Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

adapter WiFi iomega iConnect Wireless Data Station 34780

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
adapter WiFi iomega iConnect Wireless Data Station 34780
iomega iConnect Wireless Data Station 34780
349 zł
Opis i dane
Posiadając produkty marki Iomega, w przypadku problemów technicznych, możesz liczyć na wparcie techniczne. Wystarczy skontaktować się poprzez e-mail lub chat z konsultantem  Iomega,  za pośrednictwem strony internetowej iomega-eu-en.custhelp.com/app/home.

iConnect Wireless Data Station pozwala nie tylko dołączać kolejne dyski, powiększając przestrzeń na dane, ale też korzystać z funkcji takich jak: UPnP DLNA Certified AV Media Server - umożliwiających przesyłanie strumieniowo zdjęć, muzyki i wideo do wielu typów odbiorników; menadżera torrentów - do zarządzania transmisjami plików w sieci peer-to-peer; obsługi mechanizmów Time Machine dla użytkowników komputerów Apple; replikacji danych między urządzeniami służącą do ochrony danych. Może też służyć jako printserver. Łączność Gigabit Ethernet i bezprzewodowa poprzez bezpośrednie podłączenie do routera w technologii przewodowej lub bezprzewodowej (802.11b/g/n).

Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Potrzebujesz więcej miejsca na swoje pliki? Zwiększ pamięć masową swojego komputera podłączając do niego dysk zewnętrzny. Wystarczy tylko podłączyć go kablem USB do urządzenia, instalacja trwa chwilę i już możesz się cieszyć dodatkowym miejscem na twoje pliki. W prosty sposób można zapisać na dysku zdjęcia, filmy, gry i inne dokumenty. Wystarczy przeciągnąć pliki na dysk i gotowe. Kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest mobilne, dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie ze sobą.
Pełna wygoda użytkowania dzięki prostej obsługa i szybkiej instalacji
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Więcej możliwości dzięki USB 2.0
Dysk posiada złącze USB 2.0 dzięki czemu można przesyłać z niego dane nawet z prędkością 480 MB/s (60MB/s). Wystarczy podłączyć dysk kablem USB do komputera, telewizora, konsoli, drukarki lub innego kompatybilnego urządzenia, aby przesyłać dane.

Dane techniczne

adapter WiFi iomega iConnect Wireless Data Station 34780

Typ dysku zewnętrzny (HDD)
Pojemność brak danych
Format brak danych
Typ podłączenia USB 2.0
Opis  Adapter WiFi
Zasilanie  odrębny zasilacz sieciowy
Gwarancja   
Gwarancja  36 miesięcy
Kod producenta  34780
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących iomega iConnect Wireless Data Station 34780, wpisz 412578 w wyszukiwarce euro.com.pl.