Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

ekran ręczny 2x3 POP manual 145x195cm

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
ekran ręczny 2x3 POP manual 145x195cm
2x3 POP manual 145x195cm
0 zł
Opis i dane
Ekran projekcyjny, ręcznie rozwijany, łatwy do zamontowania na ścianie lub suficie. Posiada cichy mechanizm zwijający z napędem sprężynkowym, który cechuje lekka i płynna praca. Istnieje możliwość regulacji wysokości rozwiniętego materiału przy pomocy systemu self-lock (blokowania).Płótno zwijane jest do specjalnej kasetki, która zabezpiecza przed uszkodzeniami, kurzem lub innymi szkodliwymi czynnikami.
Model ten posiada białą, matową powierzchnię z czarnym obramowaniem wokół ekranu dla zwiększenia kontrastu oglądanego obrazu.
Materiał Matt White jest najbardziej uniwersalną powierzchnią do przedniej projekcji. Materiał ten jest bardzo lekki, co przekłada się na samą wagę produktu.
Można ją stosować w warunkach kontrolowanego oświetlenia, przy zaciemnionych otworach okiennych lub przy silnym świetle znajdującym się z tyłu ekranu.
Powierzchnię należy myć miękką szmatą lub gładką przy omocy wody z mydłem lub delikatnym detergentem.
Szeroki kąt oglądalności pozwala na zastosowanie powierzchni ekranowej w sytuacjach, kiedy część odbiorców znajduje się pod dużym kątem względem osi ekranu.
Górna metalowa obudowa sprawia, iż konstrukcja jest wyjątkowo wytrzymała i odporna na długotrwałą eksploatację. Rama wykończona jest białymi plastikowymi elementami.

Dane techniczne

ekran ręczny 2x3 POP manual 145x195cm

Typ akcesorium ekran ręczny
Opis  brak
Gwarancja   
Gwarancja  24 miesiące
Znak zgodności   
Znak zgodności 
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących 2x3 POP manual 145x195cm, wpisz 423516 w wyszukiwarce euro.com.pl.