nowoczesnych funkcji. Na uwagę zasługuje w szczególności możliwość wyboru temperatury parzenia – dzięki temu będziesz mógł ją dobrać do naparu, który właśnie przygotowujesz. Zobacz również, jak wybrać dobry czajnik z regulowaną temperaturą – szczegóły w naszym artykule: Jak wybrać dobry czajnik z regulacją temperatury.

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: srebrno-czarny

Moc: 2200 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, automatyczny wyłącznik przy zdejmowaniu z podstawy, podtrzymywanie ciepła, wybór temperatury parzenia, zabezpieczenie przed otwarciem pokrywy podczas gotowania, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody

PLUSY

+ duża moc, która równa się szybkiemu gotowaniu wody

+ duża pojemność – idealna dla rodziny

+ możliwość gotowania naprawdę niewielkich ilości wody dzięki grzałce płytowej

+ bezpieczna praca

+ szereg zabezpieczeń

MINUSY

OCENA PRODUKTU: 10/10

Nowoczesny czajnik elektryczny Tefal Delfini KO150F30

czajnik elektryczny Tefal Delfini KO150F30Zdarza Ci się czasem zapomnieć o wstawieniu czajnika? W takim razie koniecznie wybierz model Tefal Delfini KO150F30, wyposażony w automatyczny wyłącznik. Dzięki temu urządzenie samoczynnie wyłączy się po zagotowaniu, zapobiegając tym samym ewentualnemu niebezpieczeństwu przypalenia dna. Na Twój codzienny komfort z pewnością wpłynie również duży wskaźnik zapełnienia, z którego łatwo odczytasz aktualny stan wody w czajniku. Warto też docenić nowoczesny filtr wapienny, który wyłapie cząsteczki twardej wody – nie trafią zatem do kubka z Twoją herbatą.

PARAMETRY

Pojemność: 1,5 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: czarno-srebrny

Moc: 2400 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody

PLUSY

+ obecność filtra przeciwwapiennego

+ obracana podstawa

+ lekka obudowa

+ czytelny wskaźnik poziomu wody

+ grzałka płytowa pozwalająca na podgrzewanie niewielkiej ilości wody

MINUSY

− mało dodatkowych funkcji

OCENA PRODUKTU: 7,5/10

Bezpieczny czajnik elektryczny DeLonghi Icona Elements KBOE 2001.W

czajnik elektryczny DeLonghi Icona Elements KBOE 2001.Przedkładasz estetykę nad funkcjonalność? Spokojnie – w przypadku czajnika elektrycznego DeLonghi Icona Elements KBOE 2001.W nie musisz iść na kompromis, gdyż urządzenie jest nie tylko nad wyraz estetyczne, lecz także wyposażone w nowoczesne funkcje. Wystarczy tylko wspomnieć o zabezpieczeniu, które nie pozwala na włączenie czajnika bez wody, oraz automatycznym wyłączaniu po zagotowaniu i po zdjęciu urządzenia z podstawki. Docenisz też jego trwałość, którą zapewnia wykonanie ze stali szlachetnej. Czajnik DeLonghi z pewnością będzie Ci świetnie służyć przez długi czas!

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: biały

Moc: 2000 W

Dodatkowe funkcje: antypoślizgowa podstawa, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, automatyczny wyłącznik przy zdejmowaniu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody

PLUSY

+ trwałość zapewniona przez wykonanie ze stali szlachetnej

+ estetyczna, nowoczesna forma

+ pojemność idealna dla rodziny

+ zintegrowany filtr przeciwwapienny

+ cicha praca

MINUSY

− pokrywka zdejmowana, a nie uchylna

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Czajnik elektryczny z regulacją temperatury Bosch TWK8611P

czajnik elektryczny Bosch TWK8611PJeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem gorących naparów, z pewnością wiesz, że ich smak w dużej mierze zależy od temperatury parzenia. Jak dopasować ją perfekcyjnie? Wystarczy Ci czajnik z regulacją temperatury taki jak Bosch TWK8611P. Wystarczy tylko ustawić temperaturę i włączyć urządzenie, a czajnik wyłączy się, gdy woda osiągnie pożądany poziom temperatury. Teraz kawa czy zielona herbata będą cieszyć Cię jeszcze głębszym smakiem! Zdarza Ci się wstawiać czajnik kilka razy w krótkim czasie? W przypadku urządzenia Bosch nie musisz martwić się jego przegrzaniem – wyposażono go bowiem w bezpiecznik termiczny.

PARAMETRY

Pojemność: 1,5 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: biało-czarny

Moc: 2400 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, bezpiecznik termiczny, podtrzymywanie ciepła, wybór temperatury parzenia

PLUSY

+ bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu urządzenia

+ regulacja temperatury

+ funkcja podtrzymywania ciepła

+ sygnał dźwiękowy informujący o zagotowaniu wody

+ duża moc równająca się szybkiej pracy

MINUSY

− jeden z droższych modeli w tym zestawieniu

OCENA PRODUKTU: 9,5/10

Innowacyjny czajnik elektryczny Tefal Express Control KI240D30

czajnik elektryczny Tefal Express Control KI240D30Cenisz sobie urządzenia, których ustawienia możesz dopasowywać do własnych potrzeb w najmniejszych szczegółach? Poznaj zatem czajnik elektryczny Tefal Express Control KI240D30 z elektronicznym wyświetlaczem. Czego dowiesz się, spoglądając na ten niewielki ekran? Zobaczysz na nim ustawioną temperaturę, stan zapełnienia czajnika, a nawet aktualną godzinę. Często zapominasz o tym, że wstawiłeś wodę na herbatę? Spokojnie – urządzenie marki Tefal przypomni Ci o tym sygnałem dźwiękowym – zupełnie tak jak tradycyjny czajnik stawiany na gazie. Jeśli jednak przegapisz moment zagotowania wody, czajnik nie przypali się, lecz samoczynnie wyłączy – nie musisz więc obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: 2400 W

Moc: srebrno-czarny

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, wyświetlacz elektroniczny

PLUSY

+ krótki czas gotowania

+ funkcja regulacji temperatury wody

+ wykonanie ze stali nierdzewnej

+ praktyczny sygnał dźwiękowy

MINUSY

OCENA PRODUKTU: 10/10

Tani czajnik elektryczny RAVEN EC012

czajnik elektryczny RAVEN EC012Cenisz sobie nietypowe rozwiązania aranżacyjne? Czajnik elektryczny RAVEN EC012 z pewnością przypadnie Ci zatem do gustu. Jego cechą wyróżniającą jest bowiem przezroczysta obudowa, dzięki której możesz obserwować gotującą się wodę. Uwagę przykuwa również umieszczony na podstawie panel sterujący z intuicyjnymi przyciskami, pozwalającymi na ustawienie wybranej temperatury lub na włączenie funkcji podtrzymywania ciepła. Dzięki tej drugiej możliwości nie będziesz musiał włączać co chwilę czajnika, np. w sytuacji, gdy oczekujesz spóźnionych gości – zapobiegniesz zatem przegrzaniu urządzenia.

PARAMETRY

Pojemność: 1,5 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: srebrny

Moc: 2200 W

Dodatkowe funkcje: panel sterujący, podtrzymywanie ciepła, wybór temperatury parzenia

PLUSY

+ podtrzymywanie temperatury

+ intuicyjny panel sterujący umieszczony na podstawie

+ ochrona przed przegrzaniem

+ możliwość wyboru temperatury

+ automatyczny wyłącznik

MINUSY

− przezroczysta obudowa może być trudna do utrzymania w czystości

OCENA PRODUKTU: 9/10

Prosty w obsłudze czajnik elektryczny Electrolux EEWA7700W

czajnik elektryczny Electrolux EEWA7700WMiłośnicy prostoty i minimalizmu docenią prezentowany czajnik elektryczny Electrolux EEWA7700W, przede wszystkim za intuicyjną obsługę. Urządzenie jest bowiem pozbawione skomplikowanych funkcji czy paneli sterowania – wystarczy tylko wcisnąć jeden przycisk, by je uruchomić. Jeśli nie masz czasu na czekanie (szczególnie rano przed wyjściem do pracy) pozytywnie ocenisz dużą moc czajnika, która pozwoli Ci na szybkie zagotowanie wody. Nie sposób zapomnieć także o specjalnych zabezpieczeniach przed przegrzaniem i gotowaniem na sucho – dzięki temu urządzenie zachowa swoją funkcjonalność na długi czas.

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: biały

Moc: 2400 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody

PLUSY

+ ciekawa prezencja

+ intuicyjna obsługa

+ szybkie gotowanie wody

+ funkcjonalna kontrolka

+ czytelny wskaźnik zapełnienia

MINUSY

− mało funkcji dodatkowych

OCENA PRODUKTU: 9/10

Czajnik elektryczny z wydajną grzałką DeLonghi KBJ 2001.BK

czajnik elektryczny DeLonghi KBJ 2001.BKCzajnik niczym diament? Tak – poznaj urządzenie DeLonghi KBJ 2001.BK, którego forma zewnętrzna została ukształtowana na podobieństwo diamentu o ostro wykończonych krawędziach. Dzięki temu idealnie wpisze się w charakter nowoczesnej kuchni – a już na pewno wtedy, gdy połączysz go z ekspresem do kawy tej samej marki, który jest utrzymany w podobnej stylistyce. Poza samą estetyką wybór urządzenia niesie też za sobą wymierne korzyści. Płaska grzałka o mocy 2000 W szybko nagrzewa wodę – nie musisz więc długo czekać na herbatę, co z pewnością docenisz o poranku.

PARAMETRY

Pojemność: 1,7 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: czarny

Moc: 2000 W

Dodatkowe funkcje: antypoślizgowa podstawa, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, automatyczny wyłącznik przy zdejmowaniu z podstawy, zabezpieczenie przed włączeniem czajnika bez wody

PLUSY

+ wyjątkowo estetyczna forma

+ praktyczne zabezpieczenia

+ szybko gotuje wodę

+ cicha praca

+ perfekcyjnie pasuje do ekspresu do kawy tej samej marki

MINUSY

− słabo widoczny wskaźnik zapełnienia

OCENA PRODUKTU: 8,5/10

Czajnik elektryczny z filiżankami RAVEN ECC001

czajnik elektryczny RAVEN ECC001Czajnik elektryczny do złudzenia przypominający tradycyjny imbryk na herbatę? To możliwe – przyjrzyj się bliżej modelowi RAVEN ECC001. Jakby tego było mało, w zestawie z urządzeniem znajdziesz też komplet pasujących filiżanek wraz ze spodkami – zyskasz więc elegancki i funkcjonalny zestaw do serwowania herbaty na co dzień lub na specjalne okazje. Choć sprzęt prezentuje się dość rustykalnie, wyposażono go w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Warto docenić w szczególności zintegrowany bezpiecznik termiczny oraz automatyczny wyłącznik, które chronią przed przegrzaniem przy zbyt częstym używaniu.

PARAMETRY

Pojemność: 1,2 litra

Element grzejny: płaska grzałka płytowa

Kolor: biały

Moc: 1000 W

Dodatkowe funkcje: automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody, bezpiecznik termiczny, podświetlany włącznik/wyłącznik

PLUSY

+ pasujące filiżanki ze spodkami w komplecie

+ podświetlany czujnik pracy

+ bezpiecznik termiczny chroniący przed przegrzaniem

+ obrotowa podstawa

+ estetyczna forma

MINUSY

− mała pojemność

− brak wskaźnika napełnienia

OCENA PRODUKTU: 8/10

Podsumowanie

Choć czajnik jest ważnym dodatkiem aranżacyjnym, jego estetyka nie powinna być jedynym kryterium branym pod uwagę przed zakupem. Pamiętaj o tym, że będziesz z niego korzystać nawet kilka razy dziennie – powinien być zatem wytrzymały, a przy tym ekonomiczny w użytkowaniu. Tylko wtedy dobrze spełni swoją funkcję. Szukasz naprawdę dobrego czajnika bezprzewodowego? Ranking co prawda przybliża Ci najpopularniejsze modele, jednak ostateczną decyzję musisz podjąć samodzielnie, kierując się własnymi preferencjami.

Sprawdź też, co opłaca się bardziej: gotowanie wody w czajniku tradycyjnym czy elektrycznym. Poznaj również wszystkie czajniki elektryczne z naszego asortymentu – z pewnością znajdziesz tu taki, który przypadnie Ci do gustu!

40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest
Poleć znajomemu
Drukuj

Porady dotyczące wyboru sprzętu


Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego, jak wybrać i co wybrać. Kupno pralki, telewizora czy laptopa stanie się łatwiejsze dzięki zawartym tutaj informacjom i poradom. Także porady video! Wybierz odpowiednią kategorię tematyczną i dowiedz się więcej przed dokonaniem zakupu.
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij
Ostatnio
dodane artykuły
 Jeżeli przedłużacz nie sięga do naszego urządzenia lub po prostu mamy za mało kontaktów, należy podłączyć dodatkowe gniazdko. Jak to zrobić?
Zobacz więcej   
Poszukujesz telefonu do 1000 złotych? Sprawdź najlepsze modele dostępne w tym budżecie. 
Zobacz więcej   
Chcąc mieć jeszcze większy komfort oglądania filmów czy seriali, warto postawić na bezprzewodowe słuchawki do telewizora. 
Zobacz więcej   

Znajdź nas