Najczęściej opiniowane zmywarki

Autor: Stanisław

W życiu większości z nas przychodzi taki dzień, kiedy codzienne, ręczne mycie naczyń staje się na tyle męczące, że decydujemy się wzbogacić naszą kuchnię o zmywarkę. Większość właścicieli tych urządzeń korzysta z nich niemal codziennie. Co więc zrobić aby być w pełni zadowolonym z zakupionego towaru? Najlepiej sprawdzić opinie innych użytkowników! Poniżej przedstawiamy najlepiej i najchętniej opiniowane zmywarki w serwisie euro.com.pl.

 
Po przejrzeniu ogromnej liczby zmywarek, Renata wybrała trzy, które w największym stopniu zaspokajały jej wymagania i cieszyły się najlepszymi opiniami. 
 
Zmywarka Bosch SMS58D08EU
 
Zmywarka Bosch SMS58D08EU to jedno z urządzeń cieszących się ogromną ilością pozytywnych opinii, które Renata wzięła pod uwagę.
 
Wśród opinii można znaleźć m.in. następujące wypowiedzi:
Zmywarka solidnie wykonana i przede wszystkim prosta w obsłudze, przydatna wysuwana szuflada na sztućce, bardzo cicha praca, świetny zakup – polecam.

Zmywarka jest w moim posiadaniu od blisko miesiąca, jest to moje pierwsze tego typu urządzenie w domu. Z produktu jestem bardzo zadowolony. Zmywarka jest bardzo pojemna, oszczędna i elegancka. Polecam.
Po miesiącu od zakupu jestem zadowolona. Sześcioosobowa rodzinka, a spokojnie wystarcza, mycie raz dziennie, domywa dokładnie, półka na sztućce ok, a co najważniejsze prosta w użyciu.
 
Czym dokładnie charakteryzuje się ten model? Zmywarka Bosch ma pojemność 13 kompletów. Sprzęt posiada klasę energetyczną A+, dzięki czemu jest oszczędny zarówno dla kieszeni, jak i dla środowiska. W swoim działaniu wykorzystuje Aqua Sensor, który poprzez sprawdzanie stopnia zabrudzenia wody doprowadza odpowiednią ilość wody do załadunku. Funkcja elektronicznej regeneracji pomaga na dłuższą eksploatację urządzenia, dzięki stałej kontroli twardości wody.  Co więcej, zmywarka posiada funkcje Variospeed, dzięki której każdy cykl może być skrócony nawet o połowę. Nie bez znaczenia jest również system EcoSilence Drive, za sprawą którego praca zmywarki nie będzie przeszkadzać w codziennym życiu Renaty oraz innych domowników. Istotne jest również to, że w przypadku częściowo wypełnionej zmywarki sprawdzi się funkcja Halfload pozwalająca na ekonomiczne zmywanie połowy załadunku. Renacie może spodobać się także system łatwego otwierania - EasyLock. Oznacza to brak mocowania się z drzwiami urządzenia i możliwość zaangażowania dzieci do pomocy przy opróżnieniu zmywarki. Na koniec warto zaznaczyć, że model ten posiada ochronę przed odciskami palców antiFingerprint, dzięki czemu zmywarka jest prosta w utrzymaniu czystości.

Kup Bosch SMS58D08EU

Bosch SMS50E82EU Active Water
 
Drugim modelem cieszącym się sporym zainteresowaniem i pozyskiwaniem pozytywnych opinii jest zmywarka Siemens SR25E830EU.
 
Opinie na temat zmywarki to m.in.:
 
Poprzednio mieliśmy 2 zmywarki innej firmy, ta jest bez porównania lepsza, cicha aż miło, prosta w obsłudze, no i ten drobny patent, że tabletka nie spada na dno zmywarki, ale zostaje w tym niby koszyku, sprawia, że cała się rozpuszcza, a nie zalega na dnie zmywarki.
Jak dla mnie zmywarka świetnie zmywa, używam programu delikatnego 30 minut i zastrzeżeń nie mam, innych programów jeszcze nie używałem, bo nie miałem takiej potrzeby.

Sama zmywarka Bosch SMS50E82EU Active Water w swoich właściwościach jest bardzo podobna do poprzedniego modelu marki Bosch. Jest równie pakowna, jej pojemność sięga 13 kompletów naczyń. Klasa energetyczna jest oznaczona jako A+, co zapewnia oszczędną pracę. Wśród funkcji zmywarki warto wyróżnić Variospeed oraz Halfload, które wpływają na jeszcze większą ekonomiczność urządzenia. Dodatkowy system ochrony szkła, Glass Protec, gwarantuje bezpieczne mycie delikatnych naczyń, a system EasyLock zapewnia komfortowe otwieranie i zamykanie drzwiczek zmywarki. Urządzenie posiada także sensor załadunku. Bada on liczbę naczyń, które są już we wnętrzu zmywarki, co wpływa na znaczną oszczędność zużycia wody.
 
 

Kup Bosch SMS50E82EU Active Water

Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX EU

 
Trzecim modelem o dużej ilości pozytywnych opinii jest zmywarka Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX EU. Pośród wielu wypowiedzi, w głowie Renaty utkwiły szczególnie dwie poniższe:
 

Kupiłem pierwszy raz zmywarkę Hotpoint-Ariston LFF8M121CX i już nie wyobrażam sobie bym kiedykolwiek zrezygnował z niej.

Zmywarka jest jedną z tańszych prostych zmywarek ale pracuje bez zastrzeżeń, zmywa rewelacyjnie. Kupiłem ją przed świętami i bywało że pracowała trzy razy dziennie raz za razem i efekt był za każdym razem rewelacyjny. Jedynie dziś raz zdarzyło się że umyła nie dokładnie patelnię mocno zaschniętą, ale to dla tego że źle ułożyłem naczynia. Polecam jest świetna.

Zmywarka super bardzo cicha praktycznie jej nie słychać jak pierze naczynia. Wygląd bardzo ładny i ustawianie programów bezproblemowe. Czekam tylko na promocyjne tabletki ale mają czas miesiąc tak że nie ma się co spalać.Polecam zmywarkę jestem z niej bardzo zadowolony.

 Jak w detalach wygląda zmywarka  Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX EU? Warto zacząć od tego, że jej pojemność sięga 14 kompletów naczyń, dzięki czemu będzie idealna dla 4-osobowej rodziny Renaty. Co więcej, urządzenie ma możliwość zmywania w jednym z pięciu programów, dzięki czemu można dopasować jego działanie do indywidualnych potrzeb. Dodatkowo, za sprawą wysokiej temperatury 70 stopni, z naczyń zostaną usunięte nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Zmywarka zachwyca nie tylko swoim smukłym wyglądem, ale również prostą obsługą. Za sprawą kilku przycisków jej użytkowanie nie powinno sprawić nikomu problemu. Godna zaznaczenia jest także przepływowy ogrzewacz wody umożliwiający zaoszczędzenie energii podczas podgrzewania wody. Dodatkowo wyeliminowanie tradycyjnej grzałki oznacza więcej miejsca dla naczyń.

 
 

Powyższe modele to tylko trzy z wielu cieszących się bardzo dobrą opinią zmywarek, które pasują do potrzeb rodziny Renaty. Ostatecznie, postawiła ona na model Hotpoint-Ariston LFF 8M121 CX EU.
Jeśli teraz to właśnie Ty stoisz przed zakupem zmywarki, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat tego, na co generalnie zwrócić uwagę przy jej wyborze. W ten sposób dopasujesz model idealnie do swoich wymagań.
Polecane zmywarki
  • 1 099 zł
  • 1 299 zł
  • 969 zł
  • 1 599 zł
  • 1 999 zł
 
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów