Najlepsze radiobudziki – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Ola

Czy wiesz, że nowoczesny radiobudzik z projektorem ma wbudowany miniaturowy rzutnik, dzięki któremu wyświetla aktualną godzinę na suficie? Oprócz tej dogodności dzięki radiobudzikowi z USB możesz ładować smartfon i inne akcesoria bez konieczności używania dodatkowej ładowarki. Zobacz, z jakich radiobudzików nasi klienci są najbardziej zadowoleni i wybierz idealny model – z funkcją 60-minutowej drzemki czy pobudki muzyką z radia.

Radiobudzik na szafce nocnej

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- który radiobudzik Blaupunkta warto kupić,

- który radiobudzik Philipsa polecają nasi klienci,

- który raiobudzik Sony jest najlepszy,

- który radziobudzik Grundiga się opłaca.

Który radiobudzik Blaupunkta jest najlepszy?

W poradniku Na co zwrócić uwagę, wybierając radiobudzik znajdziesz najważniejsze parametry, na których podstawie klienci oceniają radiobudziki. Najpopularniejszy radiobudzik Blaupunkt CR5WH jest polecany ze względu na prostotę obsługi, możliwość przyciemnienia wyświetlacza na noc czy regulowaną głośność budzenia. Użytkownik może wybrać pobudkę muzyką z wybranej stacji radiowej lub klasyczny sygnał dźwiękowy (tzw. beeper) budzika.

CZY WIESZ, ŻE...

Radiobudzik Blaupunkta ma radio analogowe z pamięcią, dzięki której urządzenie może zapamiętywać wybranych przez Ciebie aż 20 częstotliwości ulubionych stacji.

Radiobudziki mają regulację podświetleniaOsobom, którym zdarza się zasypiać po pierwszym alarmie, oprócz opcji drzemki przypadnie do gustu funkcja podwójnego budzika. Radiobudzik jest zasilany dwoma bateriami AA.

Nowocześniejszym wyglądem charakteryzuje się Blaupunkt CR7BK, którego kształt przypomina zakrzywiony monitor. Duży wyświetlacz LCD pokazuje czytelnie godzinę, dlatego ten radiobudzik sprawdzi się znakomicie u seniorów ze słabszym wzrokiem. Użytkownicy chwalą niebieskie cyfry, które są znacznie przyjemniejsze dla oczu niż klasyczne czerwone. Urządzenie jest lekkie i delikatne, ale stabilne. Dzięki funkcji przyciemnienia urządzenie nie rozświetla sypialni w nocy – to jedna z zalet wymieniona w artykule Do czego służy i czy warto kupić radiobudzik.

Pamiętaj, że użytkownicy oferujący na aukcjach radiobudzik mogą sprzedawać używane przez niesprecyzowany okres modele. Aby mieć pewność, że urządzenie będzie działać nienagannie, warto kupić nowy radiobudzik.

Najlepiej oceniane radiobudziki Philipsa

 1. Nasi klienci polecają przede wszystkim radiobudzik Philips AJ3231/12 z lustrzaną powierzchnią w kolorze srebra. Chwalą jego elegancki i dyskretny wygląd oraz intuicyjną obsługę.

 2. Jedną z większych zalet tego modelu jest zasilanie: użytkownik może wybrać bateryjne bądź sieciowe. Sygnałem alarmu może być tradycyjny dzwonek, bieżąca muzyka ze stacji radiowej bądź muzyka z innego przenośnego urządzenia (np. smartfonu lub MP3). Radiobudzik Philipsa pozwala bowiem na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku za pomocą kabla. Dzięki wyłącznikowi czasowemu można określić, jak długo radiobudzik ma emitować muzykę np. przed Twoim zaśnięciem. Po określonym czasie wyłączy się automatycznie.

 3. Płynna regulacja jasności wyświetlacza pozwala na dostosowanie widoczności godziny do warunków otoczenia.

Polecane radiobudziki
 • 99,99 zł
 • 99,99 zł
 • 599 zł
 • 369 zł
 • 89,99 zł

Radiobudzik BlaupunktKtóry radiobudzik Sony warto kupić?

Radiobudzik Sony ICF-C1T z radiem analogowym wyróżnia się funkcją narastającego dźwięku budzika. Poza tym klienci chwalą go ze względu na najbardziej przydatne funkcje, takie jak:

 • czysty dźwięk radia analogowego,

 • ustawienie dwóch czasów budzenia i drzemki,

 • wyraźny wyświetlacz z godziną w kolorze, który nie razi w oczy po zmroku,

 • automatyczna zmiana czasu na letni.

CZY WIESZ, ŻE…

Większość radiobudzików dostępnych na rynku oferuje dźwięk mono oraz radio analogowe. Radio cyfrowe wraz z dźwiękiem stereo jest dostępne np. w radiobudzikach Lenco, które mają także wyjścia słuchawkowe.

Który radiobudzik Grundiga polecają nasi klienci?

Klienci wyróżniają radiobudzik Grundig Sonoclock 590 zasilany sieciowo lub bateryjnie. Nadaje się do używania zarówno w sypialni, jak i w kuchni, a to ze względu na radio. Dzięki wyłącznikowi czasowemu można ustawić czas odtwarzania muzyki, dzięki czemu można posłuchać jej cicho przed zaśnięciem, jak i uniknąć zostawienia włączonego radia po wyjściu z domu.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link