Najlepsze aplikacje przeznaczone dla smartfonów iPhone

Autor: Ola

W dzisiejszych czasach niemal każdy ma sporą ilość aplikacji zainstalowanych na telefonie. W związku z tym wielu ludzi zadaje sobie pytanie, które aplikacje są najlepsze dla smartfonów iPhone? Wybraliśmy jedne z najlepszych i opisaliśmy je w przystępny, konkretny sposób. Oczywiście prawda jest taka, że każdy ma swoje ulubione programy. Jednak wymieniając sporą ilość dobrych aplikacji, znacząco ułatwiamy trudny proces związany z poszukiwaniem tego typu dodatków do systemu operacyjnego iOS. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, że jakaś aplikacja na iPhone’a może się nam przydać, dopóki o niej nie przeczytamy.

Kobieta korzysta z aplikacji do nauki angielskiego na iPhone

Z TEGO ARTYKUŁU DOWIESZ SIĘ:

  1. jakie aplikacje na iPhone’a są najlepsze
  2. dlaczego warto mieć dobre aplikacje na iOS

Jakie aplikacje na iPhone’a są najlepsze?

Aplikacja na iPhone do edycji zdjęć

Najlepsze aplikacje na iOS mogą zostać łatwo przeoczone, szczególnie w czasach, gdy tego typu programów do pobrania jest wyjątkowo dużo. Opisujemy bardzo dobre aplikacje na smartfony iPhone i wskazujemy ich największe zalety. Wiele osób ceni sobie tego typu dodatki, ponieważ ułatwiają wiele czynności, a czasem po prostu dostarczają nam rozrywki.

Documents Pro jest świetnym eksploratorem plików, który umożliwia łatwy dostęp do znanych chmur, jak na przykład: Google Drive, iCloud czy Dropbox. Oczywiście nasze dane mogą być przetrzymywane lokalnie, ale łatwe korzystanie z chmur to nic innego, jak wygoda i dodatkowe zabezpieczenie. Do ciekawych dodatków należy między innymi opcja udostępniania plików za pośrednictwem WiFi. Wygodne jest również szybkie tworzenie notatek głosowych bezpośrednio w Documents Pro. Niemal każdy właściciel smartfona iPhone będzie zadowolony z tak funkcjonalnej aplikacji, którą można bezproblemowo pobrać z App Store.

Spectre Camera to kolejna aplikacja, która powinna dać sporo satysfakcji właścicielom smartfonów iPhone (np. Apple iPhone SE 64GB). Program pozwala na symulowanie długiego czasu ekspozycji w aparacie. Krótko mówiąc, nie musimy przechodzić przez ten proces w rzeczywistości, bo aplikacja umożliwi symulowanie podobnych efektów, jakie osiąga się poprzez kilkuminutowe naświetlanie. To idealna propozycja dla wszystkich miłośników fotografii oraz artystów, którzy lubią eksperymentować ze swoimi zdjęciami. Przykładem może być chociażby uzyskanie smug, będących wynikiem poruszających się samochodów w nocy. Spectre Camera pozwala na to oraz wiele innych rzeczy, które przyjdą nam do głowy.

Tiny Scanner jest zaskakująco przydatną aplikacją, pomimo swojej pozornej prostoty. Czasem zdarza się, że musimy przesłać komuś skan dokumentu, lecz nie mamy pod ręką skanera. Oczywiście bardzo często po prostu zrobimy zdjęcie. Aplikacja Tiny Scanner do smartfonów iPhone (np. Apple iPhone 11 256GB) pozwoli na imitowanie efektów działania prawdziwego skanera. Ten program sprawi, że zdjęcie zostanie zmodyfikowane w taki sposób, abyśmy mogli cieszyć się czytelnym efektem zeskanowanego dokumentu. Bazuje to na zautomatyzowanym modyfikowaniu kadru. Prosta rzecz, która potrafi okazać się niezwykle użyteczna.

Przydatne aplikacje na iOS często pomagają także w dbaniu o zdrowie. Doskonałym przykładem jest Seven, czyli program służący do ćwiczenia w domu. Bardzo atrakcyjnym elementem tej aplikacji na smartfony iPhone jest to, że oferuje wizualizacje, dzięki którym można znacznie szybciej i łatwiej zrozumieć sposób wykonywania konkretnego ćwiczenia. To ważne, ponieważ czasem można nie zdawać sobie z tego sprawy i po prostu wykonywać coś niewłaściwie, co ostatecznie ma negatywny wpływ na efekt końcowy. Co ciekawe, Seven ma też komendy głosowe, co ułatwia interakcję z programem.

Ćwiczenie to jedno, lecz dieta jest równie istotna. Sporo ludzi ceni sobie aplikacje iOS, które umożliwiają precyzyjne kontrolowanie kalorii. Dzięki programowi o nazwie Fitatu można zrozumieć podział na węglowodany, białka i tłuszcze, a następnie panować nad ilością przyswajanych kalorii. Bardzo przydatne i proste w obsłudze. Co więcej, opcje takie, jak kopiowanie wcześniej dodanych posiłków, wiele ułatwiają. Ta aplikacja dla smartfonów iPhone sprawi, że będziemy dokładnie wiedzieć, jak nasze jedzenie wpływa na naszą masę ciała.

  • 379 zł
  • 3 299 zł
  • 4 949 zł
  • 4 449 zł
  • 799 zł

Dlaczego warto instalować dobre aplikacje na iPhonie?

Apple iPhone X 64GB (gwiezdna szarość)

Smartfony to niesamowite urządzenia, które pomimo niewielkich rozmiarów potrafią zaoferować ogromną ilość przydatnych funkcji. Nie zmienia to jednak faktu, że można istotnie rozszerzyć funkcjonalność telefonu, a wszystko za sprawą pobierania odpowiednich aplikacji na iOS. Miłośnicy nowych technologii doskonale zdają sobie z tego sprawę i regularnie szukają ciekawych programów, które mogą pomóc w codziennym życiu. Jedyna przeszkoda wiąże się z tym, że czasem trudno wybrać spośród tak dużej ilości potencjalnych aplikacji do zainstalowania. Właśnie dlatego listy z najlepszymi aplikacjami cieszą się dużą popularnością. Warto wzbogacać swoje smartfony iPhone (np. Apple iPhone SE 128GB) o nowe funkcje, ponieważ jest to dodatkowy walor, który tylko czeka na odkrycie.

20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
20% osób oceniło ten artykuł jako przydatny
Dodaj do Facebooka Kopiuj link

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów