Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

suszarka do butów i rękawiczek Bushmen S-BU 2SGDR

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
suszarka do butów i rękawiczek Bushmen S-BU 2SGDR
Bushmen S-BU 2SGDR
49,99 zł
Opis i dane

Suszarka do butów i rękawiczek BUSHMEN to sprzęt idealny do suszenia i podgrzewania wszelkiego rodzaju obuwia: codziennego, wędkarskiego, narciarskiego, snowboardowego czy turystycznego. Świetnie nadaje się także do suszenia rękawic narciarskich lub zwykłych rękawiczek. Sprawdzi się zarówno na górskiej wyprawie, jak i podczas zimy spędzanej w mieście. Dzięki niewielkim rozmiarom może zostać użyta do suszenia butów dziecięcych. Przyda się też do nagrzewania obuwia zimowego przed wyjściem na mróz.

Suszarka Bushmen jest wyjątkowo prosta w obsłudze - wystarczy umieścić obie części urządzenia wewnątrz wilgotnych butów (możliwie najgłębiej) i zostawić w zależności od potrzeb na kilka lub kilkanaście godzin. Suszarka nagrzewa się powoli, woda stopniowo wyparuje, nie pozostawiając na obuwiu osadu, pęknięć ani nie powodując jego zesztywnienia. Prezentowany model posiada nowoczesny system cyrkulacji powietrza (mikrootwory w obudowie), dzięki czemu suszenie i podgrzewanie jest znacznie efektywniejsze.

Nie stosować w stojącej wodzie!

Parametry:

  • Wymiary: 10 x 5,5 x 2,8 cm
  • Długość kabla zasilającego: 122 cm
  • Napięcie: 230V
  • Moc: 10W
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Bushmen S-BU 2SGDR, wpisz 1010140 w wyszukiwarce euro.com.pl.