Data publikacji: 28 lutego 2011
ARTYKUŁ - RECENZJA PRODUKTOWA

Pamiętaj o ochronie komputera

Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Poleć znajomemu Drukuj

Kompleksowa ochrona komputera przed zagrożeniami płynącymi z Internetu jest bardzo istotna. Pozwala zminimalizować ryzyko kradzieży, utraty ważnych danych, haseł loginów, uszkodzenia systemu czy nawet całego komputera. Najprostszą i najwygodniejszą formą ochrony jest instalacja skutecznego programu, który zapewnia pełną ochronę.


Program Norton 360™ oferuje kompleksowe, łatwe w obsłudze funkcje ochrony, które zabezpieczają tożsamość, komputer i ważne pliki przed praktycznie wszystkimi zagrożeniami. W skład pakietu Norton 360™ wchodzą wszystkie najnowsze rozwiązania do ochrony Twojego komputera: szybkie, skuteczne, niewymagające dużej ilości zasobów, a przy tym wyjątkowo łatwe w Symantec Norton 360 5.0 PLużyciu.
Główne zalety to:

 • Kompleksowa, łatwa w obsłudze, szybka i wydajna ochrona zabezpiecza użytkowników przed działaniami przestępców internetowych, zagrożeniami dla komputera pochodzącymi z Internetu oraz przed utratą plików.
 • Technologia Insight pozwala natychmiast sprawdzać pochodzenie plików i czas ich istnienia, aby jak najszybciej wykrywać i powstrzymywać oprogramowanie typu „crimeware”. TYLKO W ROGRAMACH NORTON
 • Funkcja optymalizacji komputera poprawia wydajność systemu. ULEPSZENIE
 • Łatwe w obsłudze narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowych umożliwia bezpieczną archiwizację rodzinnych zdjęć i filmów cyfrowych, pobranej muzyki, dokumentów finansowych i innych ważnych plików.
 • Funkcja zarządzania kontrolą rodzicielską umożliwia monitorowanie działań dzieci w Internecie i ich ochronę przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci. TYLKO W PROGRAMACH NORTON
 • Skaner treści społecznościowych Norton Safe Web umożliwia sprawdzanie tablicy i wiadomości w serwisie Facebook pod względem nieprawidłowych łączy i innych zagrożeń bezpośrednio w Centrum sterowania Norton. NOWOŚĆ!!!
 • Program Norton Identity Safe umożliwia zapamiętywanie i zabezpieczanie nazw użytkownika i haseł przez program Norton 360 oraz ich automatyczne wprowadzanie. TYLKO W PROGRAMACH NORTON / ULEPSZENIE
 • Alerty o wydajności ostrzegają o spowolnieniu działania komputera przez aplikacje, aby można było wprowadzić zmiany w celu poprawy wydajności komputera. NOWOŚĆ!!!
 • Usługa Norton Safe Web umożliwia ostrzeganie przed niebezpiecznymi lub fałszywymi witrynami bezpośrednio w wynikach wyszukiwania i automatyczne blokowanie takich stron. ULEPSZENIE
 • Dostęp za pośrednictwem sieci WWW zapewnia możliwość szybkiego i łatwego pobierania oraz udostępniania plików zapisanych w kopiach zapasowych online w dowolnym miejscu i czasie, dzięki chronionej hasłem stronie internetowej dostępnej tylko dla użytkownika.
 • Technologia ochrony SONAR 3 oparta na analizie zachowań monitoruje komputer pod względem podejrzanych zachowań w celu szybkiego wykrywania nowych ataków, oprogramowania typu „crimeware” i innych zagrożeń. TYLKO W PROGRAMACH NORTON / ULEPSZENIE
 • Ochrona przed wyłudzeniem danych umożliwia blokowanie fałszywych witryn internetowych, tworzonych przez przestępców w celu dokonywania kradzieży tożsamości i pieniędzy. ULEPSZENIE
 • Oceny aplikacji funkcji Norton Insight poprawiają wydajność komputera, identyfikując i skanując wyłącznie zagrożone pliki, co przyspiesza wykonywanie operacji skanowania i ogranicza ich częstotliwość.

Ważne jest również, aby program przy zachowaniu maksymalnego poziomu zabezpieczenia jak najmniej obciążał system, a co za tym idzie nie zmniejszał wydajności komputera. Ten warunek spełnia Norton 360™. Dodatkowo pozwala on na optymalizację wydajności poprzez:

 • Dostosowywanie ustawień, identyfikację i naprawę błędów w celu optymalizowania działania komputera
 • Usuwanie zbędnych plików zapisywanych w trakcie sesji internetowych oraz plików tymczasowych
 • Defragmentację i czyszczenie rejestru w celu szybszego uruchamiania programów
 • Defragmentację dysku w celu zapewnienia optymalnej pracy
 • Zarządzanie ustawieniami aplikacji uruchamianych automatycznie wraz z systemem w celu zoptymalizowania rozruchu


 
Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny?
0 0
Podziel się: Dodaj do Facebooka Wrzuć na Twittera Pinterest Dodaj do Google+
Zgłoś błąd na stronie
Prześlij uwagi
Zobacz także
article-photos/1150882168/miniatura.png
Dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy – wszystko, co masz na swoim komputerze, przechowywane jest na jego dysku twardym.
article-photos/847046356/miniaturka.png

Małe urządzenia, które spełnią Twoje oczekiwania.
 

article-photos/730470434/norton2011.png

Lepsza, skuteczniejsza ochrona przed przestępczością internetową.

article-photos/419308872/witalogonew.JPG
Może się wydawać, że hasło „Witaj szkoło!”, które już od połowy sierpnia ozdabia m.in. stoiska z artykułami papierniczymi, nie kojarzy się przyjemnie. Zwłaszcza dzieciom. Rzeczywistość wygląda jednak inaczej, ponieważ oprócz przyborów szkolnych uczeń może dostać pomoc edukacyjną w postaci notebooka.
article-photos/195319204/logo kab.png
Jeszcze przed zakupem komputera warto sprawdzić, w jaki rodzaj złącz jest wyposażony. Decyduje to o tym, jakie urządzenia będzie można później do niego podpiąć.
Zobacz inne porady dotyczące wyboru sprzętu
Prezentujemy porady i wskazówki dotyczące tego co wybrać i jak wybrać.
Przejdź na stronę główną porad dotyczących wyboru sprzętu
Komputery

Komputery

Pokaż wybrane artykuły

Pokaż artykuły

według kryteriów
Pokaż wybrane artykuły

Poinformuj

nas o czym powinniśmy napisać Wyślij

Ostatnio

dodane artykuły

Mierzymy lodówkę. 7 sposobów na dopasowanie lodówki do kuchni

Jak zmierzyć lodówkę? Na co zwracać uwagę? Poznaj nasz przewodnik po tym, jak dopasować nową lodówkę do swojej kuchni.
Zobacz więcej   

Dlaczego warto kupić odkurzacz pionowy?

Odkurzacze pionowe stają się coraz popularniejsze ze względu na poręczność i łatwość przechowywania. Co jeszcze wpływa na to, że tak wiele osób decyduje się na ten rodzaj odkurzacza? Co warto wiedzieć przed zakupem? Przeczytaj nasz poradnik.
Zobacz więcej   

Ranking TOP 5 odkurzaczy pionowych

Zastanawiasz się nad kupnem odkurzacza pionowego? Poznaj modele, które są najlepiej oceniane przez klientów i wybierz najlepszy odkurzacz.
Zobacz więcej   

Znajdź nas