Apple Watch 3 i Apple Watch 4 – wybieramy materiał koperty, typ i kolor paska

Autor: Joanna

Apple Watch 4 ze swoimi nowymi modelami jest już dostępny w przedsprzedaży w Polsce. Podobnie jak w wersji 3 model dysponuje różnymi materiałami kopert, typami i kolorami paska. Wybór jest naprawdę zróżnicowany. Jakie różnice w tej kwestii są pomiędzy iWatch 3 a iWatch 4? W tym poradniku pomagamy we właściwym wyborze kopert i pasków!

Najnowszy Apple Watch 4

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

- z czego powstały najnowsze iWatch’e,

- jakie typy pasków ma smartwatch Apple,

- które kolory pasków można wybrać do zegarków Apple.

Z czego powstały najnowsze iWatch’e?

Zegarek Apple 3 Zastosowane materiały mają wpływ na charakter zegarka i w przypadku produktów od Apple jest on typowo sportowy. Kopertę do Apple Watch 3 wykonano z lekkiego aluminium, co ma bezpośredni wpływ na niską wagę zegarka. Projektanci z Cupertino wypuścili je w trzech dostępnych kolorach: srebrnym, gwiezdnej szarości i złotym. Możesz wybierać spośród dwóch rozmiarów 38 mm i 40 mm. Umieszczony na kopercie wyświetlacz w technologii OLED ma odpowiednio 563/740 mm2 powierzchni użytkowej i jest pokryty warstwą ochronną przed zadrapaniem w technologii Ion-X. Obudowa ma grubość 11, 4 mm. Płytkę tylną wykonano z kompozytu. Zegarek waży odpowiednio 26,7/32,3 g i w zasadzie nie czujesz, że masz go na ręce.
Apple Watch 4 posiada koperty większe 40/44 mm również wykonane z aluminium w identycznych kolorach. Znacząco zwiększyła się powierzchnia wyświetlacza z odpowiednio 563/740 mm2 do aż 759/977 mm2. Podobnie jak jego poprzednik jest wykonany w technologii OLED i posiada warstwę ochroną przed zadrapaniami Ion-X. „Czwórka” jest nieco cieńsza i ma 10, 7 mm grubości. Płytkę tylną w całości wykonano z ceramiki i szkła szafirowego.
Oprócz wyjątkowego wyglądu i zastosowania najlepszych materiałów najnowszego iWatch’a warto wybrać jeszcze z innych powodów. Przeczytasz o tym tutaj: Apple Watch 4 – 5 powodów, dla których warto go mieć.
O innych różnicach między wersją 3 a 4 przeczytasz w innym naszym poradniku: Apple Watch 3 vs Apple Watch 4 – porównanie.

CIEKAWOSTKA

Wyniki sprzedaży potwierdzają, że najpopularniejszym typem paska do Apple Watch jest pasek sportowy w kolorze czarnym.

Jakie typy pasków ma smartwatch Apple?

Apple proponuje do kopert zegarków zarówno do 3 jak i 4 wersji następujące typy pasków:
Zegarek Apple 4- pasek sportowy: wykonany z fluoroelastomeru, jest zarówno mocny i wytrzymały jak i zaskakująco miękki. Ma gładką powierzchnię, jest przyjemny w dotyku i doskonale oplata nadgarstek. Posiada nowoczesne zapięcie z napą i szlufką, zapewniającą idealne dopasowanie. Paski podzielono na rozmiary S/M i M/L i nadają się na nadgarstki o obwodzie od 130 mm do 200 mm.
- opaska sportowa: wykonana z miękkiego i oddychającego splotu nylonowego, który można wygodnie regulować za pomocą mocnego zapięcia na rzep. Od wewnętrznej strony nylon jest bardzo gęsty, a tym samym przyjemny w dotyku, nie podrażnia skóry i sprawnie odprowadza wilgoć. Pasuje na nadgarstki o obwodzie od 130 mm do 190 mm.
Paski są kompatybilne z obiema wersjami zegarka i połączysz je ze wszystkimi kopertami w tym samym rozmiarze. Pasek do koperty 40 mm pasuje więc do koperty 38 mm, a ten do koperty 44 mm pasuje do modelu 42 mm.

Które kolory pasków można wybrać do zegarków Apple?

Projektanci Apple przewidzieli bogatą gamę kolorów pasków, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.
Opaski sportowe są dostępne w następujących kolorach: czarny, piaskowy róż, szary błękit, nektarynka, hibiskus, burzowa chmura, indygo, porcelanowy.
Paski sportowe są dostępne w następujących kolorach: biały, czarny, piaskowy róż, nektarynka, lawendowa szarość, burzowy błękit, piaskowiec, nocny błękit, czerwony.
Jeżeli nie możesz się zdecydować jaki smartwatch do iPhone będzie najlepiej dopasowany pod względem kolorystycznym wejdź tutaj, gdzie w jednym miejscu możesz zobaczyć najnowsze Apple Watch 4 i iPhone’y, co pomoże Ci dobrać zegarek do telefonu zgodnie z Twoimi preferencjami.
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
100% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów