Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Starcast

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Starcast
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Starcast
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Starcast

Nikt tak naprawdę nie wie, skąd się wziął Starcast, nawet on sam! Wiadomo tylko, że dosłownie spadł z nieba Masterowi Eonowi, który chwilę przedtem zażyczył sobie mistrza ninja do trenowania nowego pokolenia Skylanderów. Kiedy wydawało się, że życzenie Eona się ziściło, wyszło na jaw, że Pop Fizz też miał życzenie – i to w tym samym czasie – a było nim wyrwanie się z terapii kontrolowania agresji u starego Portal Mastera. Dlatego też nie można jednoznacznie wskazać, którego życzenia Starcast jest rezultatem. Po krótkim pokazie sztuk walki nikt nie miał wątpliwości, że Starcast to niezmiernie utalentowany ninja. Widok Mistrza Eona chodzącego o kulach nie pozostawiał wątpliwości, że terapia kontrolowania agresji zostanie przesunięta. A zatem z tej sytuacji obydwie strony wyszły zwycięsko.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Starcast

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Starcast, wpisz 1096781 w wyszukiwarce euro.com.pl.