Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Barbella

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Barbella
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Barbella
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Barbella

Barbella była najlepszą instruktorką fitness w całym Skylands. Jest posiadaczką nieziemskiej siły, a także zadeklarowaną zwolenniczką zdrowego odżywiania i ćwiczeń, które – jak twierdzi - prowadzą do prawdziwego szczęścia.

Z takim pozytywnym przesłaniem Barbella zdecydowała się otworzyć własny klub fitness nazwany „Flex-a-lot”, w którym chciała propagować dobre nawyki żywieniowe i ćwiczeniowe wśród klientów. Lecz pewnego dnia galaretowaty złoczyńca znany jako Gulper niszczy jej klub.

Kiedy inni szukają bezpiecznego miejsca, Barbella ze wszystkich sił stara się ocalić swój dobytek przed zniszczeniem. Właśnie wtedy zdaje sobie sprawę, że złoczyńcy stanowią znacznie poważniejsze zagrożenie dla zdrowia niż wszystko inne. To skłoniło ją, by trenować sztuki walki w stylu Sentinelów, w czym bardzo szybko okazała się jedną z najlepszych na świecie!

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Barbella

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze
Gwarancja   
Szczegółowe warunki gwarancji  Brak karty gwarancyjnej
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Barbella, wpisz 1096752 w wyszukiwarce euro.com.pl.