Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Wolfgang

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Wolfgang
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Wolfgang
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Wolfgang

Wolfgang nie od zawsze był wilkołakiem. Niegdyś był przystojnym, genialnym muzykiem, który miał poślubić piękną księżniczkę. Przed ślubem postanowił jednak zagrać swoją najlepszą symfonię przed największymi melomanami w Skylands. Był przekonany, że padną z zachwytu i nazwą go najlepszym kompozytorem w historii. Ale tak się nie stało.

Jego symfonia zupełnie nie przypadła im do gustu – co gorsza, uszy rozbolały ich od samego słuchania. Wolfgang przypadkiem odkrył bowiem nutę bólu. Po tej porażce całkiem popadł w obłęd i przybrał postać, którą zachował aż do dzisiaj. Kiedy księżniczka zerwała zaręczyny, zszedł na złą drogę i zaczął terroryzować poddanych, wykorzystując swoją paskudną muzykę jako broń. Zauważyła to Golden Queen, która zdała sobie sprawę, że Wolfgang mógłby się stać potężnym sojusznikiem, gdyby udało się jej poskromić jego gniew i kontrolować zachowanie.

Kiedy oboje zostali schwytani przez Trap Masters, Eon postawił tym dwóm superzłoczyńcom ultimatum – mogli wrócić do odbudowanego więzienia Cloudcracker lub dołączyć do grona Skylander Senseis, by uczyć walki nowe pokolenie Imaginators i pokazywać im, jak trzymać się z dala od zbrodni.

Złoczyńcy przyjęli warunki Eona, ale najpierw musieli udowodnić swoją dobrą wolę, układając księgi w bibliotece Academy, co zajęło im prawie dwa lata i niemal doprowadziło Wolfganga do obłędu po raz drugi. Zdołał to jednak wytrzymać i z czasem zrozumiał, że jako Sensei szkolący członków Bowslinger Class będzie się cieszył większym szacunkiem niż jako muzyk.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Wolfgang

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CD Projekt SA
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Wolfgang, wpisz 1096755 w wyszukiwarce euro.com.pl.