Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

softbox Phottix Easy-up + Varos II XS

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
softbox Phottix Easy-up + Varos II XS
Phottix Easy-up + Varos II XS
0 zł
Opis i dane
Softbox Easy-up 60x90 cm jest gotowy do użytku w zaledwie kilka sekund.

Easy-up 60x90 cm jest niezbędnym urządzeniem fotografa w podróży. Wykonany jest z miękkiego tworzywa i składa się jak zwykły parasol. Wgłębienie przodu zapewnia dokładniejsze pozycjonowanie i rozproszenie światła.

Lampa błyskowa ustawiona jest wewnątrz softboxu, światło pada w przeciwnym kierunku do czaszy - dzięki temu uzyskane światło jest rozprowadzone równomiernie. Softbox ten można swobodnie zestawiać z szynami i pierścieniami. Można go złożyć w kilka sekund i wygodnie przetransportować

Uchwyt Phottix Varos XS wyposażony jest w mocowanie na trzpień i gwint. Dodatkowo posiada uniwersalną zimną stopkę na górze urządzenia, dzięki czemu można używać standardowej lampy błyskowej uzyskując niewielki studyjny zestaw oświetleniowy. Mocowanie na górze 1/4 cala i 3/8 cala (adapter), na dole 5/8 cala.

Opis

softbox Phottix Easy-up + Varos II XS

Producent   
Nazwa producenta / importera  F.H. Foto-Technika
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Phottix Easy-up + Varos II XS, wpisz 1045601 w wyszukiwarce euro.com.pl.