Depilator do bikini – jakie modele są szczególnie polecane do usuwania owłosienia z tych okolic?

Autor: Joanna

Depilator to obecnie jedno z najczęściej kupowanych urządzeń przeznaczonych do usuwania niechcianego owłosienia z różnych części ciała. Nie wszystkie dostępne modele nadają się do golenia wybranych partii, dlatego zanim dokonamy zakupu, upewnijmy się, czy produkt spełnia oczekiwania. Jakiś czas temu na rynku pojawiły się depilatory do bikini – najbardziej wrażliwego fragmentu kobiecego ciała. Czy są one lepsze od innych metod depilacji stosowanych w tych okolicach?

Depilator i różne koncówki

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

 1. jakie rodzaje depilatorów można kupić w sklepach
 2. który rodzaj depilatora będzie najlepszy do usuwania owłosienia z okolic bikini
 3. jakie modele depilatorów do bikini są popularne wśród konsumentek
 4. ile trzeba zapłacić za depilator do bikini i na co zwrócić uwagę przed zakupem urządzenia

Jakie rodzaje depilatorów można dostać w sklepach?

Depilator i maszynka do golenia leżące na stole

Usuwanie niechcianego owłosienia z różnych okolic, także tych intymnych, stało się dla wielu osób podstawą higieny i pielęgnacji. Rynek kosmetyczny oferuje wiele usług i produktów, które sprawią, że ciało pozostanie gładkie przez długi czas. Niestety niektóre ze stosowanych metod mogą spowodować podrażnienie skóry, które w efekcie spowoduje dyskomfort. Nie trzeba będzie się o niego martwić, jeśli włosków pozbędziemy się za pomocą depilatora. Te małe i poręczne urządzenia są dostępne w każdym sklepie z artykułami elektronicznymi lub kosmetycznymi. Można nimi depilować dowolną strefę ciała pod warunkiem, że są one przystosowane do usuwania owłosienia z tych dokładnie okolic.

Pośród dyskowych, pęsetowych oraz laserowych znajdziemy także depilatory do bikini. Zostały one stworzone z myślą o depilacji bardzo wrażliwych partii ciała, w tym narządów intymnych lub pach, gdzie skóra jest wyjątkowo podatna na podrażnienie.

Jaki depilator do bikini będzie najlepszym wyborem?

Najlepszym wyborem, jeśli chodzi o depilację sfer intymnych, jest depilator laserowy, ponieważ najmniej podrażnia skórę. Jego zakup jest jednak kosztowny, dlatego wiele konsumentek decyduje się na urządzenia oparte na pęsetach lub dyskach, które w zestawie posiadają odpowiednie nakładki. Przed zakupem depilatora do bikini i nóg warto zapytać sprzedawcę, czy wybrany przez nas model jest przystosowany do usuwania owłosienia z różnych części ciała.

Polecane depilatory
 • 399 zł
 • 497 zł
 • 649 zł
 • 599 zł
 • 139 zł

Które modele depilatorów do bikini są popularne wśród konsumentek

Depilator i nakładki na drewnianym tle

W sklepach kosmetycznych lub ze sprzętem do użytku domowego jest szereg depilatorów, które spełnią oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających klientek. Największą popularnością cieszą się:

 • Panasonic ES-EL7A-S503 – depilator przeznaczony do usuwania owłosienia z miejsc wrażliwych. Jego mechanizm jest oparty na dyskach. Można nim depilować zarówno na sucho, jak i na mokro. Zestaw z depilatorem zawiera specjalną nasadkę, dzięki której urządzenie zamienia się w funkcjonalną golarkę;
 • Philips Satinelle Advanced – depilator dyskowy z wieloma ciekawymi nakładkami. Usuwa owłosienie z pach, bikini, a nawet z twarzy. Działa zarówno na mokro, jak i na sucho. Posiada końcówki, które służą do masażu skóry i napinania jej. Jest zasilany akumulatorem;
 • Panasonic ES-WS14-P503 – mechanizm tego depilatora jest oparty na pęsetach. Przeznaczony został do szybkiej depilacji, również do miejsc wrażliwych. Działa na zasilaniu sieciowym;
 • Panasonic ES-ED92RP503 – akumulatorowy depilator pęsetowy, który dopasowuje się do kształtu ciała i podświetla obszar, z którego chcemy usunąć owłosienie. Ma szereg nakładek, które umożliwiają zamienienie go w golarkę lub urządzenie do pedicure. Można go używać pod prysznicem lub w trakcie kąpieli w wannie.

Na uwagę zasługuje też Philips Lumea Advanced – depilator laserowy przeznaczony do usuwania owłosienia z okolic bikini, pach i twarzy, czyli miejsc szczególnie wrażliwych na wszelkie zabiegi. Żywotność wbudowanej lampy to aż 250000 impulsów świetlnych. Urządzenie posiada filtr UV.

Jakie są ceny depilatorów do bikini i na co zwrócić uwagę przed zakupem konkretnego modelu?

Cena depilatora do bikini jest w dużej mierze zależna od jego rodzaju. Jeśli chcemy kupić urządzenie dyskowe lub pęsetowe, musimy się liczyć z wydatkiem od około 150 do 500 złotych. Depilatory laserowe są dużo droższe. Za sprzęt sprawdzonej firmy zapłacimy blisko 1500 złotych.

Decyzja o zakupie konkretnego produktu powinna być przemyślana. Jest to sprzęt, którego będziemy używać przez dłuższy czas, dlatego warto zastanowić się, czy wybrany model w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Zwróćmy uwagę na jego moc, rodzaj zasilania oraz końcówki, które są dostępne w zestawie. Ważnym elementem jest też sposób depilacji np. na mokro lub sucho oraz informacja, czy depilator można myć i w jaki sposób robić to poprawnie. Nie obawiajmy się pytać sprzedawców, jeśli mamy jakieś wątpliwości.

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów