Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Hood Sickle

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Hood Sickle
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Hood Sickle
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Hood Sickle

Trudno nie przerazić się na widok Hood Sickle’a. Niektórzy mówią, że to zasługa jego imponującej budowy ciała. Innych przeraża groźny kaptur. Jednak większość stara się po prostu trzymać z daleka od jego długiej, ostrej kosy. Z pewnością nie sprzyja temu fakt, że Hood Sickle miewał okropny nawyk znikania i pojawiania się za plecami niczego niepodejrzewających ludzi. Trap Masters zamknęli go w więzieniu Cloudcracker w nadziei, że już nikt nigdy nie będzie musiał go oglądać. Jednak Master Eon doszedł do wniosku, że uda mu się zmienić postępowanie Hood Sickle'a. Wszyscy uznali, że Eon postradał zmysły, ale on, spędziwszy z tym tajemniczym dziwadłem trochę czasu, stwierdził, że w zasadzie Hood Sickle to wcale nie jest taki zły gość – tylko po prostu niezwykle upiorny. Hood Sickle wykonywał obowiązki straszydła z wielką gorliwością, więc Eon miał nadzieję, że z równie dużym zaangażowaniem będzie trenować Skylanderów jako Sensei. Pomyślał też, że każdy będzie na jego lekcjach uważać. Wszystko to okazało się prawdą – Hood Sickle trenuje teraz Sentinel Imaginators, którzy nie puszczają mimo uszu żadnego wypowiedzianego przez niego słowa. Tylko spróbowaliby to robić.

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Hood Sickle

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Hood Sickle, wpisz 1096758 w wyszukiwarce euro.com.pl.