Muzyka z oświetleniem, czyli żarówka LED z głośnikiem Bluetooth

Autor: Joanna

Nowoczesne żarówki ledowe do domu nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale odtwarzają muzykę czy odgrywają rolę wzmacniaczy Wi-Fi. Ponadto z żarówek LED możesz tworzyć inteligentne systemy oświetleniowe pulsujące kolorowymi światłami i sterowane smartfonem. Dowiedz się, czy warto kupić żarówkę ledową z głośnikiem Bluetooth do domu i jakie ma zalety.

Nowoczesne oświetlenie żarówkami ledowymi

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

    którą żarówkę ledową z głośnikiem Bluetooth warto kupić
  1. jakie zalety ma żarówka LED odtwarzająca muzykę
  2. co wybrać – żarówkę z głośnikiem czy głośnik Bluetooth

Którą żarówkę LED z głośnikiem Bluetooth warto kupić?

Żarówka LED ze wzmacniaczem Wi-FiW kategorii Inteligentne oświetlenie w sklepie RTV EURO AGD jest dostępna żarówka LED Sengled Pulse z wbudowanym głośnikiem Bluetooth JBL, topowej marki, o której głośnikach przenośnych możesz przeczytać w tym przeglądzie i zestawieniu opinii naszych klientów.

Żarówka Sengled Pulse ma kształt małego reflektora o jasności 600 lumenów, który sprawdzi się jako oświetlenie punktowe np. nad biurkiem, kompletem wypoczynkowym, stołem w jadalni i innych miejscach, w których potrzebujesz światła w odcieniu ciepłej bieli oraz chcesz słuchać muzyki.

Para żarówek Sengled Pulse działa jak para głośników stereofonicznych, które dają efekt dźwięku przestrzennego. Aby cieszyć się jak najlepszą jakością muzyki z oświetlenia w mieszkaniu, warto zainwestować w maksymalnie 8 żarówek LED z głośnikami. Dzięki temu stworzysz idealne nagłośnienie w pomieszczeniu. Za pomocą urządzenia mobilnego z modułem Bluetooth możesz regulować zarówno poziom głośności muzyki, jak i jasność oświetlenia.

CZY WIESZ, ŻE…

Komplet żarówek ledowych do domu ma wysoką cenę, ale dzięki klasie energetycznej A i niskiemu rocznemu zużyciu prądu wysokopółkowe żarówki LED mogą zmniejszyć Twoje rachunki za energię elektryczną.

Jakie zalety ma żarówka ledowa w domu odtwarzająca muzykę?

Jedyne, czego potrzebujesz do stworzenia systemu oświetleniowo-muzycznego z żarówek ledowych z głośnikami, to właściwe rozmieszczenie standardowych gniazd, do których pasuje gwint E27.

Niepotrzebne są przewody zasilające i łączenie głośników okablowaniem. Dzięki uniwersalnym wymiarom żarówki Sengled Pulse pasują do większości lamp, więc może ominie Cię zmiana dotychczasowej aranżacji.

Dzięki inteligentnym żarówkom możesz dopasowywać oświetlenie do muzyki, tworząc klimatyczny nastrój lub imprezową atmosferę. Jeśli zależy Ci na dodatkowym kolorowym oświetleniu, zobacz zestaw barwnych żarówek Philips.

CZY WIESZ, ŻE…

Żarówki LED Sengled Pulse współpracują zarówno z urządzeniami mobilnymi z systemem Android, jak i iOS.

Żarówka LED Sengled Pulse z wbudowanym głośnikiem Bluetooth JBLSterowanie muzycznymi żarówkami LED jest banalnie proste. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego pilota, wystarczy zainstalowanie aplikacji na smartfonie czy tablecie.

Co wybrać – żarówkę LED z głośnikiem czy głośnik Bluetooth?

Żarówka LED z głośnikiem Bluetooth jest dla osób, które chcą stworzyć w mieszkaniu inteligentny, oryginalny system oświetleniowo-muzyczny. Dzięki małym reflektorom punktowym możesz nadać nowy klimat wybranemu miejscu czy jednemu pokojowi.

Niestety stworzenie innowacyjnego systemu z kilku par muzycznych żarówek to dość kosztowne rozwiązanie. Tańszy może być wielofunkcyjny głośnik przenośny, którego można używać także poza domem – większość modeli jest odporna na pył i wodę w różnym stopniu. Plusem imprezowego głośnika są także efekty oświetleniowe – np. stroboskop.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link