Najciekawsze gry na kierownicę – zobacz nasze propozycje na PlayStation 4

Autor: Sara

Kierownica do gier to gadżet, który wzbogaci Twoje wrażenia podczas rozgrywki na PS4. Używając jej, możesz łatwiej i bardziej intuicyjnie sterować pojazdem, a wyścig wydaje się znacznie bardziej realistyczny. Jakie gry na kierownicę do PS4 warto wypróbować? Sprawdź nasze propozycje!

Kierownica do gier na PS4

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- w którą grę na kierownicę powinien zagrać każdy miłośnik F1,

- dlaczego warto zagrać w Gran Turismo Sport na PS4,

- jakie nowości oferuje gra wyścigowa Dirt Rally 2.0.

F1 2018 – gra na kierownicę dla fanów Formuły 1

Gracz używa kierownicy i headsetu VRSzukasz symulatora wyścigów, który będzie nie tylko świetną rozgrywką, ale też wprowadzi Cię w prawdziwy świat Formuły 1? F1 2018 - Edycja Mistrzowska to oryginalna gra sygnowana znakiem FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ 2018, która w połączeniu z kierownicą do PS4 dostarcza fanom bardzo realistycznych wrażeń. W świecie gry masz dostęp nie tylko do 21 torów, na których miały miejsce prawdziwe wyścigi sezonu 2018, ale także doskonale odwzorowanych bolidów wszystkich zespołów biorących udział w zawodach. Chodzi tu nie tylko o wygląd pojazdów, ale przede wszystkim – wierną symulację mechaniki jazdy. F1 2018 to jedyna gra wyścigowa PS4, dzięki której spróbujesz swoich sił w kierowaniu realistycznym bolidem na jednym z kultowych torów F1 ostatniego sezonu.

Gra wyścigowa Gran Turismo Sport – jak sprawdza się na PS4?

Wśród najciekawszych gier na kierownicę na PS4 nie mogło zabraknąć kultowego tytułu, jakim jest Gran Turismo Sport. Najwięksi pasjonaci motoryzacji są już pewnie zaznajomieni z tym symulatorem, jednak w wersji na PlayStation 4 gra ta zyskała jeszcze większą popularność także wśród amatorów. W połączeniu z wysokiej jakości kierownicą Gran Turismo Sport oferuje graczom wyjątkowy realizm i poczucie zanurzenia w świecie gry. Spośród 140 pojazdów do wyboru kierowcy są zarówno modele będące w standardowej sprzedaży, jak i samochody sportowe odwzorowane z dużą dbałością o szczegóły – jeśli chcesz spróbować, jak to jest prowadzić wyścigowe auto jak profesjonalista, Gran Turismo to najprostszy sposób!

PORADA EKSPERTA

Kupując kierownicę z myślą o konkretnej grze, upewnij się, że sprzęt będzie do niej odpowiedni. W razie wątpliwości listę urządzeń kompatybilnych z danym tytułem znajdziesz na stronie producenta.

O wyborze kierownicy dowiesz się więcej z artykułu: Najlepsze kierownice do PS4 – sprawdź opinie graczy!
Polecane gry playstation 4
  • 79 zł
  • 199 zł
  • 129 zł
  • 199 zł
  • 99 zł

Dirt Rally 2.0 – nowość na PS4 dla miłośników gier wyścigowych

Gran Turismo Sport na PS4Gra na kierownicę DiRT Rally 2.0, której długo wyczekiwana premiera ma miejsce w lutym 2019, to kolejna odsłona kultowej serii poświęconej rajdom samochodowym. W najnowszej wersji twórcom gry udało się uzyskać perfekcyjny wręcz realizm – dopracowane zostały nawet takie szczegóły, jak kształt odcisków bieżnika z nawierzchni czy uszkodzenia auta, które – jak w rzeczywistości – można naprawiać, płacąc mechanikowi. Poprawiona została także mechanika gry, dzięki czemu prowadzenie samochodu przy użyciu zewnętrznej kierownicy do konsoli daje jeszcze lepsze rezultaty. Gra w DiRT Rally 2.0 to świetna zabawa – warto podkreślić szeroki wybór pojazdów od najnowocześniejszych modeli po auta vintage, a także ciekawe tory położone w prawdziwych lokalizacjach na całym świecie.
Chcesz poznać więcej gier na kierownicę na PS4? Sprawdź kategorię gier wyścigowych w RTV EURO AGD!
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
80% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link