Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy WD WD Passport WDBAAA3200ASL

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy WD WD Passport WDBAAA3200ASL
WD WD Passport WDBAAA3200ASL
199 zł
Opis i dane
Niewielki, elegancki, przenośny dysk twardy My Passport® Essential™. Powierz mu swój cyfrowy świat. Jakość firmy WD, dysk na dziś, skonstruowany z myślą o przyszłości.
                                                                    
Jakość firmy WD wewnątrz i na zewnątrz — od ponad 20 lat miliony użytkowników na całym świecie powierzają swoje dane dyskom firmy WD. Nasze produkty zdobyły zaufanie, bo za najważniejszy cel stawiamy sobie bezpieczeństwo danych naszych klientów. Więcej informacji. Program WD SmartWare™ — odzyskaj kontrolę nad tworzeniem kopii zapasowych. Zainstaluj wszystkie funkcje, wybierz tylko potrzebne składniki albo, jeśli wolisz, w ogóle nie instaluj oprogramowania.
  • Automatyczne, tworzone na bieżąco kopie zapasowe — program działa w tle, chroniąc cenne dane i zużywając minimalną ilość zasobów komputera. Każdy nowy lub zmodyfikowany plik jest natychmiast zapisywany w kopii zapasowej.
  • Ochrona hasłem strzeże poufności danych — uzyskaj spokój ducha, wiedząc, że szyfrowanie i ochrona hasłem zabezpieczają Twoje dane przed nieautoryzowanym dostępem.
  • Zasilanie przez złącze — dysk jest zasilany bezpośrednio przez złącze USB w komputerze. Nie jest wymagane zewnętrzne źródło zasilania.
  • Przyjazny dla środowiska — aby zminimalizować ilość odpadów, niewielkie opakowanie zostało wykonane z surowców wtórnych. Zachęcamy do recyklingu opakowań.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 320GB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Elegancka konstrukcja obudowy i format 2,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Jest on idealnym partnerem w podróży oraz świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Dysk posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z prędkością 480 MB/s (60MB/s). Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane.
  • - 5400 obrotów na minutę, dzieki czemu system szybciej korzysta z danych i większa jest wydajność komputera.

Dane techniczne

dysk twardy WD WD Passport WDBAAA3200ASL

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 320 GB
Format 2,5"
Typ podłączenia USB 2.0
Obroty na min. 5400 obr/min
Opis  My Passport Essential. W zestawie kabel USB
Waga  200 g
Zasilanie  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  WDBAAA3200ASL
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: WD
  • Cena: do 199
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD WD Passport WDBAAA3200ASL, wpisz 407586 w wyszukiwarce euro.com.pl.