Najlepsza lodówka z dużą zamrażarką według naszych klientów

Autor: Karolina

Szukasz lodówki wolnostojącej do mieszkania, ale potrzebujesz sporo miejsca do mrożenia artykułów spożywczych? W takim razie rozważ zakup lodówko-zamrażarki dwudrzwiowej! Zobacz, które modele najczęściej polecali nasi klienci, i zaopatrz się w sprawdzony sprzęt AGD z najwyższymi ocenami!

lodówka wolnostojąca z dużym zamrażalnikiem

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. które lodówki wolnostojące Samsunga są godne uwagi
 2. czy warto kupić lodówkę z dużym zamrażalnikiem LG
 3. które lodówko-zamrażarki dwudrzwiowe Sharpa mają najlepsze oceny

Lodówki z dużą zamrażarką Samsunga – które wybrać?

Nasi klienci największym zaufaniem obdarzyli lodówki wolnostojące Samsunga – najwięcej modeli tej marki zyskało wysokie oceny od użytkowników. Poznaj trzy modele z najlepszymi lodówko-zamrażarka dwudrzwiowa Samsung Prestige Collection RS68N8241B1recenzjami:

 • Samsung Prestige Collection RS68N8241B1 – najwyższa średnia ocen przypadła tej lodówko-zamrażarce dwudrzwiowej. Jako główne zalety tego modelu nasi klienci wskazywali sporą pojemność, cichą pracę i niskie zużycie energii elektrycznej. Nie zapomnieli jednak również wspomnieć o wysokiej funkcjonalności i obecności takich udogodnień jak kostkarka czy dystrybutor chłodnej wody. Godny uwagi jest również niebanalny, nowoczesny design i obudowa, na której niewidoczne pozostają odciski palców.
 • Samsung Prestige Collection RS66N8101S9 – ta lodówka wolnostojąca może się pochwalić równie dobrą oceną ogólną. Czym sobie na nią zasłużyła? O tym najlepiej mówi komentarz Michała:

Szukałem chłodziarko-zamrażarki z jak największą pojemnością zamrażarki w przystępnej cenie. Mój wybór padł na ten model i spełnia on w zupełności moje oczekiwania. Łatwość obsługi, cicha praca, energooszczędna, dobre rozmieszczenie półek, duży zakres regulacji temperatury zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażarce.

 • Samsung RS51K57H02C – w zestawieniu lodówek z dużą zamrażarką świetnie wypada także ten model. Doceniony za nowoczesny design, obecność kostkarki i minibarek, ale również za ogólny komfort używania.
Polecane lodówki
 • 9 999 zł
 • 2 399 zł
 • 1 499 zł
 • 2 749 zł
 • 2 999 zł

CZY WIESZ, ŻE...

Pojemność użytkowa zamrażarki w tradycyjnych chłodziarko-zamrażarkach to najczęściej ok. 90-120 litrów, choć zdarzają się mniejsze i większe modele. O wiele lepiej wypadają pod tym względem lodówko-zamrażarki dwudrzwiowe, w których pojemność do mrożenia to aż 140-250 litrów!

Jaką lodówkę kupić? Poznaj polecane modele LG!

jaka lodówka z dużą zamrażarką będzie najlepsza?Nie tylko Samsung zachwycił naszych klientów jakością oferowanego sprzętu AGD do kuchni. Bardzo dobre recenzje zebrały bowiem także lodówki wolnostojące marki LG, np. model LG GSJ361DIDV. W licznych komentarzach przeczytasz, że jest to praktyczny i pojemny sprzęt o doskonałym designie. W tej lodówce z dużym zamrażalnikiem doceniono także dodatkowe drzwi, za którymi kryje się komora na najczęściej używane produkty spożywcze – te, których używasz rzadziej, nie będą dzięki temu tak często narażane na zmianę temperatury. Warto przyjrzeć się także lodówce LG GSL761PZXV, o której Basia napisała:

Polecam gorąco lodówkę LG. Bezproblemowa, a kostkarka do lodu to po prostu rewelacja – moja rodzina nie wie, jak bez niej żyła do tej pory. Lodówka bardzo pojemna, cicho pracuje, ma nowoczesny wygląd.

Dla tych, którzy szukają tańszej lodówki z dużym zamrażalnikiem, strzałem w dziesiątkę okaże się natomiast LG GSB360BASZ. Choć nie znajdziesz w niej kostkarki i dystrybutora wody, to możesz mieć pewność, że zadowoli Cię pod kątem pojemności, głośności pracy i efektownego designu.

Lodówko-zamrażarki dwudrzwiowe Sharpa – które wybrać?

Pierwszym modelem tej marki zasługującym na uwagę zdaniem naszych klientów jest lodówka wolnostojąca Sharp SJ-EX820F-WH. Ogromnym plusem jest fakt, że dostępna jest w kilku kolorach do wyboru, co ułatwia dopasowanie jej do wystroju kuchni. Ponadto emituje niski poziom hałasu i ma świetnie zagospodarowane wnętrze. Dobre komentarze przeczytasz też o lodówce z dużym zamrażalnikiem Sharp SJ-EX820F-BE:

Duża lodówka, pojemna zamrażarka, wygodny dostęp do półek. Cicha i łatwa do umycia. Dla każdego, kto nie potrzebuje dystrybutora wody i automatycznej kostkarki, a chce duuużo miejsca, to właśnie ten wybór.

Szukasz lodówko-zamrażarki, ale masz za mało miejsca na model side by side? Sprawdź, jakie jeszcze opcje masz do wyboru, czytając artykuł: Na górze, na dole czy w środku? Jakie położenie zamrażarki w lodówce wybrać.

This free ovulation test and period calculator accurately shows you the most likely to conceive days of the month.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link