Golarki bikini

Autor: Andrzej

Okolice bikini to miejsca szczególnie podatne na podrażnienia, dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej metody depilacji. Usuwanie włosków za pomocą depilatora lub wosku to najbardziej bolesny sposób, który może doprowadzić do zapalenia. Popularne kremy, żele i pianki pomagają w łagodny sposób pozbyć się włosków, ale należy najpierw przeprowadzić próbę uczuleniową, a sama depilacja trwa około 10 – 15 minut. Najszybszą i najtańszą metodą depilacji jest użycie tradycyjnej maszynki do golenia, ale niestety w tym wypadku łatwo o skaleczenie. Najciekawszym rozwiązaniem może być zatem elektryczna golarka bikini, która goli szybko, sprawnie i zupełnie bez bólu.


Golarki dla kobiet mogą być stosowane na sucho lub pod prysznicem, w zależności od ich przeznaczenia. Charakteryzują się niewielką, wyprofilowaną głowicą, która dociera nawet w trudno dostępne miejsca. Działają jak żyletka, ale nie powodują podrażnień skóry i są niezwykle wygodne w użyciu. Mogą być wyposażone w bardziej precyzyjny trymer, który zapewnia jeszcze doskonalsze rezultaty golenia. Golarki bikini występują, jako oddzielne produkty bezprzewodowe lub w formie specjalnych nakładek na depilatory.

Golarka damska Remington Smooth&Silky WPG4030 to przykład precyzyjnego trymera, zaprojektowanego z myślą o najdelikatniejszych obszarach skóry. Może być stosowany zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki hipoalergicznej mini folii golącej z powłoką Nano Silver golenie jest higieniczne i delikatne. Posiada dwie wymienne końcówki z wyprofilowanymi ostrzami oraz nasadkę grzebieniową, która umożliwia regulację długości strzyżenia. Golarka zasilana jest akumulatorowo i działa bezprzewodowo przez 30 minut. W zestawie dostępne jest także praktyczne etui i szczoteczka czyszcząca. Produkt można również z łatwością wypłukać pod bieżącą wodą. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne i proste w obsłudze.Depilator Braun Silk-epil Wet &Dry 7681 to urządzenie wyposażone w specjalną nasadkę golącą do depilacji miejsc wrażliwych. Głowica ta działa jak zwykła golarka elektryczna, a więc przycina włoski zamiast je wyrywać. Produkt ten pozwala na precyzyjną depilacją, a dokładne usuwanie włosków umożliwia lampka podświetlająca depilowany obszar. Depilator łatwo utrzymać w czystości, dzięki możliwości mycia go pod wodą. Można go stosować do depilacji nóg, golenia pach i bikini, a także pozbywania się zbędnego owłosienia z okolic twarzy. Urządzenie 2 w 1 jest niezwykle dokładne i efektywne.
 

Szczególnym rodzajem depilatorów są urządzenia działające w oparciu o impuls świetlny. Urządzenie Philips Lumea SC2004/11 przystosowane jest do depilacji nóg, pach, brzucha i okolic bikini. Światło kierowane jest do cebulek włosów, na skutek czego włosy wypadają, a ich odrastanie zostaje zahamowane. Regularne powtarzanie takiego zabiegu gwarantuje, że skóra pozostanie gładka każdego dnia. Depilator może być stosowany do każdego rodzaju owłosienia i skóry, nawet tej wrażliwej. Posiada zintegrowany filtr UV, który chroni przed szkodliwym wpływem promieni ultrafioletowych. Zasilany jest akumulatorowo, dzięki czemu można korzystać z niego w wygodny, bezprzewodowy sposób. Depilator świetlny to z pewnością skuteczny sposób na usunięcie owłosienia, ale jest rozwiązaniem znacznie droższym od tradycyjnej golarki elektrycznej.
Polecane golarki damskie
  • 119,99 zł
  • 99 zł
  • 99,99 zł
  • 99,99 zł

 

Zobacz pełną ofertę golarek damskich w naszym sklepie!

FAQ
Do czego służy nasadka z precyzyjnym trymerem? – Precyzyjny trymer to głowica do modelowania i stylizacji. Umożliwia łatwe usuwanie owłosienia z okolic bikini. Najlepsze rezultaty strzyżenia osiąga się podczas depilacji na sucho przesuwając urządzenie w przeciwnym kierunku do wzrostu włosa. Trymer pozwala także przyciąć dłuższe włoski, które następnie można ogolić za pomocą nasadki golącej.
Jak często powinno się czyścić golarkę? – Urządzenie należy czyścić po każdym użyciu. Przed przystąpieniem do czyszczenia trzeba upewnić się, czy golarka jest wyłączona. Nasadki najlepiej jest omiatać dołączoną szczoteczką. Urządzenie można przemywać pod bieżącą wodą, tylko w przypadku, jeśli zezwala na to producent.
Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link