Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

softbox Phottix Zestaw Easy-up oktagonalny

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
softbox Phottix Zestaw Easy-up oktagonalny
Phottix Zestaw Easy-up oktagonalny
0 zł
Opis i dane
Zestaw zawiera Oktagonalny Softboks Phottix Easy-up o średnicy 80cm (32") wraz z nakładanym gridem, uchwyt na parasolkę Phottix Varos II XS oraz statyw oświetleniowy o max. wysokości 190cm. Wszystko w praktycznej torbie z tworzywa, która ułatwi transport sprzętu.Softboksy są niezastąpione, niestety ich montaż wymaga sporo czasu. Oktagonalny Softbox Phottix Easy-up o średnicy 80cm (32") jest gotowy do użycia zaledwie w kilka sekund.

Niezbędny w studio każdego fotografa, nowoczesny softboks rozkłada się jak tradycyjna parasolka studyjna, tworząc rozraszającą światło powierzchnię o średnicy 80cm i oktagonalnym kształcie. Softboks wyposażony jest w zdejmowany biały dyfuzor umożliwiający precyzyjne oświetlenie obiektu. Dodatkowo w zestawie znajduje się zdejmowany tzw. „grid”.

Lampa oddaje błysk do softboksu, który rozprasza strumień światła wewnątrz a następnie wypuszcza równomierne i jednolite światło na zawnątrz. Współpracuje z lampami systemowymi oraz lampami studyjnymi o niewielkich rozmiarach. Montaż trwa kilka sekund i jest prosty niczym rozłożenie parasolki, nie ma dodatkowych prętów, ani pierścieni. Szybki demontaż i niewielkie rozmiary ułatwiają transport. a Oktagonalny Softboks Phottix Easy-up o średnicy 80cm (32") wraz z nakładanym gridem, uchwyt na parasolkę Phottix Varos II XS oraz statyw oświetleniowy o max. wysokości 190cm. Wszystko w praktycznej torbie z tworzywa, która ułatwi transport sprzętu.


Opis

softbox Phottix Zestaw Easy-up oktagonalny

Producent   
Nazwa producenta / importera  F.H. Foto-Technika
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Phottix Zestaw Easy-up oktagonalny, wpisz 1045603 w wyszukiwarce euro.com.pl.