Niedostępny

Produkty rekomendowane dla Ciebie

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ambush

Produkt niedostępny

Przepraszamy, produkt nie jest dostępny w naszym sklepie.
figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ambush
Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ambush
Opis i dane
Seria Skylanders kontynuuje wprowadzenie interesujących postaci, które dzieci na pewno pokochają. Skylanders Imaginators zapewnia fanom nowe postacie zwane Senseiami, wśród których znalazło się 20 nowych bohaterów i 11 byłych złoczyńców, takich jak: Kaos czy Crash Bandictoot.

Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze oraz kilku innych unikalnych ciekawostek.

Ambush

W Mystical Bamboo Forest żyło wiele tajemniczych istot, ale żadna z nich nie dorównywała Ambush. Las ten uchodził za jeden z największych cudów Skylands i żaden obcy, dobry czy też zły, nie miał do niego prawa wstępu.

To jednak nie powstrzymało matki Kaosa! Uznawszy, że prastare drzewa będą idealnie wyglądać na należącym do niej Royal Courtyard, rozkazała swojej armii uzbrojonych w piły łańcuchowe troli ściąć cały las. To rozzłościło Amubsh, mistycznego drzewnego rycerza, który był świadkiem jej występku i poprzysiągł zemstę! Z pomocą swojego mitycznego oręża przegnał trolle i zmusił matkę Kaosa do ucieczki.

Gdy dowiedział się o tym mistrz Eon, uznał, że ten tajemniczy szermierz wspaniale sprawdziłby się w roli Senseia i obiecał bardziej zainteresować się ekologią, jeśli Ambush dołączy do drużyny Skylanderów. Ambush szkoli teraz innych Knights, a ci, którzy ochronę środowiska mają za nic, kulą się przed nim ze strachu!

Dane

figurka do gry Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ambush

Rodzaj figurka
Seria Skylanders Imaginators
Platforma Playstation 4, Playstation 3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Wii U
Opis  Każdy Sensei jest mistrzem jednej z 10 potężnych klas bitewnych. Będąc najlepszymi z najlepszych, tylko oni mogę korzystać ze Sky-Chi - ostatecznego superciosu. Sensei Skylanders mają też dostęp do wyjątkowych rodzajów broni, specjalnych miejsc w grze
Producent   
Nazwa producenta / importera  CDP sp. z o.o.
Zgłoś błąd na tej stronie
Informacje do wydruku
Powyższe informacje pochodzą ze strony euro.com.pl. W celu przeczytania opinii, pytań i odpowiedzi, promocji i innych informacji dotyczących Activision Skylanders Imaginators Sensei: Ambush, wpisz 1096751 w wyszukiwarce euro.com.pl.