Najlepsze koce elektryczne według opinii naszych klientów

Autor: Joanna

Chłodne, zimowe wieczory mogą dać w kość – szczególnie, jeśli należysz do osób, które łatwo marzną. Rozwiązaniem tego problemu są koce elektryczne – produkt cieszący się powodzeniem wśród wielu z naszych klientów. Zastanawiasz się, jaki model jest najlepszy? Przeczytaj opinie osób, które je wypróbowały.

Koc elektryczny na łóżku

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- czym jest koc elektryczny i kiedy się przydaje,

- jakie podwójne koce elektryczne cieszą się powodzeniem wśród klientów,

- który pojedynczy koc grzewczy warto ich zdaniem kupić.

Koc elektryczny – do czego służy?

W sezonie jesienno-zimowym coraz więcej osób decyduje się na zakup koca elektrycznego – to praktyczny dodatek, którego obecność w sypialni lub salonie pozwala łatwiej przetrwać uciążliwe, chłodne wieczory. Podgrzewany koc ułatwia zasypianie i pomaga przy dolegliwościach bólowych, takich jak na przykład reumatyzm. Klienci, którzy kupili koc elektryczny w sklepie RTV Euro AGD, często wybierają te produkty jako prezent – szczególnie dla bliskich osób, które szybko marzną, lub osób starszych, szukających ulgi w bólach stawów i napiętych mięśni. Przeczytaj więcej o działaniu koców grzewczych!

WARTO WIEDZIEĆ

Koc elektryczny służy przede wszystkim do rozgrzania łóżka, w którym śpisz – rozkłada się go równo na materacu, dzięki czemu umieszczona w środku instalacja rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Aby koc skuteczniej rozgrzewał, warto po położeniu się w łóżku przykryć się kołdrą.

Najlepsze koce elektryczne podwójne – opinie

Kobieta śpiąca na kocu elektrycznymKoce grzewcze różnych producentów są dostępne w ofercie RTV Euro AGD w wielu wariantach. Zastanawiasz się, jaki koc elektryczny kupić? Wśród najczęściej wybieranych i komentowanych przez naszych klientów produktów najpopularniejszy jest Sencor SUB 281BE – komfortowy, podwójny koc elektryczny z dwustopniową regulacją. Wojtek napisał o nim: Przyzwoity produkt w dobrej cenie. Bardzo wygodne rozdzielenie ogrzewania na dwie połówki koca. Szybkie nagrzewanie. Estetyczne kostki przyłączeniowe na kocu do kabla zasilającego. Dobry produkt.
Jak wskazuje użytkownik Serathus, ten model koca doskonale sprawdza się jako pomoc dla seniorów, którzy z trudnością znoszą chłód: Produkt zakupiony dla rozgrzania łóżka dla osoby starszej na mroźne zimowe noce. Miły w dotyku i po godzinie zapewnia wysoki komfort leżenia w ciepłym łóżku. Polecam.
Inną marką, której produkty często przykuwają uwagę naszych klientów, jest Vesta. O kocu grzewczym tej firmy w jego podwójnej wersji, Vesta EEB02, Ania napisała: Zdecydowanie polecam! Żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się na zakup. Szybko się nagrzewa. Inny nasz klient, Mariusz Walczyk, dodaje: Używamy często podczas wyjazdów do naszego domku na Mazurach. Niezawodny i zajmuje mało miejsca. Polecam.

  • 239 zł
  • 219 zł
  • 139,99 zł
  • 219 zł
  • 169 zł

Jaki koc elektryczny kupić – opinie użytkowników

Podwójny koc elektryczny Sencor SUB 281BEPojedyncza wersja opisanego wyżej koca elektrycznego – Sencor SUB 181BL – także jest pozytywnie oceniana przez klientów. Klienci cenią ten model za funkcjonalność i prostotę. Niestety, jak zauważa Lidia, wadą tego produktu jest brak wyłącznika czasowego: Po dłuższym czasie nagrzewania przestaje być miło ciepło, a staje się zbyt gorąco. Polecam włączyć 20-30 minut przed pójściem spać i wyłączyć przy kładzeniu się do łóżka. Ogólnie fajny sprzęt – pisze klientka.
Inny często oceniany koc elektryczny to Kardio-Test KT-B217 – dostępny w naszych sklepach stacjonarnych, chwalony jest za swoją miękkość i miłą w dotyku powierzchnię. Dodatkowym walorem, na który zwracają uwagę klienci, jest automatyczne wyłączanie po nagrzaniu koca. Jak pisze o tym produkcie jedna z klientek: Był to prezent dla mojej Mamy – jest zachwycona. Dużym ułatwieniem jest możliwość ustawienia czasu ogrzewania, dzięki czemu można spokojnie zasnąć bez obaw. Materiał mięciutki i przyjemny – naprawdę można się zrelaksować i ogrzać.

Sprawdź także nasz inny artykuł Dogrzewanie pomieszczeń - jak wybrać grzejnik olejowy?

60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
60% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link