Najlepsza golarka elektryczna – poznaj opinie naszych klientów

Autor: Anna

Zwykła maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami przestała Ci wystarczać, ale z drugiej strony nie uważasz, aby była Ci potrzebna droga wizyta u barbera? Kompromisem jest precyzyjna golarka elektryczna męska, dzięki której ogolisz się dokładnie i bez zacięć. Jeśli wybierzesz golarkę z trymerem, precyzyjnie przytniesz wąsy i podkreślisz kształt bokobrodów. Sprawdź, które maszynki elektryczne polecają nasi klienci.

Golarka elektryczna męska precyzyjnie goli zarost

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jaka maszynka do golenia jest bestsellerem,

- która golarka męska Panasonica jest najlepsza,

- która golarka z trymerem Brauna jest najpopularniejsza.

Golarki męskie – jaka najlepsza wśród elektrycznych?

Golarka elektryczna męska Philips Series 5000 S5130/06Bestsellerowa golarka elektryczna męska to Philips Series 5000 S5130/06 z trzema głowicami, które poruszają się w pięciu niezależnych kierunkach. Dzięki temu dopasowują się do kształtu twarzy i szyi użytkownika, ułatwiając golenie zwłaszcza na linii szczęki oraz wokół jabłka Adama. Maszynka elektryczna Philipsa jest dostępna w dwóch wersjach:

  • z zasilaniem akumulatorowo-sieciowym – tę rekomendują nasi klienci. Golarka może pracować zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i podłączona do źródła zasilania. Użytkownicy chwalą jej wytrzymały akumulator, który po jednym ładowaniu pracuje bez przerwy do 40 minut. Jeśli jak klient Specter będziesz używać golarki Philipsa co drugi dzień, urządzenie wytrzyma bez ładowania nawet do 14-21 dni;
  • z zasilaniem akumulatorowym – oznacza to, że urządzenie ma ładowalną baterię, ale nie można z niego korzystać, kiedy jest podłączone do źródła zasilania.

Opinie klientów pozytywnie podkreślają blokadę przypadkowego włączenia, która zapobiega uruchomieniu się golarki elektrycznej Philipsa w podróży. W recenzjach powtarzają się również pochwalne słowa o szybkim czyszczeniu – golarkę można płukać pod bieżącą wodą, a jeśli użytkownik chce dokładniej wyczyścić urządzenie, głowice można łatwo rozmontować.

WSKAZÓWKA

Mimo że golarki elektryczne można czyścić pod bieżącą wodą, producenci mogą rekomendować używanie ich do golenia na sucho.

Nasi klienci mają dobrą wiadomość dla osób z wrażliwą skórą – golarka z trymerem marki Philips spisuje się znakomicie u mężczyzn, którzy wcześniej mieli podrażnioną skórę po goleniu. Philips Series 5000 S5130/06 pozostawia ją gładką, delikatnie skracając zarost – bez nieprzyjemnego wrażenia szarpania włosków.

Topowa golarka męska Panasonica

Panasonic ES-RT33-S503 z potrójnym systemem golącym pozwala na golenie zarówno na mokro, jak i na sucho. Jej użytkownicy chwalą wytrzymałą baterię, która pracuje nieprzerwanie do 45 minut po 60 minutach ładowania.

Goli bardzo gładko, a co najważniejsze, nie podrażnia skóry i nie ma później problemu z jej zaczerwienieniem i pieczeniem. Cena również jest do przyjęcia, za porównywalny efekt konkurencji trzeba zapłacić znacznie więcej – tak zachwyca się maszynką elektryczną Panasonica klient Grafstar. Po goleniu można ją wyczyścić pod wodą.

Maszynkę Panasonic ES-RT33-S503 polecają panowie z twardym zarostem. Ostrze i folie są tak bardzo wytrzymałe, że o ich wymianie lub zakupie nowej golarki można myśleć dopiero po co najmniej kilku latach użytkowania.

WSKAZÓWKA

Wybierając maszynkę do golenia elektryczną sprawdź, czy kształt jej rączki jest ergonomiczny oraz jak zostały rozmieszczone takie elementy jak włącznik czy diody sygnalizujące stan naładowania akumulatora.

Maszynka do golenia elektryczna ma wiele przewag nad jednorazową

Golarka z trymerem Braun warta każdej złotówki

Golarka elektryczna męska Braun Series 3 3045s ma parametry zbliżone do opisywanej maszynki Panasonica. Ten model również charakteryzuje się potrójnym systemem golącym, ale wyróżnia go połączenie podwójnej folii z ostrzami z technologią MicroComb, dzięki której wypustki rozmieszczone wokół przycinarki naprowadzają na ostrze włoski każdej długości.

Według naszych klientów maszynka Brauna radzi sobie bezproblemowo z twardym, gęstym zarostem. Klientki, które kupiły golarkę na prezent mężom, chwalą jej delikatne traktowanie wrażliwej skóry i ostry trymer, dzięki któremu mężczyźni starannie przycinają baczki. Liczne pochwały zebrał też stosunek czasu ładowania do czasu pracy bez dodatkowego zasilania. Wymagający użytkownicy docenili także ergonomiczną rączkę pokrytą nieścierającym się tworzywem oraz solidny futerał dołączony do zestawu.

Zastanawiasz się, która z najlepszych maszynek sprawdzi się u Ciebie? Poradnik Golarka męska – jak wybrać idealną dla siebie pomoże Ci w wyborze.

80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link