Jakie myszki gamingowe polecają nasi klienci?

Autor: Ola

Prawdziwy gracz z pewnością przyzna, że dobra mysz gamingowa to połowa sukcesu. Szukając akcesorium, które zwiększy Twoje szanse w elektronicznych potyczkach, koniecznie sprawdzaj opinie użytkowników, którzy już je przetestowali. Oto zestawienie najlepszych myszek do gier zdaniem naszych klientów – sprawdź, czy znajdziesz wśród nich idealną dla siebie!

myszka do gier

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jakie myszki gamingowe od marki Logitech warto wybrać
  2. czy w asortymencie Asusa znajdziesz dobre myszki do gier
  3. jakie inne myszki gamingowe warto rozważyć

Najlepsze myszki gamingowe Logitech

dobra myszka dla graczaWśród myszek dla graczy oferowanych przez szwajcarską markę Logitech na szczególne wyróżnienie zasługuje model Logitech G502 Hero High Performance. Akcesorium to z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników dynamicznych potyczek w sieci. Dlaczego? Do Twojej dyspozycji jest aż 11 programowalnych przycisków, które pozwolą Ci na przyspieszenie gry. Nie sposób nie wspomnieć tu również o czułości, która oscyluje wokół 16000 DPI, zapewniając Ci tym samym niezwykłą precyzję, którą z pewnością docenisz w grach wymagających ultraszybkiej reakcji. Na uwagę zasługuje także sama forma myszki, która została zaprojektowana w taki sposób, by jak najlepiej leżeć w dłoni – nawet długie godziny spędzone na klikaniu w szaleńczym tempie nie spowodują dyskomfortu.

Czy zapewnienia producenta pokrywają się z opiniami użytkowników? Owszem – nasz klient Panda napisał o tym modelu:

Po 6 latach z G500 musiałem się w końcu przestawić na nowy sprzęt. Już po jednym dniu się do niej przyzwyczaiłem. Mogę każdemu polecić, oprogramowanie fajnie działa, mnóstwo ustawień do RGB (kto lubi), funkcje makro, do 5 presetów na DPI, mnóstwo klawiszy. Scrollwheel jest głośniejszy od scrolla w G500, ale da się wytrzymać. Za to w trybie „free” bardzo cichy. Polecam, jeśli ktoś planuje używać dodatkowych klawiszy.

Jakie myszki dla gracza od Asusa są godne zainteresowania?

Asortyment myszek gamingowych od Asusa jest wyjątkowo bogaty – wybranie tej najlepszej stanowi zatem nie lada wyzwanie. Kierując się opiniami naszych klientów, możemy Ci jednak polecić model ASUS GT200. Jego ergonomiczna forma sprawia, że myszka świetnie leży w dłoni, co z pewnością docenisz po kolejnej godzinie spędzonej na pasjonującej rozgrywce. Przyglądając się parametrom technicznym urządzenia, warto docenić w szczególności 6 programowalnych przycisków oraz czułość równą 4000 DPI, zapewniającą świetną precyzję. Janek zwrócił też uwagę na sam design myszki:

Od dawna szukałem fajnej myszki, która idealnie leży w dłoni i ma dodatkowe przyciski. Do tego czerwone podświetlenie idealnie mi pasuje do klawiatury i komputera (również czerwone podświetlenia). Zakup udany, i to za niewielkie pieniądze. Warta swojej ceny.

Pozostałe myszki do gier – nasze propozycje

myszka gamingowa Logitech G502 Hero High PerformanceChoć myszki gamingowe Logitech i Asusa stanowią sporą część naszego asortymentu, nie jest to jeszcze wszystko, co możemy Ci zaoferować. Poznaj chociażby model A4tech Bloody V8M, który upodobali sobie nasi klienci. Spośród jego zalet warto wyróżnić przede wszystkim:

  • 3 dodatkowe przyciski umożliwiające szybką zmianę trybu strzelania,
  • aluminiowe ślizgacze zapewniające szybsze działanie,
  • przystosowanie do trzech poziomów trudności gier,
  • gamingowy design z intensywnie czerwonym podświetleniem.

Co więcej, zalety te znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości, o czym świadczy mnóstwo komentarzy użytkowników, którzy wypowiadają się na temat tej myszki w samych superlatywach.

Jeśli preferujesz myszki bezprzewodowe dla graczy, z pewnością zainteresuje Cię model SteelSeries Rival 650. Dzięki innowacyjnemu systemowi łączności będziesz mógł swobodnie korzystać z bezprzewodowego połączenia bez obawy o lagi, a czułość na poziomie 12000 DPI zadba o wyjątkową precyzję.

CZY WIESZ, ŻE…

Czułość myszki wyraża to, o ile położeń na ekranie przemieści się wskaźnik podczas przesunięcia myszki o jeden cal.

Sprawdź również, jaki parametry są istotne przy wyborze myszki dla gracza. Garść praktycznych wskazówek na ten temat znajdziesz tutaj: Mysz gamingowa – najważniejsze parametry.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link