Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy WD My Passport for Mac 1TB USB 3.0

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy WD My Passport for Mac 1TB USB 3.0
WD My Passport for Mac 1TB USB 3.0
Opis i dane
Bardzo szybkie przesyłanie danych
Po podłączeniu do portu USB 3.0 dysk My Passport for Mac umożliwia błyskawiczne otwieranie i zapisywanie plików. Przesyłanie danych odbywa się do 3 razy szybciej niż przez interfejs USB 2.0.

Interfejs USB 3.0
Wygodny interfejs USB 3.0 umożliwia zasilanie dysku i szybki dostęp do plików na komputerach MacBook i MacBook Air. Nie musisz zabierać z domu zasilacza.
 
WD Security™
Narzędzie WD Security umożliwia zabezpieczenie dysku hasłem, a szyfrowanie sprzętowe chroni dane na dysku przed dostępem niepowołanych osób.

Zgodność z interfejsami USB 3.0 i USB 2.0
Dysk jest zgodny z urządzeniami wyposażonymi w powszechnie dziś stosowany interfejs USB 2.0, a także przyszłościowy, bardzo szybki interfejs nowej generacji USB 3.0.
 
Zgodność z programem Apple® Time Machine®
Na dysku można tworzyć kopie zapasowe plików za pomocą programu Apple Time Machine.

WD Drive Utilities™
Za pomocą programu WD Drive Utilities zarejestrujesz dysk, ustawisz automatyczne wyłączanie i wykonasz diagnostykę dysku.

Jakość WD wewnątrz i na zewnątrz
Wiemy, jak ważne są Twoje dane. Dlatego skonstruowaliśmy dysk, który jest trwały, odporny na wstrząsy i zapewnia lata niezawodnej pracy, a aby zapewnić mu należytą ochronę, umieściliśmy go w eleganckiej, wytrzymałej obudowie.

Zgodność systemowa
Fabrycznie sformatowana partycja HFS+ Journaled, zgodna z systemami Mac OS X Leopard, Snow Leopard, Lion, Mountain Lion. Dysk można sformatować do pracy z systemem Windows XP, Windows Vista lub Windows 7.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 1TB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Elegancka konstrukcja obudowy i format 2,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Jest on idealnym partnerem w podróży oraz świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Dzięki interfejsowi USB 3.0, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gb/s (600 MB/s) dysk współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także jest kompatybilny ze sprzętem wyposażonym w starsze złącze USB 2.0.

Dane techniczne

dysk twardy WD My Passport for Mac 1TB USB 3.0

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 1 TB
Format 2,5"
Typ podłączenia USB 3.0/USB 3.1 i USB 2.0
Obroty na min. 5400 obr/min
Opis  automatyczne kopie zapasowe, ochrona hasłem, sprzętowe kodowanie danych, wymiary: 111 x 82 x 15 mm.
Oprogramowanie  WD Drive Utilities, WD Security
Funkcje dodatkowe  ochrona hasłem, automatyczne tworzenie kopii zapasowych
Zasilanie  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  WDBGCH0010BSL
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: WD
  • Cena: od 200 do 299
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD My Passport for Mac 1TB USB 3.0, wpisz 427556 w wyszukiwarce euro.com.pl.