Gry w preorderze na Nintendo Switch na wakacje 2019

Autor: Anna

Posiadacze Nintendo Switch mogą już zacierać ręce z radości – wakacje 2019 będą obfitować w wiele premier, na które warto czekać. Jakie gry na Nintendo Switch trafią do sprzedaży? Zobacz nasze zestawienie najlepszych tytułów i kup je jeszcze przed oficjalną premierą!

gry na nintendo

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. czy warto kupić nową wersję przygód Mario
  2. co może przypaść do gustu miłośnikom świata Marvela
  3. jakie inne gry na Nintendo Switch trafią do sprzedaży w 2019 roku

Super Mario Maker 2 – nowa odsłona słynnej platformówki 

Super Mario Maker 2Nie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby o Mario. Okazuje się, że kultowy ludzik w czerwonych ogrodniczkach i fikuśnej czapce ma już prawie… 40 lat. Co więcej, wystąpił w prawie 200 pełnowymiarowych produkcjach. A mimo to wciąż cieszy się ogromną popularnością, o czym może świadczyć powstanie kolejnego tytułu znanej serii – Super Mario Maker 2. Czym zaskakuje nowa platformówka z sympatycznym bohaterem?

  • możliwością tworzenia własnych, autorskich poziomów – jedynym ograniczeniem jest tutaj Twoja fantazja. Co więcej, nad jednym projektem może pracować jednocześnie dwóch autorów;
  • setką wgranych poziomów od Nintendo, którymi możesz się zainspirować;
  • opcją udostępniania swoich prac wśród internetowej społeczności Nintendo – tak, aby każdy mógł zmierzyć się z przygotowanym przez Ciebie wyzwaniem.

Mario to jedna z gier, po którą warto sięgnąć, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z Nintendo Switch. Sprawdź, co jeszcze będzie odpowiednie na „oswojenie” z nową przenośną konsolą.

Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order – coś dla fanów kultowego uniwersum

Kochasz uniwersum Marvela i z niecierpliwością wyczekujesz każdego nowego filmu ulubionej wytwórni? Gra Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order na Nintendo Switch pozwoli Ci być jeszcze bliżej kultowych superbohaterów.

Tym razem Twoim zadaniem będzie walka z Thanosem i jego Czarnym Zakonem. Wystarczy jednak, że przejmiesz kontrolę nad Kamieniami Nieskończoności, a pokrzyżujesz jego niecne plany.

WARTO WIEDZIEĆ

Marvel Ultimate Alliance 3 The Black Order umożliwia Ci grania na dwa sposoby: w trybie single player lub w ramach czteroosobowego trybu kooperacyjnego – przez internet lub na miejscu.

Pozostałe gry na Nintendo Switch na wakacje 2019

Fire Emblem Three HousesPrzyglądając się preorderom na nadchodzące lato, warto poświęcić szczególną uwagę takim tytułom, jak:

  • Sniper Elite III – trzyosobowa, taktyczna strzelanka osadzona w realiach II wojny światowej. Na uwagę zasługuje niezwykły wręcz realizm rozgrywki: precyzja strzałów zależąca od warunków zewnętrznych czy możliwość podejrzenia na rentgenie szkód wywołanych przez pociski to coś, czego nie znajdziesz w zbyt wielu strzelankach na rynku.
  • Fire Emblem Three Houses – gra RPG opowiadająca historię akademii uczącej studentów korzystania z broni i używania magii – aby później mogli to wykorzystać w prawdziwej walce na śmierć i życie.
  • Death's Gambit – oldschoolowa, dwuwymiarowa platformówka, w której na pierwszy plan wysuwa się grafika utrzymana w średniowiecznej stylistyce. Postacią, którą będziesz sterować, jest Gambit, a Twoje zadanie polega na oczyszczeniu świata ze wszystkich nieśmiertelnych istot. Brzmi ciekawie? Premiera już 28 czerwca.
  • Dragon Quest Builders 2 – platformówka, w której wcielasz się w zbieracza i twórcę – pojedynczych przedmiotów, budynków, a nawet całych miast. Jest to kontynuacja słynnego spin-offa Dragon Quest, a jego posiadacze mogą liczyć na specjalne gratisy, m.in. strój Legendary Builder’s i Dragonlord’s Throne.

To wciąż nie wszystko, co przygotowaliśmy dla posiadaczy Nintendo. Gry na swoją konsolę znajdziesz również w tej kategorii. Tutaj zebraliśmy także przydatne akcesoria. Jakie mogą Ci się przydać? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link