WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365

dysk twardy

WD
nr kat.
1057538

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również do punktów odbioru:
Niedostępny

Produkt tymczasowo niedostępny

dysk twardy WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365
WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365
Brak w sklepach stacjonarnych
Brak możliwości dostawy
Również do punktów odbioru:
Niedostępny
Akcesoria
Opis i dane

W zestawie dysk WD Elements Portable 1,5TB + Microsoft Office 365 Personal PL 1 stan/1 rokOpis produktu

Office 365 Personal to usługa subskrypcyjna, która ułatwia pracę w domu i poza nim za pomocą dowolnych urządzeń. W skład pakietu wchodzą najnowsze pełne wersje aplikacji takich, jak World, Excel czy PowerPoint, 10 000 GB na wirtualnym dysku OneDrive i 60 minut na rozmowy przez Skype. Office 365 Personal możesz zainstalować na 1 komputerze PC/Mac oraz 1 tablecie.

Nawigacja


Co wchodzi w skład pakietu

skład

Skład pakietu

 
Pełne wersje aplikacji Office
Office 365 Personal umożliwia instalację najnowszych pełnych wersji aplikacji Office na 1 komputerze PC/Mac, 1 tablecie oraz 1 smartfonie. Pobierz i zainstaluj aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher, Access i korzystaj z nich zarówno w trybie offline, jak i online. W ramach subskrypcji Office 365 masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office. Z chwilą pojawienia się nowej wersji dostaniesz powiadomienie o możliwości wykonania aktualizacji.

Dostęp z wielu urządzeń
Niezależnie od tego, czy używasz komputera PC/Mac, tabletu czy smartfona, zawsze masz łatwy dostęp do swoich dokumentów i możliwość ich edycji. Wykorzystaj możliwości pakietu Office w dowolnym czasie i miejscu, nawet gdy nie masz dostępu do internetu. Przechowuj swoje dokumenty na wirtualnym dysku OneDrive. Korzystaj z nich, edytuj i udostępniaj z każdego urządzenia.
 

 
Dodatkowe korzyści z subskrypcji
W ramach subskrypcji Office 365 otrzymujesz 10 000 GB przestrzeni dyskowej OneDrive oraz co miesiąc 60 minut na rozmowy przez Skype z telefonami komórkowymi w 8 krajach, a stacjonarnymi w ponad 60 krajach. Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.

Opis aplikacji

Miej zawsze najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły zapisuj za pomocą klawiatury, rysika lub ekranu dotykowego.

 
word
Edytor tekstu Word pozwala tworzyć profesjonalne dokumenty. Możesz dodać wideo online do swojego dokumentu, otwierać pliki PDF i edytować ich zawartość, a także z łatwością wyrównywać zdjęcia, wykresy i diagramy

excel
Arkusz kalkulacyjny, który pomoże Ci uporządkować i przeanalizować dane. Excel zapamiętuje i rozpoznaje Twoje wzorce postępowania i może automatycznie uzupełniać brakujące dane. Co więcej, może zaproponować wykresy i schematy, które najlepiej zilustrują Twoje dane.
 

 
powerpoint
Opracuj scenariusz, przedstaw swoją tezę jasno i przekonująco za pomocą aplikacji PowerPoint. Nowe lepsze narzędzia projektowania pomogą Ci stworzyć zachwycającą prezentację. Ulepszona funkcja widoku prezentera pozwala przeglądać notatki na monitorze, podczas gdy odbiorcy widzą tylko slajdy.

outlook
Aplikacja Outlook zapewnia organizację wiadomości e-mail, kalendarzy, zadań do wykonania i kontaktów w jednym miejscu. Wykorzystaj narzędzia, które pomogą Ci zarządzać Twoim kalendarzem, ułatwią komunikację i pozwolą szybko wyszukać to, czego potrzebujesz. Na wizytówce osoby wyświetlane są wszystkie kluczowe informacje o kontakcie: telefon, e-mail, adres, informacje o firmie oraz aktualizacje z mediów społecznościowych, jeśli są dostępne.
 

 
onenote
Cyfrowy notes przechowujący Twoje notatki na wszystkich urządzeniach. Sporządzaj notatki ręcznie bądź na klawiaturze, szkicuj, wklejaj linki, strony, wstawiaj zdjęcia, filmiki, tabele i załączaj pliki. Twoje notatki są zapisywane i dostępne do wyszukiwania także z innych urządzeń. Aplikacja OneNote na komputery Mac jest dostępna do pobrania osobno ze sklepu Mac App Store.

publisher
Twórz bogate graficznie i profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu. Rozpocznij pracę od wybrania jednego z wielu wbudowanych szablonów. Dodawaj zdjęcia i eksperymentuj z nimi, by stworzyć efektowniejszy projekt. Aplikacja Publisher jest dostępna tylko na komputer PC.
 

 
access
Twórz łatwo aplikacje bazy danych, używaj oraz udostępniaj innym w postaci aplikacji programu SharePoint za pośrednictwem przeglądarki sieci Web. Aplikacja Access jest dostępna tylko na komputer PC.


Porównaj wersje Office


Jesteś użytkownikiem Office 365 Personal.
Dowiedz się, jak aktywować.
INSTRUKCJA AKTYWACJI
OFFICE 365 PERSONAL
Kupiłem pakiet Office 365:
 • 1. Wyciągnij kartę z kluczem produktu.
 • 2. Wejdź na stronę  www.office.microsoft.com/setup. W wyznaczone miejsce wpisz klucz produktu i kliknij "Rozpocznij".
Jeśli masz konto Microsoft:
 • 3. Jeśli masz konto Microsoft wpisz login i hasło oraz zaloguj się.
 • 4. Podczas kroku weryfikacji kraju wybierz Polskę i język polski.
 • 5. Po przekierowaniu do ustawień swojego konta będziesz mógł zainstalować aplikacje Office i aktywować dodatkowe usługi, takie jak: OneDrive i Skype. Kliknij zielony przycisk zainstaluj, a następnie uruchom pobrany plik. Zostaniesz przeprowadzony przez proces instalacji.
 • 6. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.
 • 7. Ciesz się z pakietu! Ikonki aplikacji znajdziesz w sekcji MyApps.
 • 8. Zarządzaj swoim kontem na: Office.com/MyAccount
Jeśli nie masz konta Microsoft:
 • 3. Wybierz opcję Utwórz konto teraz
 • 4. Wpisz imię i nazwisko, a następnie wykonaj jedną z następujących czynności:
  • Wpisz swój istniejący adres e-mail w polu Nazwa użytkownika (dotyczy m.in. adresów poczty Outlook.com, Yahoo! lub Gmail)
  • Lub uzyskaj nowy adres e-mail wybierając: Możesz też utworzyć nowy adres e-mail.
 • 5. Wypełnij formularz i wybierz Utwórz konto.
 • 6. Potwierdź, że istniejący adres e-mail należy do Ciebie.
 • 7. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem na Twoje konto.
 • 8. Teraz, kiedy masz już konto Microsoft, wpisz login i hasło oraz zaloguj się. Następnie postępuj zgodnie z krokami 4 – 8, które znajdują się w sekcji obok "Jeśli masz konto Microsoft".
 

Odnowienie subskrypcji

Skąd będę wiedział, że muszę odnowić licencję?

Użytkownik korzystający zusługi Office 365 może odnowić swoją subskrypcję w dowolnym momencie, przy czym przed jej wygaśnięciem otrzyma z odpowiednim wyprzedzeniem kilka powiadomień:

 

30 dni przed
wygaśnięciem
Wiadomość od firmy Microsoft zatytułowana „Odnawianie subskrypcji”

 

15 dni przed
wygaśnięciem
Powiadomienie „Odnawianie subskrypcji” w aplikacjach pakietu Office

Po
wygaśnięciu
Wiadomość od firmy Microsoft zatytułowana „Odnawianie subskrypcji”

W jaki sposób mogę odnowić subskrypcję?

To proste! Subskrypcję Office 365 można odnowić w dowolnym terminie. Użytkownik musi jedynie wykonać 4 proste czynności:
1. Zakupić usługę Office 365.
2. Odwiedzić witrynę Office.com/setup.
3. Wprowadzić klucz produktu.
4. Zalogować się przy użyciu konta Microsoft, za pomocą którego aktywował pierwotną subskrypcję na usługę Office 365.

Co się stanie z dokumentami po wygaśnięciu subskrypcji?

1. Użytkownik, który zrezygnuje z odnowienia subskrypcji, będzie miał nadal dostęp do dokumentów pakietu Office znajdujących się na jego komputerze PC/Mac lub przechowywanych w trybie online (tzn. będzie je mógł wyświetlać i drukować). Pozostałe funkcje pakietu Office — takie jak tworzenie nowych dokumentów czy edycja dotychczasowych - pozostaną wyłączone do momentu ponownego aktywowania subskrypcji

2. Użytkownik otrzyma od firmy Microsoft powiadomienie o wygaśnięciu subskrypcji na usługę Office 365 i zmniejszeniu dostępnej przestrzeni dyskowej na serwerach z 10 000 GB do 15 GB

3. Użytkownik będzie mógł nadal logować się do usługi oraz wyświetlać i pobierać wszystkie dokumenty przechowywane w trybie online, nawet jeśli objętość przechowywanych danych przekroczy limit bezpłatnej przestrzeni dyskowej wynoszący 15 GB


Minimalne wymagania sprzętowe

 • Procesor: 1 GHz lub szybszy
 • Pamięć: 1 GB pamięci RAM (32-bitowy)/2 GB pamięci RAM (64-bitowy)
 • Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym
 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 2008 R2 z platformą .NET 3.5 lub nowszą
 • Karta graficzna: obsługująca sterownik DirectX 10
 • Wymagania dodatkowe: Przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8, 9 lub 10; Mozilla Firefox 10.x lub nowsza wersja; Apple Safari 5 lub Google Chrome 17.x.

Pudełko zawiera

 • Licencję z kluczem aktywacyjnym
 • Książeczkę/instrukcję
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Zwiększ pojemność pamięci masowej
Przechowuj wszystkie swoje dane w jednym bezpiecznym miejscu na dysku zewnętrzym, dzięki dużej pojemności 1,5TB. Przenieś na niego swoje zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, filmy 4K/FullHD, pliki muzyczne flac/mp3 i inne dokumenty, kótre zajmują wiele miejsca na dysku HDD twojego komputera, osłabiając jego wydajność. Teraz możesz przechować na dysku zewnętrzym swoje wszystkie niezbędne dane i w prosty sposób je przenieść na inne urządzenia.
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Elegancka konstrukcja obudowy i format 2,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Jest on idealnym partnerem w podróży oraz świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Szybki transfer danych dzięki USB 3.0
Dzięki interfejsowi USB 3.0, który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gb/s (600 MB/s) dysk współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w najnowszy interfejs USB 3.0, a także jest kompatybilny ze sprzętem wyposażonym w starsze złącze USB 2.0.

Dane techniczne

dysk twardy WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365

Pojemność 1,5 TB
Format 2,5 cala
Typ podłączenia USB 3.0 i USB 2.0
Obroty na min. 5400 obr/min
Opis  Dzięki pojemności 1,5 TB i lekkiej konstrukcji ten dysk jest wymarzonym towarzyszem podróży.
Waga  234 g
Zasilanie  USB
Kolor  czarny
Seria dysku  WD Elements Portable
Instrukcja użytkownika  Pobierz   
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Western Digital Corporation
Kod producenta  1025610+1014908
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 300 zł
 • Marka: WD
 • Pojemność: od 1,5 - 2 TB

Ocena klientów

5 na podstawie 7 ocen
5
(6)
4
(1)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • łatwość instalacji
 • głośność pracy
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
ocena dysku
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
03-07-2015,
marek gd
Potwierdzony zakup

Dysk super i mogę wreszcie wszystkie dane oraz inne zarchiwizowane pliki trzymać w jednym miejscu. Błyskawicznie „chodzi” i w pełni jest kompatybilny z moim laptopem Acer. Moja radość dodatkowa z powodu obniżki ceny w dniu zakupu. marek gd.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
dysk i office
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
27-06-2015,
stzam
Potwierdzony zakup

Jestem bardzo zadowolony z zakupu - dysk 1,5 TB + Office 365. Na dodatek w promocyjnej cenie, to wspaniała okazja. Działa cicho, szybko, stabilnie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
git majonez
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
17-07-2015,
R
Potwierdzony zakup

daje rade, gniazdo kabla trochę luźne, ale ogólnie wszystko w porządku. office to wisienka na torcie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Kolejny udany zakup
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
28-06-2015,
Roman
Potwierdzony zakup

To już trzeci dysk twardy firmy WD i kolejny raz nie zawiodłem się. Taka okazja trafia sie rzadko- Dysk i Office w takiej cenie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super produkt
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
16-07-2015,
Maciej
Potwierdzony zakup

posiadam dysk od kilku tygodni, sprawuje si ę bez zarzutu, cicho sprawnie ,niezawodnie. Polecam zakup tym bardziej iż dostajemy atrakcyjny pakiet Offica 365 w cenie

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Super
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
28-09-2015,
tomek
Potwierdzony zakup

W tym przedziale cenowym taki pakiet jest bezkonkurencyjny. Po pierwsze dobrej jakości dysk WD (wszystkie moje działające dyski zewnętrzne to właśnie WD, więc zawsze polecam tego producenta). Po drugie Office, jego wartość w tym pakiecie to około 70-80 PLN, myślę że to dobra okazja, aby przez rok przetestować sobie produkt Microsoftu, subskrypcje w kolejnych latach, będą, niestety, dużo droższe. Po roku można jednak zrezygnować i wrócić do darmowego pakietu biurowego...

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
WD taki sobie, ale Ofiice jako dodatek - super
głośność pracy:
łatwość instalacji:
pojemność:
tempo pracy:
solidność konstrukcji:
wydajność:
06-09-2015,
ortez
Potwierdzony zakup

dydk jak dysk, plastikowa obudowa itd ...... ale zależało mi na legalnym Office365, więc po odliczeniu wartości oprogramowania,  ce. na dysku w stosunku do pojemności - świetna

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie

Pasuje do

Dla tego Towaru nie ma jeszcze pytań

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących WD Elements Portable 1,5TB USB 3.0 (czarny) + Office 365, wpisz 1057538 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów