Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

zestaw do gry Disney Infinity 3.0 - Świat w Głowie Się Nie Mieści

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
zestaw do gry Disney Infinity 3.0 - Świat w Głowie Się Nie Mieści
Disney Infinity 3.0 - Świat w Głowie Się Nie Mieści
Opis i dane
Disney Infinity 3.0 dostarcza dzieciom i rodzicom jeszcze bogatszą zawartość i bardziej zróżnicowaną rozgrywkę niż kiedykolwiek wcześniej w serii, wliczając w to:

  • Trzy światy Gwiezdnych Wojen – jeden świat z Epizodów I-III, drugi świat* z oryginalnej trylogii, Epizodów IV-VI, oraz trzeci, który zostanie udostępniony w zimie, oparty na nadchodzącym filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy.
  • Dodatkowe światy oferujące zróżnicowaną rozgrywkę i różnorodne środowiska, między innymi świat Disney/Pixar oparty na nadchodzącym filmie W głowie się nie mieści, oraz świat Marvela zawierający Iron Mana w zbroi Hulkbuster, Ultrona i inne postacie rodem z komiksów.
  • Usprawniony Plac Zabaw z dwoma nowymi grami w trybie wieloosobowym: wyścigi gokartów oraz akcja-przygoda.
  • Więcej figurek uwielbianych przez fanów postaci The Walt Disney Company, takich jak Mickey i Minnie, Sam Flynn i Quorra z filmu Tron: Dziedzictwo, Mulan i Olaf oraz wiele innych.

*Świat do działania wymaga Disney Infinity 3.0: Star Wars - Zestaw Startowy i nie jest kompatybilny z Disney Infinity i Disney Infinity 2.0.

Dane

zestaw do gry Disney Infinity 3.0 - Świat w Głowie Się Nie Mieści

Rodzaj zestaw
Seria Disney Infinity 3.0
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360
Opis  Kiedy w umyśle Riley trwa huśtawka nastrojów, Radość, Gniew i pozostałe emocje ruszają do walki z potworami z bagien i innymi stworami w Krainie Wyobraźni! Zestaw zawiera figurkę Radość, figurkę Gniew, świat "W głowie się nie mieści"
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Disney Infinity 3.0 - Świat w Głowie Się Nie Mieści, wpisz 1061020 w wyszukiwarce euro.com.pl.