Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

filtr Respro Techno Filter Pack 2szt. -  rozmiar L

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
rozmiar:
L
filtr Respro Techno Filter Pack 2szt. -  rozmiar L
Respro Techno Filter Pack 2szt. - rozmiar L
Opis i dane
Filtr Respro® Techno™ zaprojektowany został w oparciu o najlepsze rozwiązania znane z filtrów Sports™ oraz City™. Połączenie efektywności elektrostatycznie naładowanych włókien Hepa-Type™ oraz warstwy złożonej z dynamicznego węgla aktywnego pozwoliło stworzyć filtr, który doskonale radzi sobie z zatrzymywaniem submikronowych drobinek zanieczyszczeń, kurzu i pyłków oraz zapewnia ochronę przed niebezpiecznymi związkami chemicznymi, na które użytkownik narażony jest w mieście. Filtr kombinacyjny zabezpiecza przed wdychaniem spalin samochodowych i przemysłowych, kwaśnych gazów oraz tlenków. Dzięki temu zestaw filtrów Respro® Techno™ idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które pragną zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo w czasie uprawiania sportu w mieście, dojazdów do pracy czy spacerów po ulicach wielkich metropolii.
 
W zestawie znajdują się dwa filtry Respro® Techno™, które dostępne są w kilku rozmiarach. W celu dopasowania, należy wybrać ten sam rozmiar filtru, co posiadanej maski.

Dane techniczne

filtr Respro Techno Filter Pack 2szt. - rozmiar L

Rodzaj  kombinacyjny
Rozmiar  L
Kolor  biały
Zgłoś błąd na tej stronie
Znajdź podobne produkty
  • Marka: Respro
  • Rodzaj: filtr
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Respro Techno Filter Pack 2szt. - rozmiar L, wpisz 1136552 w wyszukiwarce euro.com.pl.