Jakie aplikacje wybrać do Mi Box S?

Autor: Mariusz

Dobry gadżet do telewizora? Świetnym przykładem będzie Mi Box S, czyli urządzenie zamieniające zwykły, odrobinę przestarzały TV w coś znacznie lepszego! Łatwe przerobienie telewizora na Smart TV jest możliwe za sprawą takich dodatków, jak Mi Box S – nie wymaga to dużego nakładu pracy, a efekty są bardzo dobre. Fajne aplikacje i usługi streamingowe to sposób na nudę w domu. Przystawka do TV daje wiele nowych możliwości.

Przystawka Smart TV

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. czym są przystawki Smart TV
  2. jakie aplikacje są dobre na Mi Box S

Xiaomi oraz przystawki Smart TV

Smart TV

Zanim zastanowimy się nad najlepszymi aplikacjami do Mi Box S, warto zapoznać się z producentem tych urządzeń oraz zrozumieć wartość tego typu sprzętu. Chińska firma o nazwie Xiaomi zyskała swoją popularność m.in. dzięki tanim smartfonom, których jakość jest na wysokim poziomie. Oczywiście Xiaomi to również wiele innych produktów, jak na przykład: tablety, słuchawki, smartwatche, powerbanki, głośniki, telewizory i wiele innych sprzętów. Kolejnym przykładem są przystawki Smart TV. Za sprawą tych gadżetów zwykły telewizor, który może być uznany za leciwy, nagle przemienia się w Smart TV, zyskując takie funkcje, jak znacznie nowsze modele.

Czym w zasadzie są przystawki Smart TV? To pomysłowe gadżety, które okazały się niezwykle przydatne. Nie każdy ma ochotę wymieniać telewizor na nowszy tylko dlatego, że interesują go funkcje Smart TV. Jeżeli obraz jest dobrej jakości i wszystko działa jak należy, wtedy wielu osobom nie spieszy się z zakupem nowszych modeli. Mimo tego może się okazać, że usługi streamingowe są bardzo atrakcyjną opcją, dzięki której oglądanie seriali i filmów jest łatwiejsze. Co wtedy? Jedną z możliwości jest właśnie przystawka Smart TV. Użytkownik urządzenia zyskuje możliwość korzystania z Video on Demand, czyli nie musi układać swojego dnia pod ramówkę telewizji. Dzięki VoD oglądanie ulubionych treści jest możliwe w dowolnej chwili.

  • 169 zł
  • 329 zł
  • 609 zł
  • 299 zł
  • 949 zł

Jakie aplikacje są najlepsze do Mi Box S?

Napis nawiązujący do Smart TV

Jeżeli mamy już dopiero co kupiony Mi Box S i wyjęliśmy go z pudełka, to z pewnością zechcemy podłączyć ten gadżet do naszego telewizora. Po krótkiej konfiguracji można przejść do najprzyjemniejszej części całego procesu, czyli doboru przydatnych aplikacji. Od czego zacząć? Proponujemy na przykład aplikację YouTube. Trudno się dziwić popularności tego serwisu. To kopalnia darmowej wiedzy oraz innych treści wysokiej jakości. Każdego dnia miliony twórców z całego świata dostarczają ciekawych filmików, które są na imponująco wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy interesuje nas wyłącznie język polski, czy też dobrze znamy języki obce, zawsze znajdziemy tu coś dla siebie. Możliwość oglądania YouTube’a z telewizora, który tak naprawdę nie jest Smart TV, to niewątpliwe usprawnienie.

Aplikacja Netflix to kolejna niezwykle popularna propozycja. Korzystanie z usług tego serwisu daje sporo możliwości w zakresie oglądania dobrych filmów oraz seriali. Ludzie z całego świata polubili Netfliksa, ponieważ mają łatwy dostęp do treści, których nie znajdą nigdzie indziej. Co więcej, seriale są często na tyle popularne, że robią furorę w mediach i stają się głównym tematem rozmów miłośników domowej rozrywki. Można tu wymienić chociażby Marvel's The Punisher, w którym Frank Castle cieszy widzów sporymi dawkami scen akcji. Nie mniejszą popularnością cieszy się Wiedźmin, będący ekranizacją bestsellerowego cyklu fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Niezaprzeczalnym hitem jest też Stranger Things. Krótko mówiąc, warto pomyśleć o aplikacji Netflix na Mi Box S.

Aplikacja Ipla jest godna uwagi, ponieważ zapewnia dostęp do interesujących kanałów. Docenią to między innymi miłośnicy sportu, jako że w ofercie nie brakuje między innymi Eurosportu czy Extreme Sports Channel. Wartościowy jest również dostęp do wiedzy, jaki dają na przykład Discovery czy National Geographic. Muzyka, seriale, filmy i sporo innych treści jest w usłudze tego serwisu. W pewnym sensie to doskonała opcja do posiadania dostępu do kanałów telewizyjnych wyłącznie za pośrednictwem internetu. Oczywiście są i kanały dla dzieci, więc aplikacja Ipla na Mi Box S to także rozrywka dla najmłodszych – wtedy na przykład spada zapotrzebowanie na zakup konsoli Xbox One lub PlayStation 4.

Aplikacji dostępnych na Mi Box S jest bardzo dużo i trudno jest wymienić każdą z nich, tym bardziej, że indywidualne preferencje użytkowników są różne. Kończąc temat, najlepiej będzie podkreślić fakt, że przystawka zamieniająca zwykły telewizor w Smart TV potrafi dać ogromną liczbę nowych możliwości. Z czasem każdy wybierze swoje ulubione dodatki i będzie zadowolony z własnoręcznie dokonanej optymalizacji. Co ciekawe, niektórzy wykorzystują Mi Box S również do grania w proste, mało wymagające gry. W tym celu można nawet zdecydować się na zakup pada do gier. Trzeba tylko pamiętać, że nie będą to produkcje typu AAA, wymagające silnego sprzętu.

40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link