Najlepsze klawiatury bezprzewodowe – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Potrzebujesz klawiatury, którą podłączysz do telewizora? A może często pracujesz poza domem lub przemieszczasz się po pokoju? W każdym z tych przypadków klawiatura bezprzewodowa da Ci wiele swobody. Nie wiesz, który model będzie najlepszy? Poznaj opinie naszych klientów, którzy kupili u nas takie urządzenie i wybierz odpowiednią klawiaturę dla siebie.

Dłonie na klawiaturze bezprzewodowej

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaką klawiaturę bezprzewodową polecają nasi klienci do telewizora,

- jak klienci oceniają klawiatury wyposażone w touchpad,

- którą bezprzewodową klawiaturę gamingową polecają.

Jaka klawiatura bezprzewodowa do TV – opinie klientów

Pisanie na klawiaturze bezprzewodowejKupując klawiaturę bezprzewodową, zastanów się w pierwszej kolejności, do czego jest Ci ona potrzebna. Obecnie popularnym zastosowaniem tych urządzeń jest korzystanie z rozbudowanych funkcji telewizora Smart TV. Podłączając do niego klawiaturę, możesz na dużym ekranie przeglądać strony internetowe, wprowadzać tekst w aplikacjach i łatwiej sterować zaawansowanym menu. Jakie są opinie naszych klientów o klawiaturach bezprzewodowych, których używają w połączeniu z telewizorem?

Popularnym, używanym do tego celu modelem jest Microsoft N9Z-00022 All-in-One Media. Jak pisze Łukasz, jest to dobrej jakości sprzęt w niewygórowanej cenie: Działa bez zarzutu z odległości około 7 metrów z telewizorem Smart. Ogólnie polecam, jest solidnie wykonana.

Mirecki z kolei poleca klawiaturę Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus: Bardzo fajna, niewielkich rozmiarów klawiatura idealna do przeglądania Internetu na ekranie telewizora. Z telewizorem Sony KD-43XF8505 współpracuje bez zarzutu. Jak na razie (używam jej 2 tygodnie) współpracowała ze wszystkimi aplikacjami, jakie otwierałem.

WARTO WIEDZIEĆ

Nie wiesz, jaką klawiaturę kupić do telewizora? Upewnij się, że urządzenia są kompatybilne. W przeciwnym razie wybrany model może nie działać prawidłowo, np. nie współpracować ze wszystkimi aplikacjami.

Klawiatura bezprzewodowa z touchpadem – czy warto?

Klawiatura bezprzewodowa Logitech Wireless Touch Keyboard K400 PlusCzęść klawiatur bezprzewodowych jest wyposażona w touchpad z przyciskami. Takie rozwiązanie zastępuje mysz i pozwala na wygodne sterowanie komputerem bądź telewizorem bez dodatkowych urządzeń. Przykładem jest wspomniany wyżej model marki Logitech. Posiadacz tej klawiatury, Miki, chwali wbudowany gładzik: Funkcje touchpada są zadziwiająco czułe. Powiększanie/pomniejszanie czy przewijanie dwoma palcami w dół i w górę to fenomenalne funkcje!

Zdaniem innych klientów duża czułość touchpada wiąże się z niedogodnościami. O klawiaturze bezprzewodowej All-in-One Media marki Microsoft użytkownik bloom napisał: Wszystko bardzo dobrze i solidnie wykonane. Trzeba się przyzwyczaić do bardzo dużej czułości gładzika i umieszczenia przycisków w samym touchpadzie, stąd odjęta 1 gwiazdka za ergonomię.

Najlepsze bezprzewodowe klawiatury do gier

Również pasjonaci gier wideo chętnie korzystają z klawiatur bezprzewodowych – na przykład zaawansowanego modelu Corsair K63 Blue LED Cherry MX Red. Przydają się one zarówno tym, którzy preferują granie na komputerze, jak i zwolennikom konsoli – w pierwszym przypadku do sterowania w grze, w drugim do wprowadzania tekstu czy obsługi menu. Chcesz wiedzieć, jaka klawiatura bezprzewodowa jest zdaniem naszych klientów najlepsza do tego celu? Przejdź do artykułu Najlepsze klawiatury mechaniczne dla graczy – poznaj opinie naszych klientów!

20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link