Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny)

amplituner slim

Yamaha
nr kat.
1171863

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Radio  internetowe, FM (UKF), DAB, DAB+
Transmisja bezprzewodowa  Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, AirPlay
Złącza  2x coaxial, audio 4/0, Ethernet, HDMI 4/1, optyczne, PRE OUT, USB, wideo 3/1
Zobacz pełny opis
Kolor:
czarny
2 459 zł
Do domu: już na pojutrze!
Brak w sklepach stacjonarnych
Darmowy transport
Również do punktów odbioru:
amplituner slim Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny)
Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny)
2 459 zł
Do domu: już na pojutrze!
Brak w sklepach stacjonarnych
Darmowy transport
Również do punktów odbioru:
Dowiedz się więcej 29,90zł
Razem taniej!
Akcesoria
Opis i dane


Kompaktowy, wysokiej jakości 5.1-kanałowy sieciowy amplituner AV w udoskonaloną funkcjonalnością i zaawansowanymi rozwiązaniami.


Yamaha MusicCast RX-S602 to amplituner kina domowego zaprojektowany z myślą o instalacji w ograniczonej przestrzeni. Zachowując możliwości swoich większych braci, model ten wyposażony jest w znacznie mniejszą, kompaktową obudowę, dzięki czemu z łatwością mieści się w nawet niewielkiej szafce.

Yamaha MusicCast RX-S602 zachwyca swoją niesamowitą funkcjonalnością. Urządzenie zapewnia dostęp do cyfrowego radia DAB+, a dzięki obsłudze funkcji sieciowych pozwala korzystać z wielu niefizycznych źródeł muzyki – internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego. Całości dopełniają możliwość połączenia z amplitunerem głośników bezprzewodowych MusicCast 20 i MusicCast 50 w roli tylnych głośników kina domowego (a także bezprzewodowego subwoofera SUB 100.
 

 
RX-S602 posiada wbudowany system multiroom MusicCast. MusicCast pozwala przesyłać dźwięk pomiędzy domowymi urządzeniami audio rozlokowanymi w całym domu.

 
Wszechstronny charakter MusicCast RX-S602 potęgują łączność bezprzewodowa oraz pełna obsługa formatów high-res audio i wideo 4K Ultra HD. Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth i AirPlay ułatwiają odtwarzanie dźwięku ze źródeł przenośnych. Wymagający użytkownicy docenią możliwość odtwarzania plików high-res audio, np. DSD, FLAC i WAV, oraz pełną obsługę 4K Ultra HD. Urządzenie zgodne jest z formatami HDR (HDR10, Dolby Vision i HLG) i wyposażone zostało w złącza HDMI® (4 wej./1 wyj.) zgodne z HDCP2.2.

Podobnie jak zbliżony technicznie model MusicCast RX-D485, amplituner MusicCast RX-S602 udostępnia użytkownikowi praktyczną funkcję, dzięki której można zapisać w pamięci urządzenia ulubione źródła, takie jak stacja radiowa lub folder z serwera NAS, oraz szybko je wywołać po naciśnięciu odpowiedniego przycisku SCENE.

 • 5-kanałowy dźwięk przestrzenny 95 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał sterowany)
 • Obsługa systemu multiroom MusicCast – bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku z amplitunera i podłączonych do niego urządzeń oraz odbieranie muzyki z innych źródeł
 • Możliwość połączenia z amplitunerem głośników bezprzewodowych MusicCast 20 i MusicCast 50 w roli tylnych głośników kina domowego, a także subwoofera SUB 100
 • Tuner DAB+ zapewniający dostęp do wysokiej jakości radia cyfrowego
 • Bluetooth® – bezprzewodowa muzyka z smartfona, tabletu i innych źródeł Bluetooth
 • Funkcje sieciowe – łatwy dostęp do internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, AirPlay – bezprzewodowa muzyka ze smartfona i tabletu
 • Odtwarzanie plików high-res audio (DSD, FLAC, WAV, AIFF, Apple Lossless)
 • HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video (HDR10, Dolby Vision, HLG) i przepustowością BT.2020
 • Skalowanie wideo do 4K z wejścia HDMI®
 • HDMI® z ARC (Audio Return Channel) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
 • Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
 • YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
 • Virtual CINEMA FRONT zapewnia rzeczywisty dźwięk przestrzenny z pięciu głośników ustawionych z przodu
 • Łatwa obsługa z poziomu aplikacji AV Controller i MusicCast Controller
 • 17 programów dźwięku przestrzennego DSP z możliwością regulacji oraz tryb 3D
 • Funkcja bi-amp
 • Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%
Dekodowanie sygnału 4K
Dekodowanie sygnału 4K
Amplituner przenosi domową rozrywkę na nowy poziom, którego wyznacznikiem jest standard 4K. Wejście/wyjście HDMI wspierają wideo 4K Ultra HD (to cztery razy więcej szczegółów niż obraz Full HD), zapewniając zgodność z najnowszymi formatami wideo superwysokiej rozdzielczości.
Kompatybilność z 3D
Urządzenie jest przystosowane do wspólpracy z obrazem trójwymiarowym 3D. Produkty z tym logo są w stanie wysyłać lub przepuszczać cyfrowy sygnał wideo 3D.
Kompatybilność z 3D
Dolby TrueHD - dźwięk w najlepszym wydaniu
Dolby TrueHD - dźwięk w najlepszym wydaniu
Dolby TrueHD to technologia Dolby stworzona z myślą o kodowaniu audio wysokiej rozdzielczości. Dolby TrueHD obsługuje jednocześnie do 8 niezależnych kanałów, dzięki czemu pozycjonowanie dźwięku daje efekt bardziej realistyczny, niż kiedykolwiek wcześniej.
DTS HD - doskonały dźwięk przestrzenny
Standard DTS-HD Master Audio dostarcza dokładnie wszystkie informacje, które są zawarte na pierwotnym, głównym nagraniu. Obsługuje do 7.1 niezależnych kanałów charakteryzujących się sygnałem o częstotliwości próbkowania 96kHz i rozdzielczości 24 bitów. Dzięki temu to, co słyszysz, jest identyczne z tym, co zostało zarejestrowane przez inżynierów dźwięku.
DTS HD - doskonały dźwięk przestrzenny
Łącz się z Internetem oraz streamuj muzyke bezprzewodowo
Łącz się z Internetem oraz streamuj muzyke bezprzewodowo
Do urządzenia można z łatwością podłączać różne źródła dźwięku. Dzięki technologii Wi-Fi® odtwarzanie utworów ze smartfona, tabletu lub laptopa może się odbywać strumieniowo, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek przewodów. Korzystając z domowej sieci Wi-Fi (bądź też portu RJ-45 Ethernet LAN) istnieje również możliwość odtwarzania muzyki za pomocą dodatkowych aplikacji.
Twoja domowa sieć multimediów
Certyfikat DLNA zapewnia, że posiadający go produkt może pracować w sieci Ethernet. Umożliwia odtwarzanie plików z muzyką, filmami i zdjęciami przechowywanymi na komputerze przez amplituner. Aby korzystać z funkcji DLNA, należy zainstalować oprogramowanie DLNA lub mieć je wcześniej zainstalowane na komputerze i połączyć oba urządzenia ze sobą.
Twoja domowa sieć multimediów
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń iPod, iPhone i iPad
Strumieniowo przesyłaj muzykę z urządzeń iPod, iPhone i iPad
Urządzenie jest w pełni kompatybilne z technologią AirPlay – co oznacza, że użytkownik może w wygodny, bezprzewodowy sposób odtwarzać muzykę z komputerów Mac, a także z iPoda, iPhona lub iPada. Dzięki temu możnesz w łatwy, bezproblemowy i komfortowy sposób cieszyć się muzyką z przenośnych urządzeń lub komputera, odtwarzając ją w swoim systemie kina domowego.
Odtwarzaj sygnał audio z urządzeń z Bluetooth
Korzystając z urządzenia Bluetooth możesz odtwarzać utwory muzyczne z wysokiej jakości dźwiękiem stereofonicznym. Technologia ta umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z urządzeniami Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety czy laptopy. Dzięki temu Twoje ulubione utwory zawsze bedą dostępne pod ręką.
Odtwarzaj sygnał audio z urządzeń z Bluetooth
Zyskaj wsparcie odtwarzacza iPod i telefonu iPhone
Zyskaj wsparcie odtwarzacza iPod i telefonu iPhone
Aby zapewnić najlepszą możliwą jakość, firma Apple opracowała dla producentów specjalne wymagania dotyczące zgodności z ich produktami. Dzięki takiemu certyfikatowi Made for iPod/iPhone wydobędziesz potencjał muzyczny z tych urządzeń, ułatwiając ich sterowanie.
Słuchaj internetowych stacji radiowych z całego świata
Podłącz amplituner do sieci aby uzyskać dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych. Radio internetowe poprzez łącze Wi-Fi lub kablowe typu Ethernet łączy się z jednym portali radiowych, uzyskując dostęp do tysięcy zarejestrowanych stacji internetowych. Nowości muzyczne, nowe piosenki i największe przeboje, wszystko teraz na wyciągnięcie ręki online.
Słuchaj internetowych stacji radiowych z całego świata
Zapewnij najwyższa jakość dźwięku wykorzystująć odbiór radia cyfrowego
Zapewnij najwyższa jakość dźwięku wykorzystująć odbiór radia cyfrowego
DAB i udoskonalona wersja DAB+ są techniką nadawania programów radiowych w formie cyfrowej. Umożliwia ona duży wybór stacji radiowych i zapewnia wysoką jakość dźwięku. Dalsze korzyści obejmują automatyczne strojenie dostępnych stacji wraz z listą wyboru, a także wyświetlanie informacji, takich jak nazwa rozgłośni radiowej.
Dobierz ustawienia do akustycznej specyfiki danego pomieszczenia
System precyzyjnej kalibracji głosników Yamaha YAPO analizuje akustykę pomieszczenia i dokonuje pomiarów różnych charakterystyk głośnika, a następnie kalibruje parametry w celu osiągnięcia optymalnego dźwięku dla słuchacza. Wystarczy podłączyć do amplitunera specjalny mikrofon i rozpocząć automatyczny proces kalibracji. W ten sposób YPAO eliminuje konieczność żmudnego przestawiania głośników i sprawdzania, które ustawienie zapewnia najlepsze efekty dźwiękowe.
Dobierz ustawienia do akustycznej specyfiki danego pomieszczenia
Popraw brzmienie skompresowanych plików muzycznych
Popraw brzmienie skompresowanych plików muzycznych
Kiedy muzyka jest kodowana do cyfrowo skompresowanego formatu, takiego jak MP3, pogorszeniu ulega charakterystyka częstotliwościowa. Compressed Music Enhancer Yamahy wykorzystuje zaawansowaną cyfrową obróbkę sygnału stosując jedyne w swoim rodzaju algorytmy w celu odzyskania tego, co zostało utracone. Dzięki temu muzyka zawsze brzmi tak, jak powinna.
Wydawaj polecenia przy użyciu urządzenia z systemem Android lub iOS
Darmowa aplikacja pozwala modyfikować najważniejsze funkcje amplitunera wprost z ekranów smartfonów lub tabletów. Po zainstalowaniu jej we współpracującym urządzeniem, zapewnia kontrolę nad muzyką: kolejnością utworów, ustawieniami urządzenia itp.
Wydawaj polecenia przy użyciu urządzenia z systemem Android lub iOS
Więcej niż zwykły dźwięk przestrzenny
Więcej niż zwykły dźwięk przestrzenny
Cyfrowa technologia CINEMA DSP firmy Yamaha w sposób naturalny nie tylko dekoduje filmowe formaty dźwiękowe Dolby Digital i DTS, ale korzysta także z ogromnej pamięci danych rzeczywistych wydarzeń (w szczególności programów muzycznych) jak też wskazówek uzyskanych od filmowych techników dźwięku.

Dane techniczne

amplituner slim Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny)

Sekcja wzmacniacza   
Liczba kanałów 5.1
Moc na kanał 95 W
Moc dynamiczna na kanał (8/6/4/2 ohm)  90 W / 110 W / 140 W / 160 W
Dekodery dźwięku wielokanałowego Dolby Audio, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS-HD Master Audio
Korektor dźwięku tak
Regulacja tonów wysokich/niskich tak
Filtr loudness (kontur) nie
Radio internetowe, FM (UKF), DAB, DAB+ , liczba stacji: 40
Impedancja głośników 6 - 16 Ω
Funkcje dodatkowe   
Wi-Fi tak
DLNA tak
Bluetooth tak
AirPlay tak
Certyfikat Apple zgodność iPod/iPhone
Aplikacja do sterowania tak
Funkcje dodatkowe  3D - obsługa formatu, 4K - obsługa formatu, AirPlay, AV Controller, CINEMA DSP, Compressed Music Enhancer, Deep Colour, HDMI zgodne z 4K/60Hz oraz HDCP 2.2, możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji (Android i iOS), Silent Cinema, system YPAO, tryb ECO, Virtual Presence Speaker, x.v.Colour, Zone 2
Obsługiwane formaty audio MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, AIFF, ALAC (Apple Lossless), DSD
Kompatybilny z systemem Multiroom Yamaha MusicCast
Modele współpracujące z systemem multiroom  Yamaha MusicCast - zobacz wiecej
Wejścia / wyjścia   
HDMI obsługuje  3D, 4K, ARC, CEC
HDMI In / Out 4 / 1
Component Video In / Out 0 / 0
Cyfrowe Optyczne In / Out 1 / 0
Cyfrowe Coaxial In / Out 2 / 0
Kompozytowe Video In / Out 3 / 1
Analogowe audio In / Out  4 / 0
Złącze USB tak
Złącze Ethernet (LAN) tak
Wyjście słuchawkowe tak
Wyjście pre-out  tak
Wejście gramofonowe PHONO nie
Parametry fizyczne   
Kolor  czarny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.)  435 x 111 x 328 mm
Waga  7,8 kg
Pobór mocy  włączony 190 W , czuwanie 0,1 W
Zasilanie  220 - 240 V 50/60 Hz
Wyposażenie   
Wyposażenie  2 baterie AAA, antena DAB / FM, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mikrofon kalibracyjny, pilot
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu
Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Audio Klan Janusz Prządka Spółka Jawna
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
 • Cena: od 1 600 zł
 • Marka: Yamaha
 • Rodzaj: amplituner slim

Ocena klientów

5 na podstawie 9 ocen
5
(9)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)
Najwyżej ocenione zalety:
 • jakość dźwięku
 • solidność
100% osób oceniło ten produkt wysoko
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
yamaha s602
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
01-05-2020,
Marian5x5
Potwierdzony zakup

super. amplituner prezentacja gra elegancko z kolumnami MELODIKA ML40 MK3 . super odsłuch.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Świetny sprzęt
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
10-06-2020,
MaS
Potwierdzony zakup

Najlepsza aplikacja na telefon/tablet - pozwala na łatwą obsługę, dużo lepiej niż pilotem. Może jej interface mógłby być nowocześniejszy, ale daje radę. Polecam!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
11-10-2019,
Zico
Potwierdzony zakup

Godny polecenia. Swietnie wykonany. Posiada niezliczoną ilość funkcji. Można do niego podłączyć niemal wszystko.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
super
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
09-12-2018,
audi0

mocny, solidny, dobrze grajacy sprzet. W tej cenie nie ma sobie rownych. Gra czysto i nie tnie sie.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
działa
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
07-10-2019,
purelife

Gra bez zarzutów. bardzo mi się podoba precyzja pokręteł i łatwość w użyciu. ma piękny kolor :)

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (1) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
polecam
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
28-12-2018,
gwincior

Na prawdę świetny amplituner. Z całego serca mogę go polecić. Nie należy do najtańszych, aczkolwiek za te pieniądze jest na prawdę solidny i ma bardzo ładną obudowę/ogólny design

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (2) (2) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny)
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
20-11-2018,
adzia
Potwierdzony zakup

Mam ten produkt od 3 tygodni. Niestety ze względu na brak czasu nie byłem w stanie sprawdzić wielu z funkcji. To co zdołałem sprawdzić spełnia moje oczekiwania. Obsługa jest prosta chociaż jeżeli dotąd miało się stary 20 letni sprzęt bywa iż instrukcja jest potrzebna. Stosuję nadal stary zestaw głośników lecz nawet przy takim układzie odbiór jest bardzo dobry. Współpraca z odbiornikiem satelitarnym (np. MEZZO - bardzo dobry dźwięk) i z BD OK! Radio FM jest płaskie a o DAB powiem gdy zamontuję antenę. Konwersji do 4K nie mam na razie jak sprawdzić.

Pokaż całość
Pytania (1) Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (3) (6) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Cześć, Zauważyłem ze od blisko 2 lat użytkujesz Yamaha RX S602 - jakie są Twoje wrażenia? Czy jest możliwość podłączenia słuchawek przez bluetooth zamiast kabla?
Tomek zapytał 27-04-2020
Odpowiedz
Zwiń pytania
Yamaha MusicCast RX-S602
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
25-11-2019,
znikand0

Mocny sprzęt. Masa mocy i funkcji. Mam go od niedawna i jeszcze wiem że dużo przede mną ukrywa :P póki co jestem niesamowicie zadowolony z użytkowania!

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (1) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
amplituner
jakość dźwięku:
moc:
solidność:
precyzja pokręteł:
mnogość funkcji:
łatwość użycia:
29-12-2019,
krimzonEU

miałem okazję z niego raz korzystać. Bezbłędny.

Pokaż całość
Zadaj pytanie
Przydatna opinia? (0) (0) Według Ciebie ta opinia jest przydatna Według Ciebie ta opinia jest nieprzydatna. Możesz zgłosić nadużycie. Już oddałeś głos na tę opinię
Jest to opinia potwierdzona zakupem. Gwarantujemy, że autor tej opinii kupił w sklepie RTV EURO AGD opisywany produkt. Możesz być pewien, że zna ten model. Masz pytania? Zadaj je!
Jest to opinia niezależnego eksperta. Opinia powstała w wyniku testów recenzowanego produktu.
Wczytywanie...
domyślne
pozytywne
negatywne
najświeższe
najstarsze
najbardziej przydatne
najmniej przydatne
wszystkie
wszystkie
Usługi
Usługi Dodatkowe realizowane przy dostawie do domu
Wniesienie urządzenia do mieszkania/domu
Wniesienie urządzenia do mieszkania/domu nr kat. 516
 • wniesienie urządzenia do mieszkania/domu Klienta
 • rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • wyniesienie opakowania (na życzenie)
29,90 zł
Opcje
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy
Mam zużyty sprzęt do oddania. Odbieramy z miejsca dostawy nr kat. 489
Przedłuż Gwarancję ®
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
86,10 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
61,50 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
49,20 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
24,60 zł
przez 10 miesięcy
?

Pierwsza składka doliczana jest do wartości zamówienia. Następne 9 składek opłacisz miesięcznie na indywidualne konto wskazane na polisie.

Jeśli w dalszych krokach zdecydujesz się na Raty przez Internet lub Raty z Doradcą, składka za ubezpieczenie sprzętu zostanie uwzględniona w kredycie ratalnym i rozłożona na raty zgodnie z wybraną promocją ratalną.

Warunki ubezpieczenia
Uszkodzenie sprzętu z przyczyn wewnętrznych lub wad materiałowych, które nie jest spowodowane bezpośrednim działaniem człowieka oraz nie jest skutkiem użytkowania sprzętu w sposób niezgodny z instrukcją obsługi.
Nagły wzrost napięcia prądu w sieci energetycznej, do której podłączony jest ubezpieczony sprzęt. Nie wymaga się podłączenia sprzętu do sieci za pośrednictwem listwy antyprzepięciowej, ani nie ogranicza się przyczyn przepięcia do następstw wyładowań atmosferycznych
Reklamowany sprzęt jest odbierany od Klienta przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem Klientowi.
Zabór sprzętu z zamkniętego pomieszczenia lub z zamkniętego schowka lub bagażnika samochodu; wymaga zgłoszenia na Policję.
Kradzież przy użyciu lub groźbie natychmiastowego użycia przemocy lub przez doprowadzenie ofiary do stanu nieprzytomności lub bezbronności; wymaga zgłoszenia na Policję.
Zyskujesz
Ochrona pełna Ochrona podstawowa Standardowa gwarancja
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta
Ochrona w razie przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku np. uszkodzenie przez dzieci lub zwierzęta w pierwszym roku po zakupie
Obsługa door-to-door
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku
Nowy sprzęt w razie kradzieży z włamaniem lub rabunku w pierwszym roku po zakupie
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia (każde, które nie zostało dokonane celowo)
Najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia w pierwszym roku po zakupie
Okres ochrony
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
do 5 lat
do 3 lat
Wczytywanie...
Płatność miesięczna
Płatność jednorazowa
Raty
Do maja nie płacisz!
Raty do 30x0% odroczone
Raty do 30x0%
Oferta czasowa!
Raty do 50x0% z ochroną sprzętu
3 raty
30 rat
819,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
614,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
491,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
409,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
351,29 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
307,37 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
273,22 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
245,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
223,55 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
204,92 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
189,15 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
175,64 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
163,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
153,69 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
144,65 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
136,61 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
129,42 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
122,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
117,10 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
111,77 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
106,91 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
102,46 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
98,36 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
94,58 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
91,07 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
87,82 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
84,79 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
81,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
30 rat
819,67 zł
Wysokość raty
×
3
Liczba rat
614,75 zł
Wysokość raty
×
4
Liczba rat
491,80 zł
Wysokość raty
×
5
Liczba rat
409,83 zł
Wysokość raty
×
6
Liczba rat
351,29 zł
Wysokość raty
×
7
Liczba rat
307,37 zł
Wysokość raty
×
8
Liczba rat
273,22 zł
Wysokość raty
×
9
Liczba rat
245,90 zł
Wysokość raty
×
10
Liczba rat
223,55 zł
Wysokość raty
×
11
Liczba rat
204,92 zł
Wysokość raty
×
12
Liczba rat
189,15 zł
Wysokość raty
×
13
Liczba rat
175,64 zł
Wysokość raty
×
14
Liczba rat
163,93 zł
Wysokość raty
×
15
Liczba rat
153,69 zł
Wysokość raty
×
16
Liczba rat
144,65 zł
Wysokość raty
×
17
Liczba rat
136,61 zł
Wysokość raty
×
18
Liczba rat
129,42 zł
Wysokość raty
×
19
Liczba rat
122,95 zł
Wysokość raty
×
20
Liczba rat
117,10 zł
Wysokość raty
×
21
Liczba rat
111,77 zł
Wysokość raty
×
22
Liczba rat
106,91 zł
Wysokość raty
×
23
Liczba rat
102,46 zł
Wysokość raty
×
24
Liczba rat
98,36 zł
Wysokość raty
×
25
Liczba rat
94,58 zł
Wysokość raty
×
26
Liczba rat
91,07 zł
Wysokość raty
×
27
Liczba rat
87,82 zł
Wysokość raty
×
28
Liczba rat
84,79 zł
Wysokość raty
×
29
Liczba rat
81,97 zł
Wysokość raty
×
30
Liczba rat
RRSO:
3 raty
50 rat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
Przedłuż Gwarancję® wariant PEŁNY - 5 lat
 • najszerszy zakres ochrony na rynku, w tym w razie nieumyślnego uszkodzenia
 • ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
 • nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa
 • naprawę wykonamy w Twoim domu lub zabierzemy sprzęt do serwisu

1 106,67 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
3
Liczba rat
830 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
4
Liczba rat
664 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
5
Liczba rat
553,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
6
Liczba rat
474,29 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
7
Liczba rat
415 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
8
Liczba rat
368,89 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
9
Liczba rat
332 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
10
Liczba rat
301,82 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
11
Liczba rat
276,67 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
12
Liczba rat
255,38 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
13
Liczba rat
237,14 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
14
Liczba rat
221,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
15
Liczba rat
207,50 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
16
Liczba rat
195,29 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
17
Liczba rat
184,44 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
18
Liczba rat
174,74 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
19
Liczba rat
166 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
20
Liczba rat
158,10 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
21
Liczba rat
150,91 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
22
Liczba rat
144,35 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
23
Liczba rat
138,33 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
24
Liczba rat
132,80 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
25
Liczba rat
127,69 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
26
Liczba rat
122,96 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
27
Liczba rat
118,57 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
28
Liczba rat
114,48 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
29
Liczba rat
110,67 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
30
Liczba rat
107,10 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
31
Liczba rat
103,75 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
32
Liczba rat
100,61 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
33
Liczba rat
97,65 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
34
Liczba rat
94,86 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
35
Liczba rat
92,22 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
36
Liczba rat
89,73 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
37
Liczba rat
87,37 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
38
Liczba rat
85,13 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
39
Liczba rat
83 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
40
Liczba rat
80,98 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
41
Liczba rat
79,05 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
42
Liczba rat
77,21 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
43
Liczba rat
75,45 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
44
Liczba rat
73,78 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
45
Liczba rat
72,17 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
46
Liczba rat
70,64 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
47
Liczba rat
69,17 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
48
Liczba rat
67,76 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
49
Liczba rat
66,40 zł
Wysokość raty łącznie za
sprzęt i ochronę sprzętu
×
50
Liczba rat
W TYM:
Amplituner slim
819,67 zł × 3
614,75 zł × 4
491,80 zł × 5
409,83 zł × 6
351,29 zł × 7
307,37 zł × 8
273,22 zł × 9
245,90 zł × 10
223,55 zł × 11
204,92 zł × 12
189,15 zł × 13
175,64 zł × 14
163,93 zł × 15
153,69 zł × 16
144,64 zł × 17
136,61 zł × 18
129,42 zł × 19
122,95 zł × 20
117,10 zł × 21
111,77 zł × 22
106,91 zł × 23
102,46 zł × 24
98,36 zł × 25
94,58 zł × 26
91,07 zł × 27
87,82 zł × 28
84,79 zł × 29
81,97 zł × 30
79,32 zł × 31
76,84 zł × 32
74,52 zł × 33
72,33 zł × 34
70,26 zł × 35
68,30 zł × 36
66,46 zł × 37
64,71 zł × 38
63,05 zł × 39
61,47 zł × 40
59,98 zł × 41
58,55 zł × 42
57,19 zł × 43
55,88 zł × 44
54,65 zł × 45
53,45 zł × 46
52,32 zł × 47
51,23 zł × 48
50,19 zł × 49
49,18 zł × 50
Wariant Pełny
do 5 lat
287 zł × 3
215,25 zł × 4
172,20 zł × 5
143,50 zł × 6
123 zł × 7
107,63 zł × 8
95,67 zł × 9
86,10 zł × 10
78,27 zł × 11
71,75 zł × 12
66,23 zł × 13
61,50 zł × 14
57,40 zł × 15
53,81 zł × 16
50,65 zł × 17
47,83 zł × 18
45,32 zł × 19
43,05 zł × 20
41 zł × 21
39,14 zł × 22
37,44 zł × 23
35,87 zł × 24
34,44 zł × 25
33,11 zł × 26
31,89 zł × 27
30,75 zł × 28
29,69 zł × 29
28,70 zł × 30
27,78 zł × 31
26,91 zł × 32
26,09 zł × 33
25,32 zł × 34
24,60 zł × 35
23,92 zł × 36
23,27 zł × 37
22,66 zł × 38
22,08 zł × 39
21,53 zł × 40
21 zł × 41
20,50 zł × 42
20,02 zł × 43
19,57 zł × 44
19,13 zł × 45
18,72 zł × 46
18,32 zł × 47
17,94 zł × 48
17,57 zł × 49
17,22 zł × 50
RRSO:
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł

Raty przez Internet

 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
 • Podpisywanie (autoryzacja) umowy przez Internet
 • Decyzja nawet do 2 minut
 • Do 20 960 złotych
 • Minimalna kwota kredytu 300 zł
 • Potwierdzenie tożsamości przelewem online 1 zł
Pytania i odpowiedzi (1)
Powiadom o pytaniach
Czy do tego amplitunera można podłączyć zestaw kolumn Canton Movie 65 CX? Czy daje się sterować pilotem z zestawu, playstation 4 w ramach odtwarzanych filmów?
Siekier zapytał 1 rok temu
Dla tego pytania nikt nie dodał jeszcze odpowiedzi. Dodaj odpowiedź
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Yamaha MusicCast RX-S602 (czarny), wpisz 1171863 w wyszukiwarce euro.com.pl.

Twój osobisty doradca w każdej chwili do dyspozycji

połączenie interaktywne

Razem z doradcą będziesz widzieć ten sam ekran serwisu, produkty i informacje o nich.

Zgodnie z regulaminem i polityką prywatności

TAK DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO
Połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.
Więcej informacji o bezpieczeństwie

 
Doradca nie będzie widział Twoich danych, haseł czy informacji o płatnościach.

 
Doradca nie będzie widział innych Twoich otwartych zakładek ani programów