Kostkarka do lodu – najlepsze modele według naszych klientów

Autor: Joanna

Dzięki kostkarce do lodu możesz błyskawicznie przygotować orzeźwiający napój. Wolnostojące lub wbudowane w lodówkach kostkarki szybko przygotowują duże ilości lodu w postaci idealnie uformowanych kostek – zaawansowane modele pozwalają nawet na wybór formatu. Sprawdź, jakie kostkarki do lodu do domu zdały egzamin u naszych klientów, którzy podzielili się z nami wrażeniami.

Kostkarka do lodu może tworzyć kostki o różnej wielkości dzięki funkcji regulacji

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- jakie zalety ma ręczna kostkarka twistowa,

- jakie zalety ma kostkarka do lodu Hendi,

- jaka jest najlepsza kostkarka do lodu do domu,

- czy warto kupić kostkarkę Unold.

Popularna ręczna kostkarka twistowa – jak działa i jakie ma zalety?

Kostkarka do lodu może być wbudowana w lodówkęRęczna kostkarka twistowa jest częścią chociażby lodówki Samsung Prestige Collection RS66N8100SL. W modelu ręcznym należy wlać wodę do specjalnego pojemnika z wgłębieniami, który może być wysuwany jak mała szufladka. W jej przedniej części znajdują się pokrętła, za których pomocą użytkownik kostkarki przesypuje kostki lodu do pustej szufladki, która znajduje się pod pojemnikiem.
Kostkarka do lodu znajduje się także w modelu Samsung RS51K57H02C – w tej lodówce użytkownik ma do czynienia z modelem automatycznym. Tego typu sprzęt działa na dwa sposoby: woda jest pobierana przez lodówkę bezpośrednio z bieżącego ujęcia wody lub użytkownik musi wlać ją do pojemnika. Klientka Ruda w swojej opinii o wspomnianej lodówce napisała: Gadżety, które wydawały mi się zbędne (kostkarka czy też otwierana półka), świetnie sprawdziły się w wakacje. WM66 chwali: Kostkarka daje radę, lód robi się wystarczająco szybko. Więcej o takich rozwiązaniach przeczytasz w artykule Lodówka z wbudowaną kostkarką do lodu - czy warto?

WARTO WIEDZIEĆ

Automatyczna kostkarka może formować zarówno lód w kostkach, jak i lód kruszony. Korzystając z drugiej opcji, pamiętaj, aby regularnie oczyszczać pojemnik, aby nie doszło do zatkania otworu przez drobiny lodu.

Ze wszystkimi funkcjami kostkarek możesz zapoznać się w poradniku Jak wybrać dobrą kostkarkę do lodu?

Dobra kostkarka do lodu Hendi

Kostkarka do lodu Hendi Kitchen Line 271551ma 3 stopnie regulacji wielkości kostek, a dzięki wydajności aż 15 kg lodu na dobę spełni największe zapotrzebowanie latem w różnych sytuacjach. Zbiornik o pojemności 4,5 litra należy uzupełniać ręcznie. Jeżeli szukasz automatycznego rozwiązania, sprawdź model Hendi 271575, który charakteryzuje się stałym podłączeniem do wody. Ma także większą wydajność – 35 kg na dobę.
Polecane kostkarki do lodu
  • 939 zł
  • 649 zł
  • 549 zł
  • 1 399 zł
  • 679 zł

Najlepsza kostkarka do lodu – opinie o Caso Germany IceMaster Pro

Bestsellerowa kostkarka do lodu Caso Germany Icemaster ProBestsellerową kostkarką do lodu do domu jest Caso Germany IceMaster Pro, która charakteryzuje się wydajnością do 500 g lodu na godzinę, zbiornikiem o pojemności 3,1 litra i mocą 90 W. Zbiornik należy uzupełniać ręcznie. Zbychu73 nazwał ten model super sprzętem. Klient napisał, że przez całe wakacje pracowała non-stop nawet w samochodzie, pod namiotem, przy ognisku itp. Andree67 zwrócił uwagę na 2-stopniową regulację wielkości kostek: Po prostu extra, małe kosteczki, duże w parę minut. Jestem bardzo zadowolony, polecam. Klientowi Tadeo brakuje tylko schładzanego pojemnika na gotowe kostki.

CZY WIESZ, ŻE…

Kostkarka do lodu Caso Germany IceMaster Pro ma praktyczną funkcję automatycznego wyłączania urządzenia, jeśli zbiornik zostanie opróżniony. Dzięki temu kostkarka nie zużywa niepotrzebnie prądu.

Kostkarka do lodu Unold – czy warto ją mieć?

Nasi klienci polecają kostkarkę Unold 48955. Jej wydajność wynosi do 60 g na godzinę, a ręcznie uzupełniany zbiornik ma pojemność 1,5 litra. Klient BarLaguna polecił ją nawet jako prezent ślubny. Stwierdził, że jest super na imprezy domowe i do małej gastronomii. Punktuje także, że rzadko która kostkarka ma praktyczny wyświetlacz jak Unold 48955.
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
40% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link