Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy WD Elements 750GB BAAV7500ABK

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy WD Elements 750GB BAAV7500ABK
WD Elements 750GB BAAV7500ABK
229 zł
Opis i dane
Jakość WD w środku i na zewnątrz.
Dysk został zaprojektowany z tą samą starannością, która przyczyniła się do sukcesu najchętniej na świecie kupowanych zewnętrznych dysków twardych WD.

Sformatowane pod kątem komputerów PC.
Zaprojektowane pod kątem zgodności z systemami Windows. Możliwość łatwego przeformatowania do współpracy z systemem Mac.

Prosta obsługa: plug and play.

Aby natychmiast zwiększyć pojemność magazynowania komputera, wystarczy tylko podłączyć zasilanie, a następnie podłączyć dysk do portu USB.

Opakowanie przyjazne dla środowiska.
Minimalne opakowanie z materiałów nadających się do wtórnego przetworzenia.

Energooszczędne.
Włącza się i wyłącza razem z komputerem. Nieużywany przechodzi do trybu bezczynności. Zawiera napęd WD z technologią energooszczędną WD GreenPower Technology oraz zasilacz zgodny z normą EnergyStar.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 750GB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Elegancka konstrukcja obudowy i format 2,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Jest on idealnym partnerem w podróży oraz świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Dysk posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z prędkością 480 MB/s (60MB/s). Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane.
  • - 7200 obrotów na minutę, dzieki czemu system szybciej korzysta z danych i większa jest wydajność komputera.

Dane techniczne

dysk twardy WD Elements 750GB BAAV7500ABK

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 750 GB
Format 2,5"
Typ podłączenia USB 2.0
Obroty na min. 7200 obr/min
Waga  200 g
Zasilanie  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  BAAV7500ABK
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: WD
  • Cena: od 200 do 299
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD Elements 750GB BAAV7500ABK, wpisz 418567 w wyszukiwarce euro.com.pl.