Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy WD My BookThunderbolt Duo 8TB

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy WD My BookThunderbolt Duo 8TB
WD My BookThunderbolt Duo 8TB
Opis i dane
My Book® Thunderbolt™ Duo
Szybki magazyn danych w systemie RAID
Wydajność i pojemność przedefiniowane dla potrzeb kreatywnych użytkowników.

My Book Thunderbolt Duo został opracowany z myślą o twórczych zastosowaniach, do pracy z takimi aplikacjami jak Final Cut Pro X czy Adobe® Premiere. Ten wudyskowy system magazynujący zapewnia niezrównaną prędkość i wydajność, przydatną podczas edytowania i zapisywania danych. Dwa porty Thunderbolt oferują możliwość instalacji wielu dysków dla zwiększenia wydajności i produktywności pracy. Dzięki dyskowi My Book Thunderbolt Duo rozbudzisz w sobie jeszcze większą kreatywność.

Rozbudź swoją kreatywność
My Book Thunderbolt Duo pozwala uzyskać zupełnie nowy poziom wydajności w pracy. W świecie grafików i innych przedstawicieli profesji twórczych, w którym krótkie terminy wykonania są normą, ten dysk pozwala utrzymać koncentrację na pracy, zapewniając znakomitą prędkość transferu danych, nawet do 300 MB/s.

Wydajność w służbie kreatywności
Połącz w jeden system nawet sześć dysków lub urządzeń magazynujących, aby błyskawicznie tworzyć, edytować, renderować i zapisywać swoje projekty. Wielozadaniowość w zawrotnym tempie. Ciesz się wydajnością i produktywnością w pracy, jaką daje Ci wyjątkowa technologia dwóch portów Thunderbolt.

Szybka praca wielozadaniowa
Rewolucyjna dwukierunkowa technologia Thunderbolt umożliwia osiągnięcie niespotykanej dotąd szybkości pracy wielozadaniowej w projektach intensywnie wykorzystujących grafikę, takich jak montaż wideo i renderowanie grafiki 3D.

Możliwość wyboru trybów RAID i JBOD
Tryb RAID 0 (przeplot) zapewnia najwyższą wydajność, przydatną podczas projektowania i edytowania grafiki i innych multimediów. Tryb RAID 1 (dublowanie) oferuje podwójną ochronę danych, ponieważ każdy plik jest automatycznie zapisywany w dwóch kopiach. Tryb JBOD (zespół niezależnych dysków) umożliwia korzystanie z systemu jako dwóch osobnych dysków. Dla każdego dysku można wybrać format partycji HFS+J lub ExFAT. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku używania systemu operacyjnego Windows® na komputerze Mac®.

Samodzielna wymiana dysków

Zaprojektowane do użytku z dwoma wyjmowanymi dyskami, które można zastąpić innymi, w razie ich zapełnienia. Wystarczy otworzyć obudowę i wymienić umieszczony w jej wnętrzu dysk, aby móc dodatkowo zaoszczędzić. Nie potrzeba do tego żadnych narzędzi.

WD Drive Utilities™
Za pomocą programu WD Drive Utilities można zarejestrować dysk, wykonać testy diagnostyczne i skonfigurować tryb RAID lub JBOD.

Szybkie i płynne wykonywanie kopii zapasowych dzięki programowi Time Machine
Fabrycznie sformatowany dysk zewnętrzny jest gotowy do pracy z komputerami Macintosh i pozwala szybko i łatwo wykonywać kopie zapasowe z użyciem
programu Apple Time Machine.

Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 8TB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"
Elegancka konstrukcja obudowy i format 3,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w formacie 3,5"

Dane techniczne

dysk twardy WD My BookThunderbolt Duo 8TB

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 8 TB
Format stacjonarny 3,5"
Typ podłączenia Thunderbolt
Oprogramowanie  WD Drive Utilities
Funkcje dodatkowe  ochrona hasłem, automatyczne tworzenie kopii zapasowych
Waga  2300 g
Zasilanie  odrębny zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Kod producenta  WDBUTV0080JSL
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: WD
  • Cena: od 300
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD My BookThunderbolt Duo 8TB, wpisz 1031723 w wyszukiwarce euro.com.pl.