Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Chopscotch

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Chopscotch
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Chopscotch
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Chopscotch

Jedyną rzeczą, na której Chopscotch naprawdę zależało, było opanowanie jej ulubionego rodzaju broni – ogromnego topora, co starała się uczynić w rytmie muzyki swojego idola, Wolfganga. Nie przeszkadzał jej niski wzrost, czy to, że inne ghule z Underworld śmiały się z tego, że mówiła rymami, które układała do gitarowych kompozycji Wolfganga.

Przyłączenie się Wolfganga do Doom Raiders bardzo ją zabolało. Jednak zamiast się poddać i kompletnie załamać, Chopscotch zdecydowała się wykorzystać swoje umiejętności, stawiając czoła Wolfgangowi i jego Moon Goons, którzy podczas złowieszczego koncertu próbowali rzucić klątwę na całe miasto. Jej gotowość, by stanąć do walki ze swym dawnym idolem, zaskoczyła każdego.

Wkrótce wszyscy mieszkańcy zaczną mówić rymami, by w ten sposób oddać cześć swojej bohaterce. Niebawem Chopscotch poznaje Mastera Eona, który - będąc pod wrażeniem jej umiejętności i pozytywnego nastawienia - postanawia zwerbować ją do Smasher Class, gdzie będzie służyć jako Sensei. Od tej pory Chopscotch uczy nowych Skylandersów walki... i rymowania!

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Chopscotch

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze.
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Chopscotch, wpisz 1096782 w wyszukiwarce euro.com.pl.