Co zabrać na festiwal muzyczny? Porady i propozycje produktów

Autor: Jerzy

Sezon festiwalowy kojarzy się przede wszystkim ze słońcem, radością, dobrą muzyką i świetną zabawą. Warto przemyśleć, co zabrać ze sobą na festiwal muzyczny, aby wykorzystać czas najlepiej i najpełniej, a jednocześnie nie martwić się drobnostkami.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. co zabrać ze sobą na festiwal muzyczny
  2. jakie produkty elektroniczne i gadżety warto ze sobą wziąć
  3. jakie są polecane modele powerbanków, słuchawek, głośników

Co zabrać na festiwal muzyczny?

Festiwal to parę dni, na które czeka się z niecierpliwością. Jest to bowiem jedyna okazja, by z bliska zobaczyć i usłyszeć ulubione zespoły. Możesz szaleć pod sceną lub leżeć wygodnie na kocu – wszystko zależy od twoich preferencji i nastroju. Jeśli chcesz zobaczyć jak najwięcej wykonawców, nie lubisz tracić czasu na przyziemne sprawy i zależy ci, by jak najpełniej przeżyć muzyczny maraton, musisz być naprawdę dobrze przygotowany. O ile o kaloszach czy przeciwdeszczowej pelerynie każdy z nas pamięta, o tyle o innych przydatnych rzeczach zapominamy w ferworze przygotowań.

Jakie gadżety warto zabrać na festiwal muzyczny?

Powerbank

Powerbank to produkt, który na pewno przyda się podczas festiwali muzycznych, a także letnich wycieczek i wypraw. Obecne smartfony, choć zaawansowane technologicznie, mogą szybko się rozładować. Właśnie dlatego postaw na powerbank, który jest odpowiednim gadżetem na czarną godzinę, gdy trudno skontaktować się ze znajomymi lub rodzicami albo zabrakło baterii na sprawdzenie podstawowych informacji w sieci. Możesz zdecydować się na Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000mAh lub Huawei CP12S 12000 mAh 40W SuperCharge Power Bank. Oba modele gwarantują szybkie naładowanie telefonu, a jednocześnie mają dużą pojemność.

Głośnik przenośny

Festiwal to czas, w którym muzyka nie milknie ani na chwilę. Słyszysz ją wszędzie i sam łapiesz się na tym, że nucisz pod nosem ulubione kawałki. Przed kolejnym muzycznym maratonem warto jeszcze bardziej podkręcić atmosferę i nastroić się na koncert wykonawcy, na którego koncert idziesz za parę godzin. Pomoże w tym bezprzewodowy głośnik, który połączy się z twoim smartfonem. Usłysz ulubione płyty w dobrej jakości. Wybierz głośnik, który jest odporny na wodę, więc wszystkie niespodzianki związane z polem namiotowym są mu niestraszne. Do tego dobrze pamiętać, by bateria była w stanie odtwarzać ulubione playlisty przez co najmniej 8 godzin bez konieczności ładowania. Dodatkowo głośniki bezprzewodowe są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, więc z pewnością dopasujesz głośnik do swojego stylu, nawet festiwalowego outfitu, a muzyki będzie jeszcze więcej! Wybierz dobry jakościowo i designerski głośnik przenośny, taki jak Sony SRS-XB12 lub Forever Sweet Animal Rabbit Pinky ABS-100.

  • 1 199 zł
  • 399 zł
  • 99 zł
  • 149,99 zł
  • 799 zł

Aparat natychmiastowy

Chcesz, by chwile spędzone ze znajomymi na festiwalu pozostały z wami na jeszcze dłużej? Przetestuj aparat natychmiastowy w warunkach festiwalowych. Uwiecznij każdy spontaniczny moment: od przygotowania na koncert, wycieczkę po okolicy, po wspólną regenerację przed nocą. Aparaty natychmiastowe na pewno się sprawdzą w tym zadaniu, a tobie pozostanie niezwykła pamiątka. Możesz wybierać spośród różnych produktów, jednak modelami wartymi uwagi na pewno są Fujifilm Mini 11 oraz Polaroid OneStep 2 VP.

Słuchawki

Zrelaksuj się w podróży na festiwal oraz w drodze powrotnej do domu za pomocą słuchawek, które mają funkcję aktywnej redukcji szumów, więc dźwięki z otoczenia nie będą ci przeszkadzać w słuchaniu muzyki. Ponadto warto zwrócić uwagę na to, by sprzęt, w który zainwestujesz, szybko się ładował i był w stanie służyć nawet przez 8 godzin. Z takim kompanem pofestiwalowy smutek na pewno szybciej ci minie. W końcu to dopiero początek festiwalowego sezonu. Postaw więc na sprzęt, który będzie wygodny i kompaktowy. Poszukaj słuchawek, które dopasują się do ciebie i nie będziesz czuł, że w ogóle z nich korzystasz. Ciekawą propozycją słuchawek bezprzewodowych są takie modele, jak House of Marley Positive Vibration 2 Wireless oraz Apple AirPods Pro. Będziesz natomiast czuł, że naprawdę odpoczywasz przy piosenkach, które lubisz najbardziej!

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, co zabrać ze sobą na festiwal muzyczny, pamiętaj o podstawowych gadżetach, takich jak powerbank, słuchawki, głośnik, a nawet aparat natychmiastowy. Te produkty zapewnią świetną zabawę i sprawią, że niektóre problematyczne kłopoty, takie jak wyładowanie telefonu, staną się drobnostkami.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link