Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

taśma ogrodzeniowa Thermoplast T685-909 - 47 mm (szary)

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
taśma ogrodzeniowa Thermoplast T685-909 - 47 mm (szary)
Thermoplast T685-909 - 47 mm (szary)
109,99 zł
2,20 zł x 50 rat 0%
Opis i dane
Taśma balkonowa i ogrodzeniowa TP-Protect jest nowością na polskim rynku. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób pragnących zachować prywatność. Dyskretnie chroni powierzchnie zakładowe jak i prywatne posesje. Jest idealnym zabezpieczeniem przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak wiatr czy zamiecie śnieżne. Jako jedyna na rynku polskim taśma ogrodzeniowa Thermoplast wykonana jest z wytrzymałego i odpornego na promieniowanie UV Polipropylenu.

Taśma ogrodzeniowa to wysokiej jakości produkt doskonale nadający się do ogrodzeń siatkowych, panelowych oraz balkonów. Dostępna jest w szerokościach 190 mm i 95mm dopasowanych do paneli ogrodzeniowych oraz balustrad balkonowych i siatki ogrodzeniowej o szerokości 47,5mm. Nie wymaga konserwacji i jest bardziej wytrzymała niż tradycyjnie stosowane materiały. Bogata kolorystyka i nowoczesny design pozwala na dopasowanie taśmy zarówno do gustu Klienta jak i otoczenia. Istnieje możliwość łączenia kolorów według indywidualnych projektów. Łatwość montażu taśmy ogrodzeniowej pozwoli w kilka chwil zmienić swój ogród, taras lub balkon w prywatną przestrzeń.

  • Kolor: szary
  • Szerokość: 47,5 mm
  • opakowanie: 50 metrów

Opis

taśma ogrodzeniowa Thermoplast T685-909 - 47 mm (szary)

Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Pobierz   
Producent   
Nazwa producenta / importera  Thermoplast Sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Thermoplast
  • Rodzaj: taśma ogrodzeniowa
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Thermoplast T685-909 - 47 mm (szary), wpisz 1024774 w wyszukiwarce euro.com.pl.