Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zestaw do gry Disney Infinity Świat do Gry  - Auta

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zestaw do gry Disney Infinity Świat do Gry  - Auta
Disney Infinity Świat do Gry - Auta
0 zł
Opis i dane
Wykonując szalone misje, pędzisz po drogach i bezdrożach, żeby pomóc innym. Wraz z Zygzakiem McQueenem i jego przyjaciółmi śmigaj po torze przeszkód, objeżdżaj Chłodnicę Górską i zwiedzaj okoliczne kaniony!


Możesz wcielić się w rolę utalentowanego straszaka Sully'ego, zostać nieustraszonym piratem - kapitanem Jackiem Sparrow'em - albo napędzić stracha przestępcom jako Pan Iniemamocny.
Walcz z przeciwnikami, rozwiązuj zagadki, pokonuj przeszkody i rywalizuj w najróżniejszych misjach.

Disney Infinity daje ci również możliwość wykreowania własnego świata! Odblokuj wirtualne zabawki z każdego Świata Disney Infinity (postacie, budynki, broń, gadżety i wiele więcej) i stwórz własną, niepowtarzalną grę na Placu zabaw Disney Infinity. Tutaj nie obowiązują żadne zasady - możesz popuścić wodze fantazji i wymyślać nawet najbardziej niesamowite przygody! Możesz też dodawać nowe Światy oraz Figurki postaci Disney Infinity. Im więcej grasz, tym więcej odblokowujesz, a to daje ci jeszcze więcej opcji zabawy! Podziel się swoimi unikatowymi pomysłami z przyjaciółmi w trybie kooperacji. Jednocześnie może grać nawet do 4 graczy!

Disney Infinity daje ci również możliwość przeniesienia gry na zupełnie nowy poziom dzięki Dyskom mocy Disney Infinity - twoi bohaterowie zyskają nowe moce i gadżety, a ty więcej sposobów na wykreowanie świata swoich marzeń. Niekończąca się zabawa. Zestaw startowy Disney Infinity to tylko początek. Już wkrótce do twojej dyspozycji oddamy wiele nowych lokalizacji i postaci ze światów Disneya i Disney/Pixar.

Dane

zestaw do gry Disney Infinity Świat do Gry - Auta

Seria Disney Infinity
Opis  Świat do gry Disney Infinity - Auta. Zestaw zawiera 2 figurki postaci i świat gry
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CD Projekt SA
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Disney Infinity Świat do Gry - Auta, wpisz 431343 w wyszukiwarce euro.com.pl.