Najlepsze gimbale – poznaj propozycje naszych klientów

Autor: Joanna

Poszukujesz gimbala, dzięki któremu ustabilizujesz obraz w kamerze lub telefonie i będziesz nagrywać lepsze filmy? Sprawdź, jakie gimbale ręczne wybierają klienci Euro, by rejestrować najprzeróżniejsze aktywności: jazdę na rowerze i deskorolce, surfowanie po oceanie, wycieczki w nieznane. Poznaj najlepsze modele, m.in. gimbali GoPro. Wybierz dla siebie urządzenie funkcjonalne i wytrzymałe.

Z gimbalem ręcznym na wycieczce

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaki gimbal ręczny sprawdzi się najlepiej,

- jaki gimbal typu slider wybrać,

- na jaki gimbal GoPro zwrócić uwagę.

Jaki gimbal ręczny sprawdzi się najlepiej?

Gimbal ręczny Zhiyun Gimbal Smooth-QZależy Ci na wygodzie i swobodnym kręceniu ujęć? Wybierz gimbal ręczny. Dzięki niemu uzyskasz płynny ruch kamery podczas pozostawania w ruchu, np. gdy będziesz biegł. Telefon lub kamerę będziesz mógł skierować w dowolną stronę.
Nasi klienci cenią następujące gimbale ręczne:
  • Zhiyun Gimbal Smooth-Q – to gimbal stworzony z myślą o posiadaczach smartfonów. Nowoczesny system stabilizacji zapewnia szybszy czas reakcji, większy udźwig, a także lepszą wydajność. Zastosowana w urządzeniu funkcja ładowania w czasie rzeczywistym umożliwia ładowanie smartfona bezpośrednio z gimbala, a jednocześnie samego gimbala z powerbanku – bez przerywania nagrywania! Korba85 opisuje model tymi słowami: Sprzęt nie służy mi jako jutubowe dziwactwa, a jako stabilizator do robienia poglądowych filmów nieruchomości – bdb aparat w smartfonie i ten gimbal jak na "szybkie filmiki" radzi sobie MEGA, mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że po złożeniu nagrania wyglądają lepiej niż miały w założeniu wyglądać. Z kolei ghostpoet zwraca uwagę na cenę: Na chwile obecną bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości,
  • Feiyu-Tech Vimble C Gimbal 3-osiowy – kompaktowy trzyosiowy gimbal ręczny jest kompatybilny z różnorodnymi urządzeniami mobilnymi. Uchwyt umożliwia łatwy i szybki montaż smartfona lub kamery GoPro. Model działa w aż trzech różnych trybach pracy, w których smartfon skierowany jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Blogerzy i vlogerzy docenią to, że tryb wertykalny umożliwia stabilizację telefonu w pozycji pionowej, a co za tym idzie, gimbal nadaje się do transmisji materiału na żywo na kanale YouTube lub fanpage’u na Facebooku. Vargazz korzystanie z niego podsumowuje w taki sposób: Stosunek jakości do ceny: 5/5. Można nagrywać płynnie nawet podczas chodzenia czy truchtu. Kupiłem, aby ręka nie trzęsła podczas nagrywania filmików z dziećmi. Jakość stabilizacji obrazu tego gimbala przeszła moje najśmielsze oczekiwania (zważając na niską cenę).

CZY WIESZ, ŻE…

W przeciwieństwie do gimbali ręcznych modele typu slider umożliwiają wykonywanie ujęć płynnych. W praktyce wygląda to tak, że telefon, kamera bądź aparat przemieszczają się po profilu slidera przy pomocy sanek. Nagrania mają dynamiczny przebieg i w odpowiedniej scenerii zapierają dech w piersiach.

  • 189,99 zł
  • 1 719 zł
  • 499 zł
  • 2 859 zł
  • 379 zł

Jaki gimbal typu slider wybrać?

Gimbal ręczny w samochodzieJeśli interesuje Cię gimbal ze sliderem, zwróć uwagę zwłaszcza na model Camrock Slider VSL60R. Jest kompatybilny z kamerami i lustrzankami. Umożliwia wykonywanie ujęć różnego rodzaju: poziomych, pionowych, pod kątem. Lewas chwali go tak: Mój pierwszy slider, przyznam, że przed zakupem miałem sporo obaw, czy na pewno się akurat ten model sprawdzi, ale po dwóch miesiącach mogę go polecić. Sebastian dodaje: Otrzymujemy wysokiej jakości produkt z futerałem. Dodatkowo długość 60 cm powoduje że urządzenie jest bardzo mobilne i o to mi właśnie chodziło.
Przeczytaj artykuł Klasyczny statyw czy gimbal – co wybrać.

Na jaki gimbal GoPro zwrócić uwagę?

Zależy Ci na kompatybilności gimbala z kamerką sportową GoPro? Zwróć uwagę na doceniany przez naszych klientów model Feiyu-Tech Gimbal ręczny 3-OSIOWY SPG NEW. To gimbal GoPro w składzie z akumulatorem ICR 22650, piankowymi adapterami do montażu kamery, przewodem do przesyłania danych (USB – micro-USB) oraz ochronnym neoprenowym etui. Solidne wykonanie i długi czas pracy to cechy tego gimbala – tak pisze Tester. Fizzo88 dodaje: Czy to kamerka sportowa czy smartfon, gimbal radzi sobie rewelacyjnie. Opinię potwierdza Ania: Gimbal spełnia swoje zadanie. Stabilizacja działa doskonale zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej telefonu. Duży plus za stabilizację telefonu po odwróceniu gimbala o 180 stopni. Można wówczas filmować tuż nad ziemią, system się nie zawiesza, co zdarza się u konkurencyjnych gimbali.
Obejrzyj wszystkie gimbale ręczne i slide dostępne w naszym asortymencie . Znajdziesz tu modele m.in. do smartfonów oraz kamerek GoPro. Wybierz dostosowany do swoich potrzeb!
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów