Najlepsza lodówka do zabudowy – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Joanna

Urządzasz kuchnię w nowym mieszkaniu? A może zdecydowałeś się na remont starej? Jeżeli zależy Ci na zachowaniu spójnego stylu w tym pomieszczeniu, wybierz funkcjonalną lodówkę do zabudowy. Poznaj opinie użytkowników i postaw na nowoczesne urządzenie bez rezygnowania z udogodnień. Zobacz, która lodówka do zabudowy No Frost zdobyła największe uznanie naszych klientów.

Lodówka No Frost do zabudowy

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- którą lodówkę do zabudowy No Frost wybrać,

- która lodówka do zabudowy sprawdzi się w małej kuchni.

Która lodówka do zabudowy No Frost jest najlepsza?

Lodówka do zabudowy SamsungTechnologia No Frost odpowiada za brak szronu i lodu osadzającego się na ściankach w tradycyjnych lodówkach. Innowacyjny system cyrkulacji utrzymuje niską temperaturę i stały poziom wilgoci w komorach. Dzięki temu w lodówce do zabudowy No Frost warzywa, sery i wędliny zachowują świeżość dłużej, a mrożonki nie pokrywają się lodem ani nie przywierają do ścianek.
System No Frost może być zastosowany albo w samej chłodziarce, albo w zamrażarce, albo w obu częściach. Wybraliśmy dla Ciebie modele lodówek do zabudowy wykorzystujących tę technologię:
  •  Samsung BRB260030WW – to model o wysokiej klasie energetycznej: A+, który pozwala na oszczędzanie energii elektrycznej. Ma 177,5 cm wysokości, więc sprawdzi się przede wszystkim kuchniach średnich i dużych – wymaga zabudowania szafką typu słupek. Poza funkcją No Frost ma też opcję Wakacje, po której włączeniu lodówka przechodzi w tryb niższego poboru energii w wyniku mniejszej mocy chłodziarki. Wykorzystasz ją, gdy zaplanujesz wyjazd z domu na dłużej, ale nie będziesz chciał odłączać urządzenia od prądu. Anna jest zachwycona lodówką do zabudowy Samsung. Komentuje ją tak: Z powodzeniem mogę polecić lodówkę Samsung do kuchni otwartych – chodzi cicho, nie słychać jej w salonie. Wnętrze estetyczne, szczególnie cieszy mnie półka na butelki i zamykane szafki na warzywa i mięso. Bardzo duża różnica w chłodzeniu w porównaniu z poprzednią lodówką – na najniższym biegu napoje są naprawdę zimne!
  • Samsung BRB260087WW – kolejny popularny model lodówki do zabudowy No Frost marki Samsung jest atrakcyjny m.in. z uwagi na obecność komory świeżości, czyli szuflady, która służy do trzymania świeżego mięsa i ryb oraz wędlin w obniżonej temperaturze w stosunku do reszty chłodziarki. W razie awarii prądu utrzyma temperaturę nawet przez 14 godzin. Cass chwali ją tak: Podwójny no-frost działa bezproblemowo, utrzymując stałą temperaturę. Ustawianie temperatury bardzo przyjazne z dodatkowymi funkcjami przydatnymi np. podczas wakacji lub imprezy. Bart dodaje: Bardzo dobra lodówka! Cichutko pracuje, dobrze trzyma temperaturę, pojemna, funkcjonalne półki, elegancki design. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety i jej klasę energooszczędności to najlepsza lodówka w stosunku cena/jakość.
Nie jesteś pewien, czy chcesz lodówkę do zabudowy, czy jednak wolnostojącą? Przeczytaj poradnik Chłodziarko-zamrażarka – wolnostojąca czy do zabudowy.

PORADA EKSPERTA

Zależy Ci na nowoczesnej lodówce do zabudowy z kostkarką? Pamiętaj, że oznacza to mniejszą pojemność zamrażarki. Będziesz mógł za to liczyć na świeże kostki lodu – niesklejone i o estetycznym kształcie – którymi ochłodzisz swój napój. Technologie takie jak np. TwistTray umożliwiają ustawienie wielkości kostek.

  • 2 299 zł
  • 3 599 zł
  • 1 799 zł
  • 1 449 zł
  • 3 999 zł

Najlepsza lodówka do zabudowy w małej kuchni

Lodówka do zabudowy jest też świetnym rozwiązaniem do małej kuchni. Meble zamawiane na wymiar bez trudu pomieszczą drobny model, pozwalając Ci zachować jednolity styl. Spójrz, jakie modele najchętniej wybierają nasi klienci:
  • Lodówka do zabudowy w małej kuchniWhirlpool ARG 590/A+ – to lodówka do zabudowy o wysokości 81,5 cm, a więc dopasowana do potrzeb singla lub osoby często stołującej się poza domem. Ma klasę energetyczną A+ i składa się z dwóch części: większej chłodziarki i ukrytej w jej głębi zamrażarki. Anka ją sobie ceni, opisując w ten sposób: Lodówka jest użytkowana od 10 miesięcy – nie mam żadnych zastrzeżeń. Bardzo dobrze chłodzi – wystarczy "3" w upalne lato, wnętrze b. funkcjonalne i duże jak na lodówkę podblatową , jest cicha. Mross dodaje, że okazała się (…) łatwa w montażu (w szczególności w zabudowie),
  • Siemens KI41RVS30 – ta lodówka do zabudowy jest nieco większa od modelu Whirlpool, bo ma 122,1 cm wysokości. Klasa energetyczna to aż A++. Znajdziesz w niej funkcję szybkiego chłodzenia. Teed pisze o niej tak: Chłodziarka pracuje cicho i utrzymuje dobraną temperaturę. Lucusia zwraca uwagę na inne parametry: Świetna – cichutka, ustawna, energooszczędna, dobrze doświetlona ale nie dla ludzi z małymi dziećmi, bo drzwi trzeba docisnąć, żeby się zamknęły,
  •  Electrolux ENN2300AOW – kolejna nieco większa lodówka do zabudowy, bo licząca 144,1 cm wysokości. Pochodzi z eleganckiej kolekcji Inspiration. Ma szufladę z kontrolą wilgotności i półkę przesuwną. GC bardzo ją sobie chwali: Szukałam prostej, energooszczędnej lodówki do jedno/dwuosobowego mieszkania bez (dla mnie zbędnych) dodatkowych opcji, i taką znalazłam. Mam ją już prawie rok i jestem zadowolona. Jest cicha, łatwo się ją myje, nie ma różnych zakamarków gdzie brud mógłby się zbierać. Na niski poziom hałasu zwraca uwagę także Anna: Dla mnie najważniejsze było, żeby była cicha, ponieważ mam aneks kuchenny w salonie, a z czasem użytkowania na inne funkcjonalności człowiek już nie zwraca uwagi. Lodówki nie słychać.

Obejrzyj wszystkie lodówki do zabudowy dostępne w sklepach Euro i wybierz model dopasowany do potrzeb Twoich i Twoich bliskich.

20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów