Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

dysk twardy Toshiba SecuRed

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
dysk twardy Toshiba SecuRed
Toshiba SecuRed
0 zł
Opis i dane
Czytnik linii papilarnych, Czujnik swobodnego upadku, wodoodporny.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Wysoka jakość danych w niewielkim formacie
Elegancka konstrukcja obudowy i format 2,5" to dwie wielkie zalety dysku zewtnętrznego. Jest on idealnym partnerem w podróży oraz świetnie prezentuje się w domu, na biurku. Możesz go zabrać ze sobą dokąd tylko zechcesz. Podłączysz go również do większości urządzeń, które posiadają port USB (komputer, konsola, tv, drukarka i inne) oraz będziesz mógł zamieścić na nim swoje ulubione pliki (muzyka, film, zdjęcia).
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Dysk posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z prędkością 480 MB/s (60MB/s). Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane.
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
  • - Bufor pamięci wpływający na zwiększenie wydajności dysku i płynność przesyłu danych między urządzeniami. Będzie to szczególnie widoczne  podczas zadań obciążających dysk twardy.
  • - 7200 obrotów na minutę, dzieki czemu system szybciej korzysta z danych i większa jest wydajność komputera.

Dane techniczne

dysk twardy Toshiba SecuRed

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność 200 GB
Format 2,5"
Typ podłączenia USB 2.0
Bufor pamięci 16 MB
Obroty na min. 7200 obr/min
Opis  Wbudowany czujnik swobodnego upadku (FFS), Obsługa funkcji S.M.A.R.T, Przyrostowe kopie zapasowe, tworzenie kompresowanych i szyfrowanych (bezpiecznych) kopii zapasowych, dołączone oprogramowanie Redemption Backup V2
Zasilanie  USB
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Kod producenta  PA4052E-1HB0
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Toshiba SecuRed, wpisz 808004 w wyszukiwarce euro.com.pl.