Co kupić na prezent ślubny? Praktyczne pomysły na ślubne podarunki

Autor: Zbigniew

Co kupić na prezent ślubny? To dość trudne pytanie, bowiem niełatwo wpasować się w czyjeś gusta. Najlepszym rozwiązaniem są praktyczne podarunki, które ucieszą każdą młodą parę. Od lat popularnością cieszą się akcesoria kuchenne, a zwłaszcza zestawy sztućców. Dobrym pomysłem będą też ekspresy do kawy czy automatyczne odkurzacze.

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. co kupić na prezent ślubny
  2. czy zestaw sztućców to dobry prezent ślubny
  3. czy inteligentny odkurzacz sprawdzi się jako upominek dla młodej pary
  4. jaki ekspres wybrać na prezent ślubny
  5. co kiedy nie mam pomysłu – karta podarunkowa jako rozwiązanie problemu

Co kupić na prezent ślubny?

Co na prezent ślubny? Wybór prezentu stawia gości weselnych w dość trudnej sytuacji. Dlaczego? Spośród ogromu możliwych podarunków należy dokonywać selekcji, znaleźć ten właściwy – dopasowywany do pasji, hobby, stylu młodej pary. Z odsieczą przychodzą prezenty o praktycznym zastosowaniu, których potrzebuje każdy, a przez to są one zawsze trafione. W RTV EURO AGD znajdziesz bardzo dużo tego typu podarunków – wspaniałych i pięknych propozycji, którym naprawdę trudno się oprzeć. Warto zwrócić uwagę na przybory kuchenne i akcesoria do sprzątania. Ślub jest świetną okazją, by obdarować kogoś praktycznym, ale i designerskim prezentem.

Co można kupić na prezent ślubny – zestaw sztućców

Od wielu lat niewychodzącym z mody prezentem ślubnym jest zestaw sztućców. Upominek ten jest ponadczasowy i doskonale sprawdzi się w każdym domu. Wybierając zestaw sztućców, należy wziąć pod uwagę materiał, z jakiego zostały wykonane. Największą popularnością cieszą się te ze stali nierdzewnej. Charakteryzuje je trwałość i odporność na uszkodzenia. Jeżeli budżet na prezent ślubny jest nieco wyższy, warto się zdecydować na zakup kompletu sztućców posrebrzanych lub ze srebra. Obecnie, kiedy niemal w każdym domu jest zmywarka, poleca się wybrać sztućce z możliwością mycia w ten sposób.

Ciekawą propozycją jest zestaw Zwilling Bela 30-elem., składający się aż z 30 elementów, w tym: 6 noży, 6 widelców, 6 łyżek, 6 łyżeczek do herbaty, 6 widelczyków. Wszystkie wykonano ze stali nierdzewnej najwyższej jakości 18/10, która posiada właściwości antykorozyjne i jest niezwykle łatwa w pielęgnacji. Są one matowe i pozbawione wzorów. Z tego samego materiału zrobiony został zestaw Gerlach Deco 496880. Składa się on z: 6 noży, 6 widelców, 6 łyżek, 6 łyżeczek. Ten dla odmiany jest w połysku i opatrzony geometrycznym wzorem.

Co na prezent na ślub – odkurzacz automatyczny

Innym bardzo dobrym pomysłem na prezent z okazji ślubu jest odkurzacz automatyczny, zwany też inteligentnym. To nowoczesny sprzęt, który znacznie ułatwia codzienne sprzątanie, samodzielnie czyszcząc podłogę. Okaże się niezastąpiony dla nowożeńców, którzy zamiast sprzątać będą mogli spędzić więcej czasu razem. Urządzenie działa samodzielnie. Sterowane jest zdalnie za pomocą mobilnej aplikacji, rzadziej pilota lub na głos. Istnieje wiele modeli smart odkurzaczy, lecz dokonując wyboru, najlepiej zdecydować się na ten, który automatycznie wróci do bazy w przypadku rozładowania akumulatora i skończonej pracy. Funkcję tę posiadają m.in.: iRobot Roomba s9+, iRobot Roomba 980, iRobot Roomba i7+. Trzeba zwrócić uwagę na ilość czujników, które będą organizowały możliwości jego pracy, np.: czyszczenie kątów, dywanów, analiza odległości itp. W dużą ich liczbę zostały wyposażone m.in. modele iRobot Roomba S9 oraz iRobot Roomba 976. Dobrze, jeśli sprzęt będzie cicho pracował i miał funkcję czyszczenia na mokro.

  • 2 499 zł
  • 2 599 zł
  • 2 599 zł
  • 3 299 zł
  • 2 699 zł

Co można kupić parze młodej na ślub – ekspres do kawy

Co jeszcze można kupić parze młodej na ślub? Dobrym pomysłem będzie ekspres do kawy. Któż z nas nie ucieszy się z możliwości wypicia aromatycznej i smacznej kawy o poranku u boku drugiej połówki? Najbardziej popularny w ostatnim czasie jest ekspres kapsułkowy. To idealne rozwiązanie dla pary, która pije 1–2 kawy dziennie. Przy takiej ilości spożywanego napoju nie ma potrzeby inwestowania w bardziej zaawansowane, a tym samym droższe, sprzęty. Jest on bardzo prosty w obsłudze. Do zaparzenia kawy potrzeba specjalnych kapsułek. Do wyboru jest wiele ich typów, dlatego dobrze wcześniej znać kawowe preferencje nowożeńców. To znacznie ułatwi zakup. Co więcej, ekspres kapsułkowy ma kompaktowe rozmiary i zmieści się w każdej kuchni. Przykładem jest Krups Nespresso Essenza Mini XN1108 (czarny) czy Krups Nescafe Dolce Gusto Piccolo XS KP1A0131. Cechę tę doceni obecnie wiele osób – oznacza to bowiem minimalizm, czystość i ład na blacie kuchennym.

Co zrobić, gdy nie mamy pomysłu na prezent?

Jeśli nie wiesz, co kupić w prezencie ślubnym, zdecyduj się na Kartę Podarunkową Euro. Wręczając ją, masz pewność, że nie powielasz innego prezentu. Nie musisz też się głowić, czy upominek przypadnie do gustu nowożeńcom, bo sami go sobie wybiorą. Do wyboru są gotowe nominały, ale istnieje również możliwość wpisania własnego. Jeśli ilość środków na karcie nie wystarczy na pokrycie wybranego przez parę młodą produktu, to spokojnie mogą dopłacić oni pozostałą część. Karta Podarunkowa Euro to wygodny prezent dla obydwu stron – obdarowującego i obdarowanych.

100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link