Przejdź do opisu produktu

Philips Hue Przełącznik dotykowy

przełącznik

Philips
nr kat.
1077791

Podaj numer katalogowy produktu podczas rozmowy z konsultantem.

855 855 855

pon.-pt. 8:00 - 21:00
sob. 9:00 - 18:00
niedz. 9:00 - 18:00

Waga  90 g
Wymiary  75 x 75 x 25 mm
Zobacz pełny opis produktu

Opis produktu

Przełącznik dotykowy Philips Hue

Przełącznik Philips Hue to urządzenie bezbateryjne i całkowicie bezprzewodowe, które umożliwia wygodne sterowanie systemem inteligentnego oświetlenia.

Poznaj przełącznik dotykowy Philips Hue

KOMPATYBILNOŚĆ
KOMPATYBILNOŚĆ

Przełącznik Philips Hue to jedno z urządzeń współpracujących z mostkiem Philips Hue, do którego podpięte są wszystkie elementy systemu inteligentnego oświetlenia domu. Z przełącznikiem dotykowym Philips Hue będziesz mógł łatwo i wygodnie sterować każdym z nich.

RÓŻNE ARANŻACJE
RÓŻNE ARANŻACJE

Wystarczy odpowiednio dotknąć przełącznika Philips Hue, by uruchomić jedną z czterech zaprogramowanych aranżacji świetlnych stworzonych przez projektantów oświetlenia. Możesz je też zmieniać i dopasowywać do własnych potrzeb, jak również programować własne aranżacje.

STACJONARNIE I ZDALNIE
STACJONARNIE I ZDALNIE

Przełącznik dotykowy Philips Hue możesz przymocować do ściany, korzystając ze specjalnej płytki montażowej, lub też używać zdalnie i nosić go przy sobie, będąc w domu. Dzięki temu zawsze, gdy będziesz chciał zmienić nastrój w swoim otoczeniu, wystarczy, że zmienisz ustawienia kilkoma dotknięciami.

BEZBATERYJNY
BEZBATERYJNY

Przełącznik dotykowy Philips Hue jest urządzeniem całkowicie bezbateryjnym. Jak to możliwe? Zasilany jest energią kinetyczną generowaną w chwili dotykania przełącznika. Nie musisz się zatem martwić regularną wymianą baterii lub podłączaniem przełącznika do prądu – jest on całkowicie bezprzewodowy.

ŁATWA INSTALACJA
ŁATWA INSTALACJA

Aby zacząć korzystać z przełącznika dotykowego Philips Hue, wystarczy postępować według instrukcji w aplikacji. Proces instalacji jest bardzo prosty, a domyśle ustawienia umożliwiają błyskawiczne rozpoczęcie korzystania z urządzenia i dopiero późniejsze dostosowanie ustawień pod własne potrzeby.

STEROWANIE GŁOSOWE
STEROWANIE GŁOSOWE

Za pomocą przełącznika Philips Hue możesz sterować także wszystkimi urządzeniami współpracującymi z systemem Apple HomeKit. Dzięki temu możesz jednocześnie zmieniać ustawienia oświetlenia i np. inteligentnego termostatu.

Przełącznik dotykowy Philips Hue z bliska

1 BEZPRZEWODOWY

Z przełącznikiem dotykowym Philips Hue możesz zapomnieć o uciążliwych kablach. Włóż go do kieszeni i zmieniaj ustawienia światła w całym domu z kanapy.

2 SYMFONIA ŚWIATEŁ

Używając przełącznika dotykowego Philips Hue możesz jednym przyciśnięciem włączać i wyłączać wszystkie światła jednocześnie i dowolnie zmieniać aranżacje świetlne.

3 DZIAŁANIE NA DOTYK

Aby dostarczyć przełącznikowi dotykowemu Philips Hue energii potrzebnej do działania, wystarczy go dotykać – nie potrzebujesz żadnych dodatkowych źródeł zasilania.

W opakowaniu Philips Hue

1Przełącznik dotykowy Philips Hue

Philips – marka godna zaufania

2 lata gwarancji

Marka obecna w Polsce od ponad 90 lat

Przodujący producent sprzętu elektronicznego na świecie

Dane techniczne

przełącznik Philips Hue Przełącznik dotykowy

Wymiary  75 x 75 x 25 mm
Waga  90 g
Producent   
Nazwa producenta / importera  Philips Lighting Poland SA
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Philips
  • Rodzaj: przełącznik

Ocena klientów

Pytanie i odpowiedzi

Możesz pomóc innym użytkownikom zadając pytanie dotyczące Philips Hue Przełącznik dotykowy

Powiadom mnie o pytaniach jeśli się pojawią

Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Philips Hue Przełącznik dotykowy, wpisz 1077791 w wyszukiwarce euro.com.pl.