Nawigacja GPS w Twoim telefonie Nokia

Autor: Beata

Nawigacja_w_Twoim_telefonie_Nokia

Ovi Mapy poprowadzą Cię tam, gdzie pragniesz się znaleźć i pokażą to, co chcesz zobaczyć na mapach do nawigacji obejmujących ponad 70 krajów. Wystarczy tylko kliknąć. I wszystko to bezpłatnie.

  • Bezpłatna nawigacja samochodowa
  • Bezpłatna nawigacja piesza
  • Bezpłatne mapy i ich aktualizacje
  • Bezpłatne przewodniki po imprezach
  • Bezpłatne przewodniki Lonely Planet
  • Bezpłatne przewodniki Michelin

 

 

Zobacz pełną ofertę telefonów Nokia w naszym sklepie!

Ovi Mapy w Twoim telefonie komórkowym

Wystarczy raz kliknąć, aby znaleźć swoje położenie, cel podróży oraz sposób dotarcia do niego. I wszystko to bezpłatnie.
 

Nawigacja GPS - Moja pozycjaMoja pozycja
Jednym kliknięciem możesz znaleźć swoje położenie na mapie. Teraz precyzyjną nawigację ułatwia funkcja określania położenia przy użyciu sieci i A-GPS.

Znajdowanie miejsc
Nowe wyszukiwanie w jednym polu umożliwia szybkie znajdowanie potrzebnych miejsc w okolicy, a także miast, ulic i adresów na świecie.

Udostępnianie lokalizacji
Jednym kliknięciem możesz udostępnić w serwisie Facebook swoją lokalizację z Ovi Map w urządzeniu Nokia. Twoi znajomi będą wiedzieć, gdzie jesteś i co planujesz.
obraz w telefonie
Ulubione
Do ulubionych miejsc i często przemierzanych tras możesz łatwo powracać. Możesz tworzyć kolekcje, dzielić się odkryciami i szybko kopiować swoje ulubione do Map w ovi.com.

Nawigacja samochodowa
Bezpłatna nawigacja ze wskazówkami głosowymi i wizualnymi na każdym zakręcie w ponad 70 krajach. Obejmuje informacje o ruchu w czasie rzeczywistym, pomoc w wyborze pasów ruchu, ostrzeżenia o ograniczeniu prędkości oraz automatyczne przeliczanie tras, dzięki czemu dotrzesz bezpiecznie i na czas.

Nawigacja piesza
Bezpłatna nawigacja piesza pokazuje najkrótszą trasę pieszą do celu. Piesza nawigacja GPS jest dostępna w ponad 70 krajach — teraz z instrukcjami głosowymi i wizualnymi oraz punktami orientacyjnymi 3D.

pogoda w telefoniePogoda
Zobacz, jaka jest pogoda tam, gdzie jesteś lub dokąd jedziesz. W dowolnym miejscu znajdziesz prognozę 24-godzinną lub 5-dniową.

Wydarzenia
Korzystać możesz z bezpłatnego, globalnego przewodnika po lokalnej rozrywce. Możesz szybko sprawdzić, co dzieje się w okolicy — w tym koncerty, filmy, imprezy sportowe i inne.

Przewodniki Lonely Planet
Bezpłatny przewodnik Lonely Planet z funkcjami GPS zaprowadzi Cię do najlepszych miejsc w ponad 1000 lokalizacji. Do najważniejszych informacji przygotowanych przez specjalistów możesz mieć dostęp codziennie — wystarczy tylko kliknąć.

Przewodniki Michalin
Skorzystaj bezpłatnie z tysięcy propozycji wydawnictwa Michelin rekomendującego restauracje, hotele i kluby nocne w okolicy. Wystarczy kliknąć, aby zadzwonić lub znaleźć drogę do wybranego lokalu.

Tryb Onlineakualizacje map
Mapy można ustawić w trybie online, aby pobierać na bieżąco mapy z odwiedzanymi lokalizacjami, szybciej ustalać położenie przy użyciu A-GPS oraz uzyskiwać lepsze wyniki wyszukiwania. Ponadto można wyświetlać mapy satelitarne, przewodniki turystyczne, informacje o imprezach, pogodzie, ruchu drogowym i fotoradarach.

Mapy i aktualizacje map
Do urządzenia mobilnego można dodawać i aktualizować w nim bezpłatne mapy krajów oraz głosy nawigacji. Map Loader pomaga zaoszczędzić czas oraz koszty pobierania danych. Dostępne są mapy do nawigacji po ponad 70 krajach.

Pobierz Ovi Mapy z bezpłatną nawigacją

Kompatybilne telefony: Nokia X6, Nokia E52, Nokia E55, Nokia E72,Nokia N97 mini,Nokia N97,Nokia 6710 Navigator,Nokia 6730 classic, Nokia 5800 Navigation Edition, Nokia 5800 XpressMusic, Nokia 5230. Aby znaleźć Ovi Mapy do innych telefonów, odwiedź stronę pomocy technicznej Map

 

Mapy w Ovi.com

Doskonałe wsparcie Map w Twoim telefonie.

synchronizacja z mapami w telefonieSynchronizacja z Mapami w telefonie
Ulubione miejsca i trasy możesz kopiować do Map Ovi w telefonie oraz z powrotem do Map w ovi.com.

Znajdowanie miejsc
W jednym wyszukiwaniu możesz znaleźć miejsca na całym świecie: miasta, ulice, adresy i lokale, które warto odwiedzić po przyjeździe.

Ulubione
Do ulubionych miejsc i często przemierzanych tras możesz łatwo powracać. Po zalogowaniu się w Ovi, możesz zapisywać swoje odkrycia i tworzyć kolekcje.

Planowanie tras
Do celu dotrzesz łatwo dzięki przeglądowi trasy wskazującemu najlepszą drogę.

Informacje o ruchu drogowyminformacje o korkach
Przed wyjazdem możesz sprawdzić, czy na trasie nie występują jakieś problemy, dzięki odbieranym na żywo informacjom o korkach i robotach drogowych w coraz większej liczbie miejsc na świecie.

Przewodniki Lonely Planet i Michalin
Porady ekspertów polecających tysiące najlepszych miejsc do zwiedzania, restauracji i hoteli w ponad 1000 lokalizacji. Podawane są szczegółowe opisy, godziny pracy i informacje kontaktowe.

 

Przejdź do map w Ovi.com

Pobierz Ovi Mapy z bezpłatną nawigacją

 


 

Zobacz pełną ofertę telefonów Nokia w naszym sklepie!Artykuł jeszcze nie został oceniony. Kliknij w gwiazdkę, aby dodać ocenę
Dodaj do Facebooka Kopiuj link